Biuro Prasowe
TVN I DISCOVERY POLSKA

tel. (+48) 22 856 60 60    fax. (+48) 22 856 64 95

Informacje prasowe

Do pobrania
więcej »
Kontakt
Kontakt dla widzów
e-mail: widzowie@tvn.pl
tel. (+48) 22 856 61 61
Biuro Prasowe
e-mail: press@tvn.pl

tel. (+48) 22 856 60 60
fax. (+48) 22 859 65 94
RSS

Wystartował nowy program doktora Gojdzia w TVN Style!

Data publikacji: 10 maja 2016 Data aktualizacji: 10 maja 2016 RSS
„Niezwykłe przypadki medyczne” to program pokazujący historie ludzi, którzy w wyniku tragicznych wypadków doznali deformacji ciała niedających się usunąć w tradycyjny sposób. Doktor Krzysztof Gojdź uznany specjalista medycyny estetycznej zrobi wszystko, żeby im pomóc.

Dr Krzysztof Gojdź jest lekarzem medycyny estetycznej znanym między innymi z programu "Sekrety lekarzy" emitowanego w TVN Style. Wiele emocji budzi jego stosunek do pacjentek - przyjacielski, czuły i bardzo bezpośredni. W tym sezonie pokażemy jak pomaga ludziom, którzy już dawno stracili nadzieję na pełen powrót do zdrowia. Wszyscy bohaterowie programu i zarazem pacjenci dr. Gojdzia przeżyli ciężkie wypadki. Odnieśli w nich poważne obrażenia, z którymi medycyna tradycyjna nie zdołała się uporać.

W pierwszym odcinku dr Krzysztof Gojdź zajął się braćmi, którzy sześć lat temu podpalili się w samochodzie zapalarką do gazu. Ich mama poszła odebrać ze szkoły starszą córkę. Zostawiła w samochodzie śpiących synów, którzy mieli wówczas 2 i 3 lata. Wystarczył moment, żeby starszy z chłopców wziął do ręki zapalarkę do gazu i podpalił pieluchę tetrową. Dzisiaj chłopcy mają 9 i 8 lat i nadal cierpią z powodu poparzeń. Bartek ma blizny na twarzy i dłoniach. Jego młodszy brat Kubuś ma poparzone dłonie. Chłopcy bardzo cierpią, ponieważ ich rówieśnicy są wobec nich bezlitośni. Dr Gojdź postanowił zrobić wszystko, żeby im pomóc. Dzięki zastosowaniu najnowszych technologii medycznych oraz innowacyjnych metod leczenia nasz ekspert dokona niemożliwego i podaruje swoim pacjentom drugie życie.

 

W kolejnym odcinku (11 maja) Dr Gojdź spotka się z Sylwią, która na pierwszy rzut oka nie różni się od swoich rówieśniczek. Nic bardziej mylnego.

Kobieta w wieku 13 lat przeżyła poważny wypadek. Szła chodnikiem, gdy tuż obok zderzyły się dwa samochody. Jedno z aut siłą odrzutu wgniotło Sylwię w ogrodzenie. To był w ogóle cud, że przeżyła. Skutki wypadku były i nadal są katastrofalne. Całe ciało kobiety pokryte jest licznymi bliznami, co utrudnia jej normalne funkcjonowanie. Bohaterka programu nie czuje się pełnowartościową kobietą. Ma problemy z samoakceptacją.

Historia Sylwii bardzo poruszyła dr. Gojdzia, ponieważ kiedyś sam przeżył ciężki wypadek komunikacyjny i wie, co czuje młoda kobieta. Dr Gojdź obiecał Sylwii, że pomoże jej pozbyć się szpecących blizn za pomocą najnowocześniejszych technik medycznych. Przygotował dla niej również dodatkową niespodziankę, dzięki której na twarzy młodej kobiety na zawsze zagości piękny uśmiech.

 

PREMIERA W KAŻDĄ ŚRODĘ O GODZ. 22.55

Baza zdjęć Baza zdjęć
x-news
Kontakt
Joanna Lichosik-Białoń
Wyślij wiadomość
tel 453 65 17

Oficjalna strona Oficjalna strona
tvnstyle.pl

Pozostałe informacje

NA WSPÓLNEJ: Marta dowie się o romansie Olafa?!

15.01.2019  |
Olaf spóźnia się na trening z Adą – ta jest wściekła. Przecież i tak mają dla siebie mało czasu! Grzegorz pyta Olafa, czy Marta wie o kochance. Instruktor pyta Kubickiego, na ile wycenia jego milczenie… Tymczasem Marta odkrywa coś, co kompletnie zwala ją z nóg! więcej

NA WSPÓLNEJ: Czy Igor i Ela odkryją, że Adam uwodzi ich córkę?

14.01.2019  |
Dziś występ klasy Julki przygotowany przez Adama. Julce idzie świetnie – Igor i Elżbieta są naprawdę dumni z córki! Jednak jej najbardziej zależy na opinii Adama… Nauczyciel bardzo ją chwali i – w tajemnicy przed rodzicami – daje jej śliczną bransoletkę. Julka jest bardzo szczęśliwa… więcej

NA WSPÓLNEJ: Adam obmacuje Julkę!

10.01.2019  |
Adam spotyka się z Julką nad jeziorkiem w parku. Nauczyciel tłumaczy jej, że w tańcu najważniejsze jest zaufanie do partnera. Zachęca do rozwijania wyobraźni i proponuje, że jej w tym pomoże. Namawia, by z zaufaniem oddała się w jego ręce. Aranżuje ćwiczenia, podczas których ma kontakt fizyczny z dziewczynką!!! więcej
12345 ...533 Następne
Przejdź do:/533