Biuro Prasowe
TVN I DISCOVERY POLSKA

tel. (+48) 22 856 60 60    fax. (+48) 22 856 64 95

Informacje prasowe

Do pobrania
więcej »
Kontakt
Kontakt dla widzów
e-mail: widzowie@tvn.pl
tel. (+48) 22 856 61 61
Biuro Prasowe
e-mail: press@tvn.pl

tel. (+48) 22 856 60 60
fax. (+48) 22 859 65 94
RSS

Wigilijne wydanie Faktów z Afganistanu

Data publikacji: 18 grudnia 2013 Data aktualizacji: 18 grudnia 2013 RSS
24 grudnia o 19.00 Kamil Durczok zaprasza na specjalne wydanie Faktów TVN realizowane prosto z polskiej wojskowej bazy Ghazni w Afganistanie.

- Ten program w całości będzie poświęcony żołnierzom, którzy tam stacjonują. Pokażemy jak tam obchodzi się ten świąteczny dzień i jak świętują ich rodziny w Polsce. Spróbujemy także podsumować naszą kilkuletnią obecność w Afganistanie - mówi redaktor naczelny Faktów TVN.

Materiały do wigilijnego wydania przygotowuje z Ghazni - Dariusz Prosiecki i z Kabulu Maciej Woroch. Obaj w Afganistanie wraz z operatorami są od tygodnia. We wtorkowe popołudnie wojskowym transportem doleciał do nich Kamil Durczok wraz z ekipą producentów i operatorów.

Przygotowania do wyjazdu trwały od kilku miesięcy. Każdy z wyjeżdzających musiał przejść też specjalne wojskowe szkolenie.  Specjalnym transportem do Afganistanu przewieziono dwie tony sprzętu, który pozwoli na realizację programu na żywo i satelitarną łączność z Polską.

Ekipa przez najbliższe dni będzie towarzyszyć żołnierzom z polskiego kontyngentu, którzy kończą tam swoją misję i zbliżające się święta będą ostatnimi w tej bazie. Wigilijne wydanie będzie drugim realizowanym ze stolicy prowincji. - Byliśmy tam w 2007 roku, kiedy polskie wojska oficjalnie rozpoczynały tam swoją misję i już wtedy pomyśleliśmy, że chcielibyśmy tam być kiedy ich misja będzie dobiegać końca - mówi Kamil Durczok.

Materiały filmowe i zdjęcia z Afganistanu będzie też można śledzić na profilu Faktów na Facebooku i stronie internetowej programu.

 

Pozostałe informacje

Natalia Hatalska kolejnym gościem specjalnym konferencji tv day

20.03.2019  |
W środę, 27 marca, Biuro Reklamy TVN Media organizuje w Warszawie III edycję konferencji tv day, międzynarodowego wydarzenia poświęconego roli telewizji we współczesnym świecie komunikacji marketingowej. Kolejnym potwierdzonym gościem specjalnym jest jedna z najbardziej uznanych i wpływowych analityków trendów na polskim rynku – Natalia Hatalska. więcej

Królewskie śniadanie dla Magdy Gessler w 4. odcinku „MasterChef Junior”

20.03.2019  |
W czwartym odcinku programu „MasterChef Junior” pojawi się królowa polskiej gastronomii, czyli Magda Gessler. Restauratorka oceni wykwintne śniadania przygotowane specjalnie na jej przyjazd. Kto z młodych kucharzy poradzi sobie najlepiej? więcej

NA WSPÓLNEJ: Paweł błaga Beatę, żeby nie oddawała synka!

19.03.2019  |
Dziś Beata w USC ma podpisać dokument o ojcostwie Maślikowskiego. To będzie jej ostatnie pożegnanie ze swoim maleńkim synkiem… Tymczasem pojawia się Paweł - przeprasza i błaga, żeby nie oddawała dziecka! Uświadamia Beacie, że każdy ma coś na sumieniu, ale… każdy może się przecież zmienić! Mężczyzna daje Beacie do zrozumienia, iż doskonale wie, że to przez niego zdecydowała się na krok, którego może żałować do końca życia… Czy Beata jednak nie odda synka?! więcej
12345 ...543 Następne
Przejdź do:/543