"Kuchenne rewolucje" w Gdańsku!
Gdańsk to niemal półmilionowe miasto. Latem gości w nim drugie tyle turystów. Dla biznesu kulinarnego – prawdziwy raj. Także w dzielnicach nieco oddalonych od ścisłego centrum, takich jak Morena, gdzie restaurację Mio Gastro prowadzi Wojtek.
„Milionerzy”: odcinki specjalne za 2 miliony już od 9 października na antenie TVN!
Widzowie TVN już od 9 października będą mieli okazję, po raz pierwszy w historii polskiej wersji programu, śledzić zmagania uczestników, którzy staną przed szansą wygrania aż 2 milionów złotych! Przed nami 2 tygodnie niesamowitych emocji, zwieńczonych Wielkim Finałem zap...
Powracają „Nasi w Mundurach”!
Już w październiku widzowie zobaczą drugą serię „Naszych w Mundurach” – programu, w którym bohaterowie znani z TTV przechodzą szkolenie wojskowe. Tym razem połowę uczestników programu będą stanowiły kobiety, które czują się na siłach sprostać wyzwaniom prosto z poligonu ...
Rekordowa oglądalność SGP! Blisko 800 tys. widzów oglądało w TTV triumf Bartosza Zmarzlika
W sobotę Bartosz Zmarzlik po raz czwarty w karierze został indywidualnym mistrzem świata na żużlu. Transmisja finałowego Speedway Grand Prix przyciągnęła do TTV rekordową widownię! Decydujący bieg oglądało aż 773 tys. osób, a całe zawody średnio 513 tys. widzów.
"Pati": Policja znajduje ciało Sony'ego!
Pati podejmuje trudną decyzję. Dla dobra dzieci wydaje przed sądem pozytywną opinię o Rulewskich. Tym samym stają się oni prawnymi opiekunami Natalki i Natana.
Premierowy weekend w TVN Style!
W nadchodzący weekend widzki TVN Style nie będą mogły narzekać na nudę! Stacja przygotowała dla nich trzy zupełnie nowe programy. Już w niedzielę 1 października z premierowymi odcinkami zadebiutują: „Ślub last minute”, „Stylowe taxi Agaty” oraz „Rogalska Show”.
"Kobieta na krańcu świata": Kanada
Kolejny przystanek w podróży Martyny Wojciechowskiej to Kanada. Tam pozna kobietę o sile i pasji, która przenosi góry. Matricia Bauer mieszka w samym sercu Parku Narodowego Jasper w Górach Skalistych i jest przedstawicielką rdzennej ludności Kri. 
LIPOWO. ZMOWA MILCZENIA: Co ukrywają mieszkańcy Lipowa?
Szok obiega całe miasteczko. Klementyna przyjeżdża do Lipowa, żeby przyjrzeć się sprawie Polany Czarownic. Weronika podąża za swoim przeczuciem. W rezydencji Kojarskich dochodzi do... rozlewu krwi. Premierowy odcinek serialu "Lipowo. Zmowa milczenia" już od piątku 29 wrz...