Biuro Prasowe TVN Grupa Discovery
TVN Media wprowadza Switch_On – nowy standard w zarządzaniu kampanią TV
Biuro Reklamy TVN Media wprowadza na rynek Switch_On – technologię pozwalającą na podmianę spotów reklamowych w telewizji linearnej nawet godzinę przed zaplanowaną emisją. Rozwiązanie dostępne jest w formie nowoczesnej aplikacji mobilnej, która umożliwia zastępowanie spo...
TVN Grupa Discovery liderem polskiego rynku TV i digital
W pierwszym kwartale tego roku TVN Grupa Discovery była liderem polskiego rynku telewizyjnego. Odnosi również bezprecedensowe sukcesy w obszarze digital. Stacja TVN była najchętniej wybieranym kanałem telewizyjnym w tym okresie, a TVN7 – która w zeszłym roku weszła do gr...
TVN Grupa Discovery dziękuje swoim widzom!
Sześć Telekamer Tele Tygodnia 2021, sukces Playera oraz świetne wyniki programów i kanałów od startu wiosennej ramówki - to bilans ostatnich tygodni w TVN Grupa Discovery.
Agnieszka Maciejewska nowym dyrektorem People & Culture TVN Grupa Discovery
Od 1 kwietnia Agnieszka Maciejewska dołączy do zespołu zarządzającego TVN Grupa Discovery. Obejmie nowe stanowisko w strukturze spółki i będzie odpowiadała za działania People & Culture TVN i Discovery w Polsce.
TVN we współpracy z Emitel uruchamia testy DVB-T2/HEVC w Gdańsku
TVN S.A. oraz Emitel S.A. rozpoczęły etap testów nadawania programów telewizyjnych w ramach naziemnej telewizji cyfrowej w standardzie DVB-T2/HEVC w Gdańsku. Testy obejmą emisję programów TVN HD, TVN 7 HD, TTV HD, Metro TV HD oraz TVN Fabuła HD.
An open letter to the authorities of the Republic of Poland and the leaders of political groups
We are addressing the following letter to you in connection with the proposed new additional encumbrance, imposed on the media operating on the Polish market, falsely referred to as a “contribution” and introduced under the pretense of support linked to COVID-19.
Oświadczenie TVN Grupa Discovery
Propozycja rządu narzuca na niezależne media działające na polskim rynku dodatkowe obciążenia. Jest to głęboko niepokojące dla branży, ale przede wszystkim dla polskiego widza, słuchacza, czytelnika i internauty. Uderzy także w polskie produkcje, kulturę, rozrywkę, sp...
List otwarty do władz Rzeczypospolitej Polskiej i liderów ugrupowań politycznych
Zwracamy się w sprawie zapowiadanego nowego, dodatkowego obciążenia mediów działających na polskim rynku, myląco nazywanego „składką”, wprowadzaną pod pretekstem Covid-19.