TVN świętuje 25 urodziny na antenie
Już 3 października TVN obchodzić będzie swoje 25 urodziny. Z tej okazji na widzów czekają wyjątkowe wydania ich ulubionych programów. W „Dzień Dobry TVN”, „Faktach” i „Milionerach” pojawią się specjalni goście i materiały nawiązujące do urodzin stacji.
Finałowe Speedway Grand Prix w Toruniu w sobotę w TTV i Eurosporcie Extra w Playerze
W nadchodzący weekend w Toruniu rozegrane zostanie ostatnie w tym roku Speedway Grand Prix, po którym Bartosz Zmarzlik odbierze trzeci w karierze puchar za zdobycie indywidualnego mistrzostwa świata na żużlu! Transmisja zawodów oraz ceremonii koronacji nowego mistrza świ...
"LEGO Masters": Sześć drużyn przystępuje do rywalizacji o tytuł Mistrza LEGO
Trzeci sezon "LEGO Masters" czas zacząć! Pola Lisowicz i Czesław Mozil czekają, by sprawdzić którzy uczestnicy wykażą się umiejętnościami godnymi Mistrzów LEGO. Emisja pierwszego odcinka 30 września o 20.00 na antenie TVN.
"Tajemnica zawodowa II": Miller odchodzi z policji!
Po odkryciu fałszywego alibi dla Julii Miller odchodzi z policji. Decyduje się wyjechać z Ewą do Szwecji po ślubie. Trwają przygotowania. Julia nie chce się żegnać z nim w gniewie. Prosi więc Millera o pomoc w sprawie Wiktora, którego teraz reprezentuje.
"MasterChef": Hela Kłobucka gościem 5. odcinka!
Walka o tytuł MasterChefa trwa! W pierwszej części odcinka uczestnicy spróbują dań, które potem będą musieli odtworzyć. To nie lada wyzwanie, bo będą mieć zasłonięte oczy! Kucharze uruchomią zmysł węchu, dotyku i oczywiście smaku, a jeśli talenty zawiodą, przyda się im i...
"Kuchenne rewolucje" w Zakręcie!
Zakręt to niewielka miejscowość, niemal sąsiadująca z Warszawą od lewej strony Wisły. Właśnie tu, przy przebudowywanej drodze krajowej nr 2, gruzińską restaurację o skomplikowanej nazwie Sakartvelo, prowadzą przyjaciele Georgi i Vasyl.
"Wataha" - obsypany nagrodami serial już od 12 października w TVN7!
Podwójny laureat Orłów w kategorii najlepszy filmowy serial fabularny, zdobywca Telekamery, a także jedna z najlepszych produkcji międzynarodowych według prestiżowego brytyjskiego tygodnika „The Sunday Times” już wkrótce w TVN7! 
"Szadź 3": Polkowska przyjeżdża do Srebrnej Góry
W małym miasteczku ginie kolejna kobieta – Karolina (Magdalena Popławska). Pierwsze podejrzenia padają na nowego organistę, ale czy to on stoi za tą zbrodnią? Polkowska (Aleksandra Popławska) przyjeżdża do Srebrnej Góry, jest coraz bliżej Piotra (Maciej Stuhr). Chce pomó...