Biuro Prasowe
TVN I DISCOVERY POLSKA

tel. (+48) 22 856 60 60    fax. (+48) 22 856 64 95

Informacje prasowe

Do pobrania
więcej »
Kontakt
Kontakt dla widzów
e-mail: widzowie@tvn.pl
tel. (+48) 22 856 61 61
Biuro Prasowe
e-mail: press@tvn.pl

tel. (+48) 22 856 60 60
fax. (+48) 22 859 65 94
RSS

WIOSENNA RAMÓWKA ITVN

Data publikacji: 1 lutego 2018 Data aktualizacji: 25 maja 2018 RSS

WIOSNA W ITVN

TVN zaprezentował swoją wiosenną ramówkę. W nowym sezonie, na antenie stacji, nie zabraknie nowości, ale również sprawdzonych i ulubionych przez widzów pozycji. Podobnie jak w latach ubiegłych, tak i w tym roku, premierowe odcinki programów i seriali wystartują wcześniej bo już w lutym. Od połowy miesiąca widzowie ITVN zobaczą nowe odsłony „19+”, „Szpitala” i „Szkoły”, a w kolejnych tygodniach popularne show „Kuba Wojewódzki” i premierowe odcinki drugiej edycji „Diagnozy” czy trzeciego sezonu „Agenta – Gwiazdy”. Z kolei w marcu pokażemy kontynuację „Drugiej szansy” i dwie zupełnie nowe produkcje - „Hipnoza” i „Iron Majdan”. Zapraszamy do ITVN na wiosnę pełną rozrywki na najwyższym poziomie!

– W tym sezonie naszym hasłem wciąż pozostają słowa „Chcemy więcej”. Tym razem nie odnoszą się one jednak do kolejnych 20 lat, ale do widzów. Zależy nam na tym, aby TVN łączył ludzi – rodziny, znajomych, przyjaciół i sąsiadów. Chcemy dostarczać Państwu fantastycznej rozrywki i sprawiać, że czas spędzony w gronie najbliższych będzie wyjątkowy. Wierzę, że telewizja to miejsce, w którym każdy może znaleźć coś dla siebie. Bo telewizja to emocje, a emocje łączą ludzi w każdym wieku – powiedział Edward Miszczak, dyrektor programowy grupy TVN.

Premierowe odcinki nowych sezonów zaczniemy nadawać już od 12 lutego. Od poniedziałku do piątku o godzinie 16.40 (CET – Berlin, Paryż) pokażemy kolejne przygody grupy przyjaciół ze „Szkoły”. W wiosennych odsłonach jednego z najpopularniejszych seriali paradokumentalnych zobaczymy perypetie nastolatków. Leszek Kraiński z licealnej 3d za wszelką cenę postanowi zostać dziennikarzem. Aby zrealizować swoje marzenia, nastolatek założy portal o życiu szkoły. Jeden z opublikowanych tekstów będzie dotyczył prostytuujących się uczennic. Duże kłopoty czekają maturzystkę Martę Dobrowolską. Mimo młodego wieku dziewczyna nie stroni od alkoholu. Po jednej z domówek nastolatka wsiądzie za kierownicę. To skrajnie nieodpowiedzialne zachowanie mocno zaważy na jej życiu… Nowy sezon to także skomplikowane i emocjonalne historie miłosne.

Chwilę później zapraszamy widzów na „Ukrytą prawdę”. W nowej serii poznamy emerytów mieszkających w bloku, w którym pojawia się plaga regularnych kradzieży. Wśród bohaterów znajdzie się także młoda para, która wynajmuje okazyjnie mieszkanie. Właściciele stawiają jednak warunek – jeden z pokoi jest zamknięty i nie wolno go otwierać. Kiedy ciekawość bierze górę i młodzi decydują się zajrzeć do zakazanego miejsca, ściągają na siebie serię kłopotów.

Z kolei o godzinie 18.10 (CET) zapraszamy Państwa do „Szpitala”. Wiosną pod opiekę dr. Michała Morawskiego trafi m.in. 9-letni chłopiec, który lunatykuje. Podczas nocnego spaceru mały pacjent zrobi sobie poważną krzywdę. Z niezwykle ciężkim przypadkiem będzie musiała zmierzyć się również dr Anna Nowicka. Podczas jej dyżuru na SOR trafi mały chłopiec z niedotlenieniem. Szybko wyjdzie na jaw, że 6-latek został przywieziony do Polski z Ukrainy w walizce. Czy lekarzom z krakowskiego „Szpitala” uda się pomóc dziecku?

Natomiast o godzinie 20.10 (CET) od poniedziałku do czwartku pokażemy dalsze perypetie bohaterów „Na Wspólnej”. To wyjątkowy rok dla dlatego serialu, bo już od 15 lat gości na antenie TVN. W tym sezonie los ponownie wystawi ich na próbę. Romans Marka okaże się dramatyczny w skutkach, Michał – w trosce o rodzinę – zdecyduje się ją opuścić, zaś Iza w walce o swój klub nie cofnie się przed niczym. Co więcej, do obsady wraca uwielbiany przez widzów Darek Żbik, czyli Michał Mikołajczak!

Warto sprawdzić, co słychać również u bohaterów z „19+”.  Od 12 lutego od poniedziałku do czwartku o godzinie 20.35 (CET) zobaczą Państwo nowe odcinki serialu, a w nich m.in. wielki test przyjaźni Melanii oraz Leny. Pierwsza z nich postanowi wyprowadzić się od swojej przyjaciółki. Wszystko będzie wskazywać, że to koniec ich znajomości. W życiu Sebastiana także nie będzie łatwo. Chłopak kompletnie załamał się po tym, jak jego ukochana wyjechała do Nowego Jorku.

W drugiej połowie miesiąca, we wtorki od 20 lutego o godzinie 21.35 (CET) pokażemy nowe odcinki „Diagnozy”. Poprzedni sezon zakończył się wielkim triumfem Anny oraz bolesną porażką Jana. Po wypadku i utracie pamięci, zdeterminowanej Leśniewskiej udało się odbudować swoje życie na nowo – wygrała trudną batalię sądową z Artmanem, odzyskała ukochane dzieci, zaczęła spotykać się z Michałem, a także powróciła do zawodu lekarza. Wszystko potoczyło się zgodnie z jej oczekiwaniami. Ale czy rzeczywiście może odetchnąć z ulgą? Czy urażona ambicja i zdeptane męskie ego Jana pozwolą jej beztrosko cieszyć się odzyskanym życiem? Była partnerka stała się największym wrogiem Artmana. Do czego będzie gotów posunąć się przegrany mężczyzna, aby się na niej zemścić?

Zaraz po serialu wyświetlimy premierowe odsłony „Kuby Wojewódzkiego”. Aktorzy, sportowcy, politycy, muzycy, ludzie z pierwszych stron gazet – Królowi TVN mało kto odmawia, bo ten człowiek to legenda. Doskonale przygotowany, inteligentny, nieprzeciętny i ciekawy tego, co do powiedzenia mają jego goście. Każda wizyta na jego słynnej, skórzanej kanapie odbija się szerokim echem, przechodząc do historii show-biznesu. Tej wiosny u Kuby Wojewódzkiego kolejne głośne nazwiska, które dadzą się poznać z zupełnie innej strony. Zero miałkich rozmów, ciekawe pytania i nieprzewidywalne odpowiedzi.

W środy o godzinie 21.35 (CET) zapraszamy na nowy sezon programu „Agent – Gwiazdy”.  - Kinga Rusin już się do tego przyzwyczaiła, ze za każdym razem ma nowe otoczenie, nowych ludzi, nowe emocje. Tym razem ekipa programu pojechała do Azji i oczywiście patrząc np. na  jakie są wieżowce Hong-Kongu to można naprawdę się rozczulić , ale w tym programie chodzi o ludzi. To oni decydują o tym, czy program będzie oglądany – powiedział Edward Miszczak podczas konferencji. W trzeciej serii widzowie zobaczą: Karolinę Ferenstein-Kraśko, Annę Lucińską, Ilonę Ostrowską, Annę „Whatannawears” Skurę, Maję Włoszczowską, Julię Wróblewską, Beniamina Andrzejewskiego, Ryszarda „Peja” Andrzejewskiego, Victora Borsuka, Tomasza Ciachorowskiego, Jana Kuronia, Michała Mikołajczaka, Macieja Myszkowskiego oraz Piotra Świerczewskiego. Uczestnikom towarzyszyć będzie Kinga Rusin, która w każdym z 12 odcinków przydzieli im rozmaite zadania. Będą one wymagały nie tylko dużej sprawności fizycznej, ale także sprytu i inteligencji. Zwycięzcą zostanie ten, kto najlepiej odnajdzie się w sieci intryg oraz zdobędzie największą wiedzę na temat Agenta. Wysokość nagrody będzie zależeć od tego, jak z wyznaczonymi celami poradzi sobie cała grupa i ile pieniędzy uzbiera.

Marzec również będzie obfitował w premiery! W soboty pokażemy Państwu zupełną nowość na antenie TVN – program „Hipnoza”, który poprowadzi Filip Chajzer. - Niektórzy politycy mówią o ogromnym wpływie TVN-u na umysły Polaków, więc postanowiliśmy zilustrować te tezę, bo do tej pory nie wiedzieliśmy dlaczego takie określenia padają i tak powstała „Hipnoza” – żartował Edward Miszczak prezentując wiosenną nowość. Każdy jego odcinek będzie nieprzewidywalny, bo wszyscy uczestnicy zostaną wprowadzeni w stan hipnozy. Po raz pierwszy w historii polskiej telewizji widzowie zobaczą więc rozrywkę w zupełnie nowym wydaniu, poznając jednocześnie zaskakujące możliwości ludzkiego umysłu. To produkcja, która zaskoczy i rozbawi, a najwięcej pozytywnych emocji dostarczy oglądana w towarzystwie innych osób. - Na wielu światowych rynkach programy oparte o hipnozę pojawiły się już dawno, ale my czekaliśmy na ten jeden, który jest szalony, zabawny i powoduje, że ludzie przed telewizorami będą czuć się lepiej – podsumował dyrektor programowy.

Tej wiosny nie można również przegapić naszej kolejnej nowości „Iron Majdan” z udziałem najgorętszej pary polskiego show-biznesu - Małgorzaty Rozenek-Majdan  i Radosława Majdana, którzy wyruszą w niezwykłą podróż dookoła świata. Reguły programu są bardzo proste – cel podróży poznają w ostatniej chwili, a zadania do wykonania dopiero po przybyciu na miejsce. Od tego momentu nie ma już odwrotu. Zdani sami na siebie będą musieli odnaleźć się w nowej sytuacji. Każde wyzwanie to test na determinację, wytrzymałość, cierpliwość, odwagę, spryt oraz wzajemne zaufanie. Gala wrestlingu w Las Vegas, ucieczka z bezludnej wyspy, walka z ogniem to tylko niektóre z szalonych wyzwań, których podjęli. Czy uda im się zrealizować wszystkie zadania? Czy przezwyciężą strach i przekroczą swoje granice? Jak wiele dla siebie zrobią i czy rzeczywiście łączy ich „żelazne” uczucie?

Na antenie nie zabraknie również kontynuacji hitowego serialu „Druga szansa”. Już jego pierwsze minuty dostarczą widzom wielkich emocji oraz intrygującej zagadki. Jedno wydarzenie spowoduje, że Monika Borecka, w której rolę wcieli się Małgorzata Kożuchowska będzie musiała zmierzyć się z problemem, który choć dotyka wielu kobiet, to wciąż pozostaje tematem tabu. Czy główna bohaterka będzie gotowa, by samotnie stanąć do walki z tajemniczym przeciwnikiem? W nadchodzących odcinkach pojawią się także nowe twarze. Kamila Baar-Kochańska, Karolina Gorczyca, Aleksandra Popławska, Agnieszka Żulewska, Marcin Bosak czy Jacek Poniedziałek.

To będzie jesień pełna emocji, wrażeń i wzruszeń. Zapraszamy do ITVN! Tego nie można przegapić!

TEKST TVN

Pozostałe informacje

BIG BROTHER - newsletter nr 5

19.04.2019  |
1. NOWI UCZESTNICY, NOWE EMOCJE. 2. DYNASTIA WIELKIEGO BRATA. 3. IGOR TĘSKNI ZA BOKSEM. 4. SZEŚĆ NOMINACJI. JAK TO SIĘ STAŁO? więcej

Wielkanocna premiera w HGTV Home & Garden

18.04.2019  |
Para w domu, para w pracy, para w remont! Małżeństwo pracujące razem to nie jest dobry pomysł?! Nic bardziej mylnego! Mirella i Marcin to duet idealny. Ona jest projektantką wnętrz z wieloma nietuzinkowymi pomysłami. On sprawia, że jej wyobrażenia stają się rzeczywistością. Wspólnie radzą sobie ze wszystkimi przeszkodami. Nierówne ściany, rozpadające się meble czy wadliwe instalacje to dla nich żaden problem. Mirella i Marcin z każdego pomieszczenia potrafią wyczarować miejsce dopasowane do potrzeb wszystkich domowników. I to na jakich zasadach! Każdą metamorfozę muszą przygotować tylko w trzy dni. To nie wszystko! Z budżetem też nie poszaleją. Na wszystko mają jedynie dziesięć tysięcy złotych. Mirella i Marcin uwielbiają wnętrzarskie wyzwania. więcej

Szóstka: John trafia do szpitala po nocy spędzonej w kasynie

17.04.2019  |
John budzi się w szpitalu. Są przy nim dzieci. Mężczyzna jest coraz bliżej zupełnego zaprzepaszczenia swojej szansy na przeszczep, a tym samym rozpadu łańcucha. To od niego zależy, czy dojdzie do operacji. więcej
12345 ...550 Następne
Przejdź do:/550