Biuro Prasowe
TVN I DISCOVERY POLSKA

tel. (+48) 22 856 60 60    fax. (+48) 22 856 64 95
Do pobrania
więcej »
Kontakt
Kontakt dla widzów
e-mail: widzowie@tvn.pl
tel. (+48) 22 856 61 61
Biuro Prasowe
e-mail: press@tvn.pl

tel. (+48) 22 856 60 60
fax. (+48) 22 859 65 94

Kontakt

KONTAKT DLA WIDZÓW
KONTAKT DLA WIDZÓW
email: widzowie@tvn.pl
(22) 856 61 61
Wszystkich widzów, mających
jakiekolwiek pytania odnośnie
naszych produkcji zapraszamy
do kontaktu z Sekcją Współpracy z Widzami.
Joanna Górska
Dyrektor Działu PR
Joanna Górska
email: j.gorska@tvn.pl
856 65 13
Joanna Lichosik - Białoń
Menedżer ds. PR
Joanna Lichosik - Białoń
email: j.lichosik@tvn.pl
453 65 17
TVN Style
HGTV Home & Garden
TLC
Agnieszka Jurkiewicz
Menedżer ds. PR
Agnieszka Jurkiewicz
email: agnieszka_jurkiewicz@discovery.com

TVN24
TVN24 BiS
Fakty TVN
Komunikacja korporacyjna
Marta  Jerzykowska
Marta Jerzykowska
email: m.jerzykowska@tvn.pl
453 33 75
Pułapka
Komunikacja korporacyjna
Karolina Kurek
Karolina Kurek
email: k.kurek2@tvn.pl
453 65 32
Ameryka Express
Ślub od pierwszego wejrzenia
Wracajcie, skąd przyszliście
Uwaga!
Superwizjer
TTV



Emilia  Waszkiewicz
Emilia Waszkiewicz
email: e.waszkiewicz@tvn.pl
856 65 20
Top Model
Diagnoza
Kuba Wojewódzki
Organizacja sesji zdjęciowych gwiazd

Malwina Kaźmierska
Malwina Kaźmierska
email: m.kazmierska@tvn.pl
453 35 77
Player
Drzewo marzeń
Komunikacja korporacyjna
Katarzyna Michalak
Katarzyna Michalak
email: k.michalak2@tvn.pl
453 40 34
Chyłka - Zaginięcie
Na Wspólnej
TVN Fabuła
Informacje o ramówkach kanałów
Marta  Skorupska
Marta Skorupska
email: m.skorupska@tvn.pl
453 40 71
Kobieta na krańcu świata
Travel Channel
Food Network
Discovery Life

12