Biuro Prasowe TVN Grupa Discovery
BrzydUla: Ula idzie do łóżka z Arturem!
Nowy poranek nie jest dla Uli najłatwiejszy. Męczy ją kac. Nie tylko fizyczny… Dodatkowo Maciek domagając się wyjaśnień od przyjaciółki, bierze ją w krzyżowy ogień pytań.
BrzydUla: Viola i Marek zostają aresztowani!
Nie mając innego wyjścia Marek postanawia wyznać Uli prawdę. W tym momencie w gabinecie Dobrzańskiego pojawia się Nadia z informacją od pana Hu.
Player poleca na grudzień
W grudniu Player zaprasza na najnowszą produkcję Player Original – „Nieobecni”. To jednak nie wszystko! Koniec roku w Playerze to prawdziwa gradka dla kinomaniaków. Biblioteka serwisu poszerza się bowiem o kolejne kultowe serie – „Igrzyska śmierci”, „Transformers”, „Gwie...
Na Wspólnej: Daria i Dawid – czy można zbudować szczęście kosztem czyjegoś dramatu?
Daria wybiera się do Adama – chce zabrać resztę swoich rzeczy. Idzie tam jednak Dawid – w tajemnicy przed ukochaną. Widzi brata pijanego, w strasznym stanie… Tymczasem Darię odwiedza wściekła Luiza – oskarża ją o kradzież chłopaka i wyzywa ją od najgorszych!
Żywioły Saszy-Ogień: Kim jest Abdullah?
Krysiak czuwa przy szpitalnym łóżku Wiesi. Na miejscu pojawia się Drugi i Sasza. Oboje chcą dowiedzieć się kto stoi za wybuchem. Podejrzenia padają na zięcia kobiety – Abdullaha. Premiera trzeciego odcinka już 1 grudnia w Playerze!
BrzydUla: Marek walczy o firmę!
Czarny scenariusz Adama sprawdza się. Marek szuka sposobu, żeby wyjść z podbramkowej sytuacji. Postanawia osobiście porozmawiać z Hu Yan Wu. Uważa, że Violetta jako prezes Hu Corporation na Europę miała prawo podpisać umowę w imieniu firmy.
Kolejny format HGTV w aplikacji Insbay
Już w najbliższą środę, 2 grudnia w aplikacji Insbay pojawi się kolejny format kanału HGTV!  „Pomysłowe projekty” to nowy program, którego prowadzącą jest architektka i projektantka wnętrz Iwona Durka. Format już zyskał uznanie widzów, szczególnie doceniają pomysłowe roz...
BrzydUla: Pościg za Violettą!
Po bankiecie w F&D wszyscy dochodzą do siebie. Marek nie wraca do domu. Nad ranem Lucyna widzi, jak po wspólnie spędzonej nocy, wraz z Nadią opuszcza gabinet.