Biuro Prasowe TVN Grupa Discovery
TVN24 z honorową nagrodą „Tytanowe Oko"
Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020 w Eurosporcie sportowym przekazem roku
Jamie Olivier i Ola Juszkiewicz gośćmi 8. odcinka "MasterChefa!
Uczestnicy MasterChefa nawet w najśmielszych snach nie marzyli o takiej niespodziance! Zadanie przygotował im sam Jamie Oliver!
"Skazana": Alicja znajdzie dowód na swoją niewinność?
Alicja desperacko walczy o bezpieczeństwo córki, jednak Hanka nie chce z nią rozmawiać. Także Serafin nie potrafi ochronić dziewczyny przed Pawłem.
BrzydUla: Pożegnalny list
Sebastian chwilowo przejmuje rządy w F&D. W firmie panuje popłoch przed kontrolą z ministerstwa.
„Uciekinierki. Na wojnie z sektą” – nowa seria dokumentalna discovery+ Originals w Playerze!
„Uciekinierki. Na wojnie z sektą” to nowa seria dokumentalna discovery+ Originals. Produkcja ujawnia szokującą historię trzech kobiet, którym udało wyrwać się z jednego z najbardziej aktywnie działających kultów na świecie – „Dzieci Boga”. Tytuł jest już dostępny na Play...
Mam Talent! – złoty przycisk Janka Klimenta
Trzynasta edycja programu „Mam Talent!” obfituje w niezwykle utalentowane osoby! Zachwycające, przepiękne, cudowne występy czekają na widzów w piątym odcinku. Jeden z pokazów zrobił gigantyczne wrażenie na Janku Klimencie. Kogo nagrodził złotym przyciskiem?
Jesienne premiery w TVN Fabuła!
Już 4 października rusza jesienna ramówka kanału TVN Fabuła! Najbardziej filmowa stacja TVN Grupa Discovery to doskonała propozycja dla wszystkich, którzy cenią sobie dobre kino oraz chcą być na bieżąco z nowinkami z planów zdjęciowych. To właśnie tutaj na widzów czekają...
Receptura: Na tropie "histeryczki"
Tadeusz konfrontuje się ze swoim wrogiem. Zosia jedzie do domu rodzinnego. Tomek podążą za nią... Maria demaskuje Johanna. Kielicz i Michał zbliżają się do siebie. Premierowy odcinek "Receptury" już w niedzielę 3 października w TVN!