Izu Ugonoh poprowadzi nowy reality show "Królowa Przetrwania"!
Już 27 grudnia na platformie Player premierę będą miały dwa pierwsze odcinki programu "Królowa Przetrwania". W roli prowadzącego zadebiutuje znany ze świata sportu Izu Ugonoh!
Szansa na przełamanie. Puchar Świata w skokach narciarskich w Klingenthal w TVN, Eurosporcie 1 i Playerze
Już w sobotę i niedzielę polscy skoczkowie staną do walki o kolejne punkty Pucharu Świata podczas konkursów w Klingenthal. Transmisje w TVN, Eurosporcie 1 i Playerze!
Sukces seriali fabularnych TVN WARNER BROS. DISCOVERY! Wybrane tytuły już wkrótce zadebiutują na rynku amerykańskim.
Po sukcesie na rynku lokalnym seriale fabularne pod marką Player Original ruszają w dalszą podróż! Wybrane tytuły z bogatej biblioteki fabularnej TVN Warner Bros. Discovery wkrótce zadebiutują na platformie MAX w USA i 29 krajach Europy. Pierwszy – miniserial „Kontrola” ...
"MasterChef": Świąteczny rewanż!
Przez 13 tygodni w naszych domach gościliśmy uczestników 12. edycji "Masterchefa". Tuż po finale jesiennej edycji, jeszcze raz do najpopularniejszej kuchni w Polsce powróci czwórka finalistów tego sezonu wraz ze swoimi rodzinami. W specjalnym, świątecznym anturażu będą m...
„Kolęda Dzień Dobry TVN” w nowej odsłonie
Święta tuż, tuż. Z tej okazji redakcja "Dzień Dobry TVN" przygotowała dla swoich widzów niespodzienkę. Już 3 grudnia na antenie premiera dobrze znanego widzom utworu w zupełnie nowej odsłonie. 
"Skazana": Pati wraca za kraty!
Pati wrobiona przez Hepnera w kradzież auta, ponownie trafia za kraty. Do zakładu karnego w Zabrzu jest transportowana razem z Polą Nawrot - organizatorką aukcji kobiet.
61 Rajd Barbórka na żywo w TVN Turbo już 2 grudnia!
Już w sobotę odbędzie się najważniejsze motoryzacyjne wydarzenie w stolicy – 61 Rajd Barbórka. Kryterium Asów na ulicy Karowej będzie transmitowane na żywo 2 grudnia na antenie kanału TVN Turbo. Start o godzinie 18:15.
„Królowa przetrwania”: nowy reality show dla platformy Player
12 kobiet znanych z Internetu i programów telewizyjnych typu reality spotka się w Tajlandii w niecodziennych dla siebie okolicznościach – w samym sercu dżungli, bez telefonów i social mediów. Skonfrontują się nie tylko z dziką naturą, ale również ze sobą. Widzowie będą m...