Biuro Prasowe TVN Discovery Polska
Relacja live z wręczenia Nagrody im. Weroniki Migoń na Facebooku TVN Fabuła
TVN Fabuła nieustannie wspiera polskich twórców filmowych. W ramach akcji #KochamPolskieKino już dzisiaj o godzinie 20:00 na Facebook'owym fanpagu kanału będzie można śledzić relację live z wręczenie nagrody im. Weroniki Migoń dla najlepszego reżysera obsady aktorskiej w...
Pierwsza Prezydencka Debata telewizyjna i internetowa
TVN, TVN24 i największe polskie portale: ONET oraz WP zapraszają Andrzeja Dudę i Rafała Trzaskowskiego do wspólnej debaty prezydenckiej. Multimedialna debata planowana jest na czwartek (2 lipca, start godzina 19.25). Prowadzić ją będą: Monika Olejnik (TVN24), Grzegorz Ka...
Pierwszy sezon serialu "Usta usta" od dziś w Siódemce!
Co następuje po napisie THE END, wieńczącym każdą komedię romantyczną? Już dziś o godz. 18:00 Siódemka rozpocznie powtórkową emisję pierwszego sezonu kultowego serialu "Usta usta". Nowe odcinki widzowie będą mogli zobaczyć od września na głównej antenie!
Nowe odcinki "Dzień Dobry Wakacje" już od 27 czerwca!
Tego lata dziesięć kolejnych weekendów wypełnią wyjątkowe odcinki najlepszego programu śniadaniowego w Polsce! Pierwsze w tym roku wydanie "Dzień Dobry Wakacje" poprowadzą Paulina Krupińska i Damian Michałowski. 
Premiera najnowszego filmu reporterów „Superwizjera” - „Covid-19: Świat w zagrożeniu” - już 28 czerwca w TVN!
W niedzielę 28 czerwca na antenie TVN odbędzie się dwuczęściowa premiera najnowszego filmu reporterów „Superwizjera" – „Covid-19: Świat w zagrożeniu”. Tym razem dziennikarze programu przyjrzeli się, jak rozprzestrzeniająca się pandemia zmieniła życie ludzi na całym świec...
Gorąca premiera „FAME czy SHAME” już dziś w Playerze!
Już dziś rusza pierwszy odcinek nowego formatu Player Original! „FAME czy SHAME” to zupełnie nowe, autorskie reality show. 10 influencerów pod jednym dachem przez osiem tygodni! Nie będzie to jednak sielankowe lato – czeka ich zacięta rywalizacja!
Wystartowały zdjęcia do nowej edycji "MasterChefa"!
We wtorek rozpoczęły się zdjęcia do jesiennej edycji najpopularniejszego kulinarnego show w Polsce! Tym razem to dwudziestka najlepszych kucharzy walczyć będzie o miejsce w finałowej czternastce. Kto sprosta wymaganiom Magdy Gessler, Anny Starmach i Michela Morana? 
„FAME czy SHAME” – Saszan i Danny Ferreri prowadzącymi program!  
Nowe reality show Player Original ruszy już 25 czerwca. Odsłaniamy kolejne karty! Znamy już uczestników, teraz ujawniamy prowadzących. Będą nimi: Saszan i Danny Ferreri!