Biuro Prasowe
TVN I DISCOVERY POLSKA

tel. (+48) 22 856 60 60    fax. (+48) 22 856 64 95

Informacje prasowe

Do pobrania
więcej »
Kontakt
Kontakt dla widzów
e-mail: widzowie@tvn.pl
tel. (+48) 22 856 61 61
Biuro Prasowe
e-mail: press@tvn.pl

tel. (+48) 22 856 60 60
fax. (+48) 22 859 65 94
RSS

Rusza konkurs dla widzów TTV

Data publikacji: 3 września 2018 Data aktualizacji: 4 września 2018 RSS
Od poniedziałku 3 września startuje konkurs TTV „A jaka jest Twoja historia?”. Do wygrania nagrody pieniężne oraz specjalne spotkania z gwiazdami stacji.

To co pojawia się na antenie TTV, jest sumą wszystkich historii, które przytrafiają się naszym prowadzącym, bohaterom antenowym czy regularnym uczestnikom programów. Teraz jesteśmy ciekawi, jakie historie mają nasi widzowie. Interesuje nas jak się zmienili, czym się wyróżniają, z czego są dumni. To z myślą o nich przygotowaliśmy konkurs „ A jaka jest Twoja historia?”.

Aby wziąć udział w konkursie należy przesłać 2 zdjęcia, które najlepiej ilustrują historię zgłaszającego i dodać jej krótki opis (maks. 55 znaków).

Więcej szczegółów oraz regulamin znajdują się na stronie konkursowej:  www.twojahistoria.ttv.pl

Codziennie na autora najciekawszego i najbardziej nietypowego zgłoszenia czeka 500 zł. Finaliści zawalczą o nagrodę główną w wysokości 10 000 zł. W finałowym głosowaniu to Internauci zdecydują o tym kto wygra.

Oprócz tego spośród wszystkich zgłoszeń jury przyzna specjalne nagrody.  Jest o co walczyć, bo to niepowtarzalna okazja by spotkać się z bohaterami programów TTV i przeżyć wspólnie z nimi ciekawą przygodę. Na wybranych czeka 5 nagród specjalnych:

  1. Zrobienie tatuażu w towarzystwie Przemka Kossakowskiego, który na jesieni pojawi się nowym sezon programu „Kossakowski. Wtajemniczenie”
  2. Kurs prawa jazdy kat. B z instruktorami programu "Nauka jazdy" , w jednym z 3 miast
    (Warszawa, Kraków, Tychy)
  3. Modowa metamorfoza z prowadzącą programu „Ostatnia szansa” Malwiną Wędzikowską
  4. Wyjątkową kolację z „Królami życia”: Gabrielem Sewerynem i Rafałem Grabiasem
  5. Zmiana fryzury z Łukaszem Urbańskim z programu „Między nami”

 

Zgłoszenia do konkursu można wysyłać do 30.09.2018 r. Wszystkich zwycięzców poznamy 17.10.2018 r.

Pozostałe informacje

BIG BROTHER - newsletter nr 5

19.04.2019  |
1. NOWI UCZESTNICY, NOWE EMOCJE. 2. DYNASTIA WIELKIEGO BRATA. 3. IGOR TĘSKNI ZA BOKSEM. 4. SZEŚĆ NOMINACJI. JAK TO SIĘ STAŁO? więcej

Wielkanocna premiera w HGTV Home & Garden

18.04.2019  |
Para w domu, para w pracy, para w remont! Małżeństwo pracujące razem to nie jest dobry pomysł?! Nic bardziej mylnego! Mirella i Marcin to duet idealny. Ona jest projektantką wnętrz z wieloma nietuzinkowymi pomysłami. On sprawia, że jej wyobrażenia stają się rzeczywistością. Wspólnie radzą sobie ze wszystkimi przeszkodami. Nierówne ściany, rozpadające się meble czy wadliwe instalacje to dla nich żaden problem. Mirella i Marcin z każdego pomieszczenia potrafią wyczarować miejsce dopasowane do potrzeb wszystkich domowników. I to na jakich zasadach! Każdą metamorfozę muszą przygotować tylko w trzy dni. To nie wszystko! Z budżetem też nie poszaleją. Na wszystko mają jedynie dziesięć tysięcy złotych. Mirella i Marcin uwielbiają wnętrzarskie wyzwania. więcej

Szóstka: John trafia do szpitala po nocy spędzonej w kasynie

17.04.2019  |
John budzi się w szpitalu. Są przy nim dzieci. Mężczyzna jest coraz bliżej zupełnego zaprzepaszczenia swojej szansy na przeszczep, a tym samym rozpadu łańcucha. To od niego zależy, czy dojdzie do operacji. więcej
12345 ...550 Następne
Przejdź do:/550