Biuro Prasowe
TVN I DISCOVERY POLSKA

tel. (+48) 22 856 60 60    fax. (+48) 22 856 64 95

Informacje prasowe

Do pobrania
więcej »
Kontakt
Kontakt dla widzów
e-mail: widzowie@tvn.pl
tel. (+48) 22 856 61 61
Biuro Prasowe
e-mail: press@tvn.pl

tel. (+48) 22 856 60 60
fax. (+48) 22 859 65 94
RSS

Produkcja TVN „Mediterranean life” na rynku międzynarodowym!

Data publikacji: 21 grudnia 2018 Data aktualizacji: 21 grudnia 2018 RSS
TVN wyprodukował format „Mediterranean Life” na rynek międzynarodowy. To program o ludziach, którzy chcą zmienić swój styl życia i szukają nowego domu w krajach śródziemnomorskich. Seria będzie emitowana m.in. w Stanach Zjednoczonych na kanale HGTV. Już w Nowy Rok Amerykanie będą mogli obejrzeć premierowo dwa odcinki.

Stacja TVN wyprodukowała w Europie „Mediterranean Life” - program HGTV z serii LIFE („Hawaii Life”, „Caribbean Life”). Widzowie będą śledzić losy singli, par i całych rodzin, którzy chcą znaleźć nowy dom na drugim krańcu świata. Bohaterowie postanawiają całkowicie zmienić swoje życie, uciec od zgiełku miasta i zamieszkać w przepięknych regionach Europy. Z pomocą ruszy im agent nieruchomości, który przedstawi najlepsze propozycje wynajmu lub kupna wymarzonego lokum. W premierowych odcinkach widzowie poznają między innymi Damirę i Hansa – małżeństwo Amerykanów, które postanowiło przeprowadzić się do Chorwacji. Marzą o mieszkaniu nad samym morzem, gdzie mogliby spędzać czas z bliskimi. Czy znajdą swój nowy dom na wyspie Brač?

Pilot serii wyemitowany został w zeszłym roku, a po bardzo dobrym przyjęciu przez amerykańskich widzów HGTV, trafił do dalszej produkcji. Odcinki powstawały w regionach basenu Morza Śródziemnego: Hiszpanii, Francji, Grecji i Chorwacji. Zaplanowana seria, która tworzona jest w języku angielskim, liczy 14 odcinków. Bohaterami są Amerykanie, Brytyjczycy, Australijczycy i Kanadyjczycy szukający nowego życia na starym kontynencie. Producentem wykonawczym ze strony TVN jest Katarzyna Białek. W USA pierwsze dwa odcinki będą miały swoją premierę w Nowy Rok. Emisja pozostałych przewidziana jest w świetnym czasie antenowym - w niedzielne wieczory już od marca.

Jest to kolejna produkcja TVN na rynku międzynarodowym. W ubiegłym roku w Stanach Zjednoczonych kanał HGTV wyemitował 13 odcinków serii House Hunters International, skierowanej dla tej samej widowni. Flagowy program realizowany był między innymi w Polsce, Czechach, na Węgrzech i Malcie.

- Myślę, że już produkując serię odcinków „House Hunters International” pokazaliśmy naszym partnerom z międzynarodowych struktur firmy, że jesteśmy w stanie tworzyć programy o jakości nieustępującej światowym standardom, wystawiając za to dużo niższy rachunek niż firma produkcyjna z Nowego Jorku czy Londynu – tłumaczy zastępca dyrektora programowego TVN Bogdan Czaja. „Mediterranean Life” to jest kolejny krok. Wprawdzie opieramy się na schemacie znanym z innych produkcji HGTV, ale jednak jest to nowy program, sformatowany i wyprodukowany od początku przez ekipę produkcyjną TVN. To, co robi zespół Kasi Białek jest naprawdę dla nas powodem do dumy. Jeśli seria będzie dobrze przyjęta przez widzów najpierw w USA, a potem na całym świecie, to z pewnością nie będzie to ostatnia produkcja TVN na międzynarodowe rynki. Rozmawiamy już o współpracy z Discovery Science i mamy ambicję, żeby Polska stała się ważnym ośrodkiem produkcyjnym dla całej grupy DNI – dodaje.

Pozostałe informacje

Kulisy funkcjonowania Lotniska Chopina na Discovery Channel

21.03.2019  |
190 tysięcy startów i lądowań. 18 milionów pasażerów rocznie. 46 przewoźników z całego świata. 42 operacje lotnicze co godzinę. 9 tysięcy pracowników w 30 różnych zawodach pracujących 24 godziny na dobę. Tak funkcjonuje największy port lotniczy w Polsce. Nowy program Discovery Channel „Lotnisko” nie tylko zdradzi kulisy pracy profesjonalistów dbających o nasze bezpieczeństwo i komfort podróży, ale też zabierze widzów w wyprawę po miejscach dostępnych na co dzień tylko dla personelu Lotniska Chopina w Warszawie. Premiera już w piątek, 12 kwietnia o godz. 21:00 na Discovery Channel. więcej

Natalia Hatalska kolejnym gościem specjalnym konferencji tv day

20.03.2019  |
W środę, 27 marca, Biuro Reklamy TVN Media organizuje w Warszawie III edycję konferencji tv day, międzynarodowego wydarzenia poświęconego roli telewizji we współczesnym świecie komunikacji marketingowej. Kolejnym potwierdzonym gościem specjalnym jest jedna z najbardziej uznanych i wpływowych analityków trendów na polskim rynku – Natalia Hatalska. więcej

NA WSPÓLNEJ: Sandra załamana – odkrywa, że Miłosz ćpa!

20.03.2019  |
Miłosz zwalnia pracownika swojego klubu – oskarża go o kradzież pieniędzy z kasy! Chłopak tłumaczy, że od jakiegoś czasu podejrzewał barmana… Jednak Sandra odkrywa, że to Miłosz podbiera utarg i… kupuje za to narkotyki! Sandra jest kompletnie załamana... Na dodatek Miłosz dobija ją zarzutem, że to wszystko jej wina!!! więcej
12345 ...544 Następne
Przejdź do:/544