Biuro Prasowe
TVN I DISCOVERY POLSKA

tel. (+48) 22 856 60 60    fax. (+48) 22 856 64 95

Informacje prasowe

Do pobrania
więcej »
Kontakt
Kontakt dla widzów
e-mail: widzowie@tvn.pl
tel. (+48) 22 856 61 61
Biuro Prasowe
e-mail: press@tvn.pl

tel. (+48) 22 856 60 60
fax. (+48) 22 859 65 94
RSS

Powstanie drugi sezon serialu „Diagnoza”!

Data publikacji: 2 października 2017 Data aktualizacji: 2 października 2017 RSS
Telewizja TVN podjęła decyzję o kontynuacji zdjęć do serialu „Diagnoza”. Medyczno – kryminalna produkcja spotkała się z dużym zainteresowaniem widzów. Historia głównej bohaterki - Anny przyciągnęła przed telewizory dwumilionową widownię. W roli głównej ponownie zobaczymy Maję Ostaszewską.

„Jesteśmy bardzo zadowoleni z wyników oglądalności serialu „Diagnoza”>, która rośnie z odcinka na odcinek. Produkcja przyciąga przed telewizory około 2 mln widzów i ma już grono wiernych fanów. Bardzo nas cieszy, że tajemnica Anny zainteresowała widownię. Docierają do nas niezwykle pozytywne komentarze i opinie widzów. W związku z tym podjęliśmy decyzję o kontynuacji produkcji.” – mówi Edward Miszczak, Dyrektor Programowy Grupy TVN.

„Diagnoza” emitowana jest od 5 września br. we wtorki o godz. 21: 30. Po czterech odcinkach produkcja miała średnio 2,04 mln widzów przy udziale wynoszącym 15,36 proc. w grupie 4+ i 17,24 proc. w grupie 16-49. Taki wynik dał TVN pozycję niekwestionowanego lidera pasma w grupie komercyjnej. Największą widownię zgromadził odcinek 4, emitowany 26 września, który oglądało aż 2,14 mln osób!* Stacja oraz producentka serialu są zadowoleni z wyników.

„<<Diagnozę>> pokochały rzesze widzów. Zwiększająca się z odcinka na odcinek oglądalność udowadnia, że widownia nie tylko przywiązała się do serialu oraz bohaterów, ale też wciągnęła w naszą opowieść i z zapartym tchem śledzi losy Anny. Aktorzy, scenariusz i reżyseria są zwykle najsilniejszym faktorem sukcesu seriali telewizyjnych. <<Diagnoza>> to potwierdziła. Brawa dla scenarzystów pod wodzą Kasi Śliwińskiej-Kłosowicz oraz naszej wspaniałej obsady!” – komentuje Dorota Kośmicka, producentka.

Serial „Diagnoza” opowiada o Annie Nowak (Maja Ostaszewska), która wraca do Polski, po latach nieobecności. Kobieta ma przed sobą jeden cel – chce raz na zawsze rozprawić się z przeszłością i zmierzyć z kimś, kto nie tylko bardzo ją skrzywdził, ale również odebrał bliskich. Kiedy wydaje się, że wszystko układa się zgodnie z jej planem, życie Anny zostaje wywrócone do góry nogami. Na skutek tragicznego wypadku kobieta traci pamięć. Teraz przy wsparciu lekarzy ze Specjalistycznego Szpitala Nr 4 w Rybniku musi walczyć o odzyskanie swej tożsamości.

Pozostałe informacje

Wielkanocna premiera w HGTV Home & Garden

18.04.2019  |
Para w domu, para w pracy, para w remont! Małżeństwo pracujące razem to nie jest dobry pomysł?! Nic bardziej mylnego! Mirella i Marcin to duet idealny. Ona jest projektantką wnętrz z wieloma nietuzinkowymi pomysłami. On sprawia, że jej wyobrażenia stają się rzeczywistością. Wspólnie radzą sobie ze wszystkimi przeszkodami. Nierówne ściany, rozpadające się meble czy wadliwe instalacje to dla nich żaden problem. Mirella i Marcin z każdego pomieszczenia potrafią wyczarować miejsce dopasowane do potrzeb wszystkich domowników. I to na jakich zasadach! Każdą metamorfozę muszą przygotować tylko w trzy dni. To nie wszystko! Z budżetem też nie poszaleją. Na wszystko mają jedynie dziesięć tysięcy złotych. Mirella i Marcin uwielbiają wnętrzarskie wyzwania. więcej

Szóstka: John trafia do szpitala po nocy spędzonej w kasynie

17.04.2019  |
John budzi się w szpitalu. Są przy nim dzieci. Mężczyzna jest coraz bliżej zupełnego zaprzepaszczenia swojej szansy na przeszczep, a tym samym rozpadu łańcucha. To od niego zależy, czy dojdzie do operacji. więcej

NA WSPÓLNEJ: Kamil operuje naćpany – czy doprowadzi do tragedii?!

17.04.2019  |
Dziś Kamil operuje. Jest w złej formie – łyka jakieś tabletki. Górska widzi w jakim stanie jest kolega – namawia go, żeby zrezygnował z operacji! Ale Kamil nie chce jej słuchać. Prosi jedynie o mocniejsze leki! Górska w końcu mu je daje. Hoffer – zachowując się jak zombie - przystępuje do operacji… Czy dojdzie do tragedii?! więcej
12345 ...550 Następne
Przejdź do:/550