Biuro Prasowe TVN Grupa Discovery
Głośny dokument o Britney Spears tylko na Playerze!
Dokument „Britney: życie pod nadzorem” (tytuł oryginalny: Controlling Britney Spears) pokazuje, jak ojcowska kuratela zmieniła się w toksyczną i pełną dominację nad życiem Księżniczki Popu. Głośna na świecie produkcja autorstwa dziennikarzy „The New York Times” zadebiuto...
Pierwsze dwa odcinki "Prince Charming" już dostępne w Playerze!
W programie 13 mężczyzn walczy o uczucie wymarzonego kawalera - Jacka Jelonka. Premiera pierwszego odcinka budziła ogromne emocje jeszcze na długo przed emisją. Co wydarzyło się w słonecznej Hiszpanii w dwóch pierwszych odcinkach serii?  
BrzydUla: Tematy ważne i ważniejsze
Terapeutka zwraca uwagę Uli na błędy, które popełnia w relacji z Markiem. Dobrzańska postanawia iść za radą. Dociera też do niej, że nie wszystko jest takie, jakie się jej wydaje.
LEGO MASTERS od 5 listopada na antenie TVN!
Miliony klocków LEGO, dwoje jurorów, jeden prowadzący i sześć par uczestników. Tak przedstawia się sprawdzony pomysł na wyjątkowy program rozrywkowy dla całej rodziny! Drugi sezon LEGO MASTERS już od piątku 5 listopada na antenie TVN!
"Skazana": Kosa zabije Alicję?
Alicji udaje się zdobyć nagranie zamordowanej Ludmiły. To zmienia sytuację i daje jej szansę na uniewinnienie.
BrzydUla: Terapia nie małżeńska
Violetta natyka się w F&D na Sebastiana. Oboje próbują sobie dopiec. Finalnie ranią siebie nawzajem.
Receptura: Trudne wybory
Zosia musi podjąć życiową decyzję. Niespodziewanie dowiaduje się, że prababka skrywała jeszcze jeden sekret. Maria i Michał ruszają w pościg za złodziejem. Jaką zapłacą za to cenę? Ostatni odcinek "Receptury" już w niedzielę 10 października w TVN! 
Startuje "Projekt Lady"!
Już 8 października na antenie TVN7 pierwszy odcinek nowego sezonu!