Biuro Prasowe
TVN I DISCOVERY POLSKA

tel. (+48) 22 856 60 60    fax. (+48) 22 856 64 95

Informacje prasowe

Do pobrania
więcej »
Kontakt
Kontakt dla widzów
e-mail: widzowie@tvn.pl
tel. (+48) 22 856 61 61
Biuro Prasowe
e-mail: press@tvn.pl

tel. (+48) 22 856 60 60
fax. (+48) 22 859 65 94
RSS

Powstanie drugi sezon serialu „Diagnoza”!

Data publikacji: 2 października 2017 Data aktualizacji: 2 października 2017 RSS
Telewizja TVN podjęła decyzję o kontynuacji zdjęć do serialu „Diagnoza”. Medyczno – kryminalna produkcja spotkała się z dużym zainteresowaniem widzów. Historia głównej bohaterki - Anny przyciągnęła przed telewizory dwumilionową widownię. W roli głównej ponownie zobaczymy Maję Ostaszewską.

„Jesteśmy bardzo zadowoleni z wyników oglądalności serialu „Diagnoza”>, która rośnie z odcinka na odcinek. Produkcja przyciąga przed telewizory około 2 mln widzów i ma już grono wiernych fanów. Bardzo nas cieszy, że tajemnica Anny zainteresowała widownię. Docierają do nas niezwykle pozytywne komentarze i opinie widzów. W związku z tym podjęliśmy decyzję o kontynuacji produkcji.” – mówi Edward Miszczak, Dyrektor Programowy Grupy TVN.

„Diagnoza” emitowana jest od 5 września br. we wtorki o godz. 21: 30. Po czterech odcinkach produkcja miała średnio 2,04 mln widzów przy udziale wynoszącym 15,36 proc. w grupie 4+ i 17,24 proc. w grupie 16-49. Taki wynik dał TVN pozycję niekwestionowanego lidera pasma w grupie komercyjnej. Największą widownię zgromadził odcinek 4, emitowany 26 września, który oglądało aż 2,14 mln osób!* Stacja oraz producentka serialu są zadowoleni z wyników.

„<<Diagnozę>> pokochały rzesze widzów. Zwiększająca się z odcinka na odcinek oglądalność udowadnia, że widownia nie tylko przywiązała się do serialu oraz bohaterów, ale też wciągnęła w naszą opowieść i z zapartym tchem śledzi losy Anny. Aktorzy, scenariusz i reżyseria są zwykle najsilniejszym faktorem sukcesu seriali telewizyjnych. <<Diagnoza>> to potwierdziła. Brawa dla scenarzystów pod wodzą Kasi Śliwińskiej-Kłosowicz oraz naszej wspaniałej obsady!” – komentuje Dorota Kośmicka, producentka.

Serial „Diagnoza” opowiada o Annie Nowak (Maja Ostaszewska), która wraca do Polski, po latach nieobecności. Kobieta ma przed sobą jeden cel – chce raz na zawsze rozprawić się z przeszłością i zmierzyć z kimś, kto nie tylko bardzo ją skrzywdził, ale również odebrał bliskich. Kiedy wydaje się, że wszystko układa się zgodnie z jej planem, życie Anny zostaje wywrócone do góry nogami. Na skutek tragicznego wypadku kobieta traci pamięć. Teraz przy wsparciu lekarzy ze Specjalistycznego Szpitala Nr 4 w Rybniku musi walczyć o odzyskanie swej tożsamości.

Pozostałe informacje

Kulinarne starcie o wyjazd do Singapuru w programie „MasterChef”!

13.11.2018  |
Już tylko jedno zadanie dzieli uczestników „MasterChefa” od wyjazdu do Singapuru. Na zagraniczny wyjazd może liczyć jedynie piątka kucharzy amatorów. Magdę Gessler, Annę Starmach i Michela Morana w tym trudnym wyborze wspierać będzie Hélène Darroze, francuska szefowa kuchni. więcej

Śluby marzeń - nowy program Izabeli Janachowskiej w telewizji TLC

13.11.2018  |
Jest taki jeden dzień w życiu, który większość z nas chce zapamiętać na zawsze. Marzymy o tym, żeby był wyjątkowy i dopracowany w najdrobniejszych szczegółach. Tylko jak to zrobić? Odpowiedź na to pytanie zna ekspertka ślubna telewizji TLC Izabela Janachowska. więcej

TVN Style jako jedyna stacja telewizyjna w Polsce pokaże relację z Victoria's Secret Fashion Show 2018

13.11.2018  |
Najpiękniejsze modelki, topowi muzycy i stroje, których nie da się zapomnieć. Victoria’s Secret Fashion Show nie jest zwyczajną prezentacją bielizny znanej amerykańskiej marki. To modowe show, które od lat przyciąga uwagę widzów na całym świecie. W tym roku relację z tego niezwykłego wydarzenia będzie można obejrzeć w TVN Style, 7 grudnia o godzinie 21.55. więcej
12345 ...523 Następne
Przejdź do:/523