Biuro Prasowe TVN Discovery Polska
„Kuchenne rewolucje” z jubileuszowym sezonem
Ponad dwieście pięćdziesiąt  przeprowadzonych rewolucji, tysiące pomysłów na przepisy kulinarne, metamorfozy wnętrz i ona jedna – Magda Gessler! Już po raz dwudziesty najsłynniejsza polska restauratorka wyruszy w Polskę, aby ratować upadające lokale. Czy dzięki „Kuchenny...
Dawid Kwiatkowski zabiera mamę na ekstremalne wakacje!
Oko w oko z rekinami, rajd po pustyni, kulinarne szaleństwo, lot w przestworzach! „Kwiat, zabiję cię” – skwituje każdą z atrakcji Agnieszka Kwiatkowska.
Olga Sawicka na tropie "Bestii". Już dziś premiera 2. sezonu "Pułapki" o 21.30!  
Minął rok od poprzednich wydarzeń – Olga ma status pisarskiej gwiazdy.  Mieszka razem z Ewą – próbują stworzyć normalną rodzinę. Mają nowy dom i psa o imieniu Budy. Olga zostaje powołana na świadka w procesie „Bestii”. Tak media ochrzciły  Dariusza Tyńca oskarżonego o br...
Masz ochotę zabawić się z TVN Style?
Nikt tak jak Anna Nowak-Ibisz nie potrafi opowiadać o różnego rodzaju gadżetach. Tym razem czeka ją prawdziwe wyzwanie! Wibratory, czekolada do malowania ciała, najnowsza antykoncepcja, afrodyzjaki oraz zmysłowa bielizna. Prowadząca przyjrzy się im zarówno pod kątem funk...
Na Wspólnej: Pijany Mikołaj robi awanturę Romie i… Marcie!
Mikołaj jest roztrzęsiony po tym jak dowiedział się, że jego ukochana Roma ma męża i dziecko. Leśniewski szuka ukojenia w alkoholu. Pijany, wpada do studia telewizyjnego i wściekle wyrzuca Romie kłamstwa. Dostaje się również Marcie – za brak szczerości!!!
Najnowsza polska produkcja Discovery Channel „Kolejarze” z rekordowym wynikiem oglądalności!
28 sierpnia kanał Discovery Channel odniósł wyjątkowy sukces. Najnowsza propozycja programowa stacji „Kolejarze” pobiła rekord oglądalności. Był to najlepszy start rodzimego programu w historii tej stacji w Polsce.
"Damy i wieśniaczki. Za granicą" - drugi sezon od 6 września na antenie TTV
Program, który pokochały miliony widzów na całym świecie powraca z nowymi odcinkami. Po raz kolejny dwie kobiety, z dwóch krańcowo różnych światów - z Polski i Ukrainy, zamienią się rolami i życiem na kilka dni. 
Rusza "Stylowy projekt" w TVN Style! 
Tego jeszcze nie było! Rywalizowali już ze sobą modele, kucharze, fryzjerzy i projektanci mody. Teraz przyszła pora na stylistów! W roli prowadzących zobaczymy światowej klasy modelkę Annę Jagodzińską i projektanta Tomasza Ossolińskiego.