„LIPOWO. ZMOWA MILCZENIA” – nowy serial Player Original już w przyszłym roku!
Już wkrótce Player zaprosi swoich fanów na kolejną gorącą serialową premierę. Gęsty kryminał obyczajowy „Lipowo. Zmowa milczenia” zabierze ich do małego miasteczka, w którym mieszkańcy do perfekcji opanowali grę pozorów, a historię miejscowości od lat piszą sekrety oraz ...
Warner Bros. Discovery z prawami do mistrzostw świata w lekkoatletyce
Warner Bros. Discovery nabyło prawa do transmisji mistrzostw świata w lekkoatletyce na 45 rynkach w Europie, w tym w Polsce! Najważniejsze lekkoatletyczne wydarzenie 2023 roku rozegrane zostanie w Budapeszcie od 19 do 27 sierpnia.
“Mieszkanie na miarę" wraca do TVN Style z nowymi odcinkami!
Znalezienie swojego wymarzonego "kawałka podłogi", gdzie czujemy się jak w prawdziwym domu, to nie lada wyzwanie. Maciej Mindak i Agnieszka Musiał - Chmielnik wiedzą doskonale jak wyszperać i urządzić "Mieszkanie na miarę". 
"Skazana": Paweł wchodzi w układ z policją!
Alicja robi wszystko, żeby Hankę przeniesiono do jej celi, w przeciwnym razie, jej córka nieprzetrwa w więzieniu. Niestety Hanka, zmanipulowana przez Kosę, popada w konflikt zmatką.
Trzecia seria „99 – Gra o wszystko. VIP”, znane twarze TTV i ich drugie połówki rywalizować będą o zwycięstwo
W Krakowie ruszyły zdjęcia do trzeciej edycji „99 – Gra o wszystko” z udziałem gwiazd stacji. Tym razem będą oni konkurować także ze swoimi sympatiami, które dołączyły do programu. Seria na antenie pojawi się wiosną przyszłego roku.
"Perfect Picture": Wielki finał!
Po tygodniach fantastycznych, fotograficznych przygód i zmagań, inspirujących lekcji oraz pracy pod okiem największych ekspertów, nadszedł czas by nasi uczestnicy wspięli się na wyżyny swych możliwości i wykonali finałowe zadania. Kto z nich okaże się być nieoszlifowanym...
"MasterChef": Kto wejdzie do finału 11. edycji?
Trwają półfinały w słonecznej Toskanii. W pierwszej części odcinka gościem będzie Gaetano Trovato- szef kuchni dwugwiazdkowej restauracji Arnolfo, którą prowadzi wraz z córką Alice. To właśnie oni pomogą jurorom wybrać pierwszego finalistę XI edycji MasterChefa.
Puchar Świata w biegach narciarskich na antenach Metra, Eurosportu i w Playerze
W nadchodzący weekend w Ruce odbędzie się inauguracja Pucharu Świata w biegach narciarskich, kolejnego transmitowanego w Metrze, Eurosporcie i w Playerze. Rywalizację kobiet w Ruce skomentuje Justyna Kowalczyk-Tekieli, a mężczyzn Tomasz Sikora. Oboje wystąpią w komentato...