Biuro Prasowe
TVN I DISCOVERY POLSKA

tel. (+48) 22 856 60 60    fax. (+48) 22 856 64 95

Informacje prasowe

Do pobrania
więcej »
Kontakt
Kontakt dla widzów
e-mail: widzowie@tvn.pl
tel. (+48) 22 856 61 61
Biuro Prasowe
e-mail: press@tvn.pl

tel. (+48) 22 856 60 60
fax. (+48) 22 859 65 94
RSS

Światowa premiera telewizyjna komedii romantycznej "Listy do M." w iTVN

Data publikacji: 3 grudnia 2012 Data aktualizacji: 14 grudnia 2012 RSS

Kto pisze „Listy do M.”?

 

 

Już 23 grudnia o godz. 20.00 (CET – Berlin, Paryż), 20.00 (CST – Chicago) i 21.00 (EST – Nowy Jork, Toronto) wielka premiera telewizyjna na antenie iTVN. Komedia bardzo romantyczna, którą w kinach obejrzało ponad 2,5 miliona widzów! Pierwszy taki ciepły i świąteczny film dla wszystkich, którzy szukają wzruszeń, uśmiechu, pozytywnych emocji i zaskoczenia. Dla wszystkich, którym znudził się grzeczny Święty Mikołaj. Dla tych, którzy krzyczą „do diabła z miłością" i dla tych, którzy szepczą „chcę zakochać się już dzisiaj".

Jak co roku przed Świętami dzieci przelewają na papier swoje najskrytsze marzenia. Gotowy list wysyłają do Mikołaja, z nadzieją na otrzymanie upragnionych zabawek. Te drobne upominki, skrząca się choinka, biały obrus i pachnące smakołyki wprowadzają najmłodszych w cudowny świąteczny nastrój. Co może sprawić, żeby również dorośli dali się ponieść wyjątkowej atmosferze świąt? Co znalazłoby się w listach do Mikołaja, gdyby pisali je właśnie oni? „Listy do M.” pokazują, że najważniejsza jest MIŁOŚĆ. „Nigdy nie wiesz, kiedy przyjdzie… Nic na siłę, nie wolno za dużo o niej myśleć, bo właśnie wtedy nie przychodzi. Ale w końcu przyjdzie. I będzie jasne, że warto było czekać.” – mówi filmowy Mikołaj.

„Listy do M.” to losy piętnastu skrajnie różnych bohaterów, m.in. zagubionej w wielkim mieście singielki, mężczyzny z niełatwą przeszłością, zapracowanego pana psychologa, niewzruszonej pani dyrektor i jej męża niepotrafiącego mówić „nie”. To także pięć wyjątkowych historii rozgrywających się w zaśnieżonej, mroźnej Warszawie w trakcie jednego wyjątkowego dnia – wigilii Świąt Bożego Narodzenia. Jego magiczna moc połączy ze sobą losy bohaterów tej wyjątkowej komedii zmieniając ich życie już na zawsze. Maciej Stuhr, Paweł Małaszyński, Piotr Adamczyk, Tomasz Karolak, Roma Gąsiorowska, Agnieszka Dygant i Katarzyna Zielińska pokażą jak kochać i co zrobić, by pędzący świat dorosłych choć na chwilę zwolnił swój bieg. Pogubieni życiowo bohaterowie odkryją, że to, co ich spotkało, to właśnie miłość!

Fabuła pozwalająca widzom oderwać się od codzienności, zdjęcia zimowej, świątecznej Warszawy, błyskotliwe dialogi i plejada polskich gwiazd zostały docenione zarówno przez widzów jak i krytyków, czyniąc „Listy do M.” najlepszą polską produkcją od dziesięcioleci. Odtwórcy głównych ról także ją pokochali: „Z dużą przyjemnością i otwartą przyłbicą, czyli bez wstydu, zapraszam na ten film” mówił Maciej Stuhr. „Widz oglądając ten film, nie będzie czuł się zażenowany, co niestety często zdarza się w polskim kinie” – powiedział TVN 24 Tomasz Karolak.

Film, przy którego cieple można się ogrzać i zarazem doskonałe wprowadzenie w wyjątkowy nastrój Świąt Bożego Narodzenia. „Listy do M.” zagoszczą na antenie iTVN w dwie kolejne niedziele: 23 grudnia o godzinie 20.00 i 03.50 oraz 30 grudnia o godz. 12.50 (CET – Berlin, Paryż). Zapraszamy!

TEKST NA PODSTAWIE MATERIAŁÓW OD DYSTRYBUTORA

Pozostałe informacje

Rekordowe 2,23 mln widzów debiutu „Big Brothera”! TVN7 bezkonkurencyjnym liderem w grupie komercyjnej 16-49

22.03.2019  |
W niedzielę, 17 marca, na antenę TVN7, po 18 latach od pierwszej polskiej edycji, powrócił program „Big Brother”. Odcinek na żywo, którego gospodarzami byli Agnieszka Woźniak-Starak i Bartek Jędrzejak zgromadził przed telewizorami 2,23 mln widzów, a stacja odnotowała najwyższą oglądalność w historii kanału. więcej

Kulisy funkcjonowania Lotniska Chopina na Discovery Channel

21.03.2019  |
190 tysięcy startów i lądowań. 18 milionów pasażerów rocznie. 46 przewoźników z całego świata. 42 operacje lotnicze co godzinę. 9 tysięcy pracowników w 30 różnych zawodach pracujących 24 godziny na dobę. Tak funkcjonuje największy port lotniczy w Polsce. Nowy program Discovery Channel „Lotnisko” nie tylko zdradzi kulisy pracy profesjonalistów dbających o nasze bezpieczeństwo i komfort podróży, ale też zabierze widzów w wyprawę po miejscach dostępnych na co dzień tylko dla personelu Lotniska Chopina w Warszawie. Premiera już w piątek, 12 kwietnia o godz. 21:00 na Discovery Channel. więcej

Natalia Hatalska kolejnym gościem specjalnym konferencji tv day

20.03.2019  |
W środę, 27 marca, Biuro Reklamy TVN Media organizuje w Warszawie III edycję konferencji tv day, międzynarodowego wydarzenia poświęconego roli telewizji we współczesnym świecie komunikacji marketingowej. Kolejnym potwierdzonym gościem specjalnym jest jedna z najbardziej uznanych i wpływowych analityków trendów na polskim rynku – Natalia Hatalska. więcej
12345 ...544 Następne
Przejdź do:/544