Biuro Prasowe
TVN I DISCOVERY POLSKA

tel. (+48) 22 856 60 60    fax. (+48) 22 856 64 95
Do pobrania
więcej »
Kontakt
Kontakt dla widzów
e-mail: widzowie@tvn.pl
tel. (+48) 22 856 61 61
Biuro Prasowe
e-mail: press@tvn.pl

tel. (+48) 22 856 60 60
fax. (+48) 22 859 65 94

Kontakt

KONTAKT DLA WIDZÓW
KONTAKT DLA WIDZÓW
email: widzowie@tvn.pl
(22) 856 61 61
Wszystkich widzów, mających
jakiekolwiek pytania odnośnie
naszych produkcji zapraszamy
do kontaktu z Sekcją Współpracy z Widzami.
Joanna Górska
Dyrektor Działu PR
Joanna Górska
email: j.gorska@tvn.pl
856 65 13
Joanna Lichosik - Białoń
Menedżer ds. PR
Joanna Lichosik - Białoń
email: j.lichosik@tvn.pl
453 65 17
TVN Style
HGTV Home & Garden
TLC
Marta  Jerzykowska
Marta Jerzykowska
email: m.jerzykowska@tvn.pl
453 33 75
Fakty
Player
TVN24
TVN24 BiS
Karolina Kurek
Karolina Kurek
email: k.kurek2@tvn.pl
453 65 32
Odwróceni. Ojcowie i córki
Agent - Gwiazdy
Uwaga!
Superwizjer
TTV
Katarzyna Michalak
Katarzyna Michalak
email: k.michalak2@tvn.pl
453 40 34
Szóstka
Chyłka - Zaginięcie
Na Wspólnej
TVN Fabuła

Marta  Skorupska
Marta Skorupska
email: m.skorupska@tvn.pl
453 40 71
Efekt domina
Travel Channel
Food Network
Discovery Life

Dominika Peła
Dominika Peła
email: d.pela@tvn.pl
856 73 42
19+
Szkoła
Szpital
Milionerzy
Co za tydzień

Adrian Jabłoński
Adrian Jabłoński
email: a.jablonski@tvn.pl
453 45 33
MasterChef Junior
Kuchenne rewolucje
Ukryta prawda
Organizacja sesji zdjęciowych gwiazd
Zarządzanie serwisem zdjęciowym x-news
Beata Bartosiewicz
Beata Bartosiewicz
email: beata_bartosiewicz@discovery.com

TVN Turbo
Discovery Channel
DTX
Discovery Historia
Animal Planet
SCI Discovery Science
ID

12