Biuro Prasowe
TVN I DISCOVERY POLSKA

tel. (+48) 22 856 60 60    fax. (+48) 22 856 64 95

Informacje prasowe

Do pobrania
więcej »
Kontakt
Kontakt dla widzów
e-mail: widzowie@tvn.pl
tel. (+48) 22 856 61 61
Biuro Prasowe
e-mail: press@tvn.pl

tel. (+48) 22 856 60 60
fax. (+48) 22 859 65 94
RSS

Weekendowy maraton „Gwiezdnych wojen” w TVN Fabuła!

Data publikacji: 16 marca 2018 Data aktualizacji: 19 marca 2018 RSS
TVN Fabuła przygotowała dla fanów sci-fi prawdziwą niespodziankę! Już w najbliższy weekend (17 i 18 marca) widzowie będą mogli obejrzeć aż sześć części uwielbianej przez kinomanów sagi „Gwiezdne Wojny”. Niech moc będzie z wami!

Maraton rozpocznie się w sobotę 17 marca o godz. 11:00 pierwszą częścią sagi, czyli „Mrocznym widmem”. Historia zaczyna się podczas konfliktu Republiki Galaktycznej i Federacji Handlowej, którą kieruje lord Sithów. W misję dyplomatyczną zostają wysłani dwaj rycerze Zakonu Jedi. Podczas awaryjnego lądowania na jednej z planet poznają 9-letniego niewolnika - Anakina Skywalkera, który może zmienić losy całej galaktyki…

Tego samego dnia o godz. 13:45 i 16:45 kolejne części sagi – „Atak klonów” i „Zemsta Sithów”. Dziesięć lat po wydarzeniach z pierwszej części, demokratyczne rządy Republiki zostają zagrożone przez działanie separatystów. Rozpoczynają się Wojny Klonów, a rosnący w siłę Anakin powoli ulega ciemnej stronie Mocy. Czy uda mu się dochować wierności Zakonowi Jedi?

W obsadzie znaleźli się między innymi: Natalie Portman, Ewan McGregor, Liam Neeson, Hayden Christensen i Samuel L. Jackson. Wszystkie części zostały wyreżyserowane przez George’a Lucasa.

W niedzielę 18 marca dalsza część historii, którą pokochały miliony. Od godz. 11:00 na widzów czekać będą dwie ostatnie części oryginalnej trylogii, czyli „Imperium kontratakuje” i „Powrót Jedi”.
Po zniszczeniu Gwiazdy Śmierci, rebelianci nadal walczą z Imperium. Lord Vader próbuje odnaleźć Luke’a Skywalkera i przeciągnąć go na ciemną stronę Mocy. Jak zakończy się walka między młodym rycerzem Jedi a mrocznym Lordem Sithów?

Wśród gwiazd serii Harrison Ford, Mark Hamill i Carrie Fisher, którzy swoimi kreacjami zapisali się
w historii kina. Cała trójka powróciła po latach do uniwersum „Star Wars”, pojawiając się
w „Przebudzeniu Mocy”.

Siódma część cyklu po raz pierwszy w TVN Fabuła zostanie pokazana w niedzielę 18 marca
o godz. 16:30. Akcja filmu rozgrywa się wiele lat po zniszczeniu wrogiego Imperium. Władzę
w Galaktyce zaczyna przejmować Nowy Porządek. Cała nadzieja w Ruchu Oporu, który sprzeciwia się potężnej organizacji.

Do obsady dołączyli między innymi: Adam Driver, Daisy Ridley, John Boyega, Oscar Issac, Domhnall Gleeson i Lupita Nyong’o. Produkcja otrzymała pięć nominacji do Oscara, w tym za najlepszą muzykę Johna Williamsa. Reżyserii nowego rozdziału „Star Wars” podjął się J.J. Abrams (m.in. „Star Trek”, „Zagubieni”).

 

Maraton „Gwiezdnych Wojen” w TVN Fabuła:

„Część I: Mroczne widmo” – 17 marca, sobota, godz. 11:00

„Część II: Atak klonów” – 17 marca, sobota, godz. 13:50

„Część III: Zemsta Sithów” – 17 marca, sobota, godz. 16:50

„Część V: Imperium kontratakuje” – 18 marca, niedziela, godz. 11:00

„Część VI: Powrót Jedi” – 18 marca, niedziela, godz. 13:40

„Część VII: Przebudzenie mocy” – 18 marca, niedziela, godz. 16:30

 

Saga „Gwiezdne Wojny” (część I-VI) jest dostępna w player.

Pozostałe informacje

BIG BROTHER - newsletter nr 5

19.04.2019  |
1. NOWI UCZESTNICY, NOWE EMOCJE. 2. DYNASTIA WIELKIEGO BRATA. 3. IGOR TĘSKNI ZA BOKSEM. 4. SZEŚĆ NOMINACJI. JAK TO SIĘ STAŁO? więcej

Wielkanocna premiera w HGTV Home & Garden

18.04.2019  |
Para w domu, para w pracy, para w remont! Małżeństwo pracujące razem to nie jest dobry pomysł?! Nic bardziej mylnego! Mirella i Marcin to duet idealny. Ona jest projektantką wnętrz z wieloma nietuzinkowymi pomysłami. On sprawia, że jej wyobrażenia stają się rzeczywistością. Wspólnie radzą sobie ze wszystkimi przeszkodami. Nierówne ściany, rozpadające się meble czy wadliwe instalacje to dla nich żaden problem. Mirella i Marcin z każdego pomieszczenia potrafią wyczarować miejsce dopasowane do potrzeb wszystkich domowników. I to na jakich zasadach! Każdą metamorfozę muszą przygotować tylko w trzy dni. To nie wszystko! Z budżetem też nie poszaleją. Na wszystko mają jedynie dziesięć tysięcy złotych. Mirella i Marcin uwielbiają wnętrzarskie wyzwania. więcej

Szóstka: John trafia do szpitala po nocy spędzonej w kasynie

17.04.2019  |
John budzi się w szpitalu. Są przy nim dzieci. Mężczyzna jest coraz bliżej zupełnego zaprzepaszczenia swojej szansy na przeszczep, a tym samym rozpadu łańcucha. To od niego zależy, czy dojdzie do operacji. więcej
12345 ...550 Następne
Przejdź do:/550