Rekordowa oglądalność Turnieju Czterech Skoczni w TVN Warner Bros. Discovery
Zakończony w piątek Turniej Czterech Skoczni przyciągnął do TVN i Eurosportu 1 aż 12,5 mln widzów, a finałowy konkurs w Bischofshofen osiągnął najwyższą oglądalność w historii transmisji skoków narciarskich w TVN!
"True Love" - zaskakujące reality show już od 27 lutego w TVN7 i Player.pl!
W nowej, niezwykłej lokalizacji - egzotycznej Kolumbii - wystartowały zdjęcia do totalnie nieprzewidywalnego reality show Siódemki - "True Love"! Po raz pierwszy w historii programów randkowych nie będzie miejsca na układy, misterne intrygi i przemyślane strategie! Szcze...
"Skazana 2" hitem Playera!
Drugi sezon produkcji z Agatą Kuleszą w roli głównej ponownie okazał się największym sukcesem spośród wszystkich seriali pod marką Player Original! Obecnie trwają prace scenariuszowe nad kontynuacją "Skazanej", do której zdjęcia ruszą jeszcze w tym roku.
Styczeń w Playerze
W Nowy Rok Player wejdzie z gorącymi nowościami, obok których nie da się przejść obojętnie. Już 29 stycznia tuż po finale 1. serii „Mojego agenta” serwis zaprosi swoich fanów od razu na drugą serię przygód tych, którzy stoją za sukcesami Gwiazd. Nowe problemy i nowi ulub...
„Młoda Białoruś” – najnowszy dokument reporterów "Superwizjera" tylko w Playerze!
Player nie tylko dobrym serialem i filmem stoi, ale też dobrym dokumentem. Wkrótce biblioteka platformy powiększy się o kolejny mocny tytuł z gatunku. Tym razem polski. „Młoda Białoruś” to wstrząsający obraz młodych ludzi, którzy po ucieczce z kraju represji szukają swoj...
Eurosport 1 liderem rynku płatnych kanałów sportowych w 2022 roku
W 2022 roku Eurosport 1 był najchętniej oglądanym płatnym kanałem sportowym w Polsce! Minione 12 miesięcy to także dalszy rozwój oferty sportowej TVN Warner Bros. Discovery, w tym na antenach otwartych.
"Rozmowy Dzień Dobry TVN": wywiad Krzysztofa Skórzyńskiego z Szymonem Marciniakiem (WIDEO)
Druga odsłona nowego cyklu "Rozmowy Dzień Dobry TVN" to wyjątkowe spotkanie Krzysztofa Skórzyńskiego z Szymonem Marciniakiem, sędzią piłskarskim. Wywiad będzie można zobaczyć już w sobotę 7 stycznia o 11:20 na antenie TVN.
"Britney Spears kontra ojciec" - premiera telewizyjna w TVN Fabuła!
Już 9 stycznia TVN Fabuła pokaże miniserial opowiadający o głośnej i medialnej sprawie 13-letniej, budzącej wiele kontrowersji, kurateli ojca - Jamiego Spearsa nad uwielbianą przez miliony fanów Księżniczką Popu.