Biuro Prasowe
TVN I DISCOVERY POLSKA

tel. (+48) 22 856 60 60    fax. (+48) 22 856 64 95

Informacje prasowe

Do pobrania
więcej »
Kontakt
Kontakt dla widzów
e-mail: widzowie@tvn.pl
tel. (+48) 22 856 61 61
Biuro Prasowe
e-mail: press@tvn.pl

tel. (+48) 22 856 60 60
fax. (+48) 22 859 65 94
RSS

Polska wersja GOGGLEBOX już od jesieni w Telewizji TTV

Data publikacji: 24 lipca 2014 Data aktualizacji: 24 lipca 2014 RSS
Telewizja TTV nabyła trzyletnią licencję na produkcję i emisję polskiej wersji hitu telewizyjnego w Wielkiej Brytanii - GOGGLEBOX. Umowa została podpisana z All3Media International - jednym z czołowych, niezależnych dystrybutorów formatów telewizyjnych.

W swoim portfolio mają hity programowe, które bawią widzów na całym świecie, takie jak: Be My Guest, Be the Boss, Cube, Eye Spy, czy Inside Job.

- Już w jesiennej ramówce Telewizji  TTV  zobaczymy  GOGGLEBOX - naszą pierwszą produkcję zrealizowaną na licencji. Postawiliśmy na format, który od początku emisji bije rekordy popularności w Wielkiej Brytanii i z powodzeniem jest sprzedawany za granicę. Jestem przekonana, że dla naszych widzów również stanie się hitem – podkreśla Lidka Kazen, Dyrektor Programowa Telewizji TTV.

GOGGLEBOX to uwielbiany przez Anglików program  emitowany w Channel 4. Producentem serii jest Studio Lambert, należące do All3Media International. Od momentu premiery zdobywa nagrody przemysłu telewizyjnego. Jest tegorocznym zdobywcą prestiżowej nagrody   BAFTA .

Format pokazuje spontaniczne zachowania i komentarze, różnych grup widzów oglądających  telewizję. Aktualnie kończy się casting do polskiej wersji GOGGLEBOXA. Seria jest zaplanowana       na 12 odcinków. Premiera programu jesienią w TTV.

 

Telewizja TTV

TTV to ogólnopolski kanał telewizyjny o charakterze społecznym, który od momentu wystartowania w styczniu  2012 r.  stale odnotowuje spektakularny wzrost oglądalności. Atutem stacji jest ramówka oparta na autorskich programach oraz produkcjach zagranicznych, ukazujących  życie bez fikcji, pełne prawdziwych emocji.  Potencjał kanału budują tematy dotykające każdej niemal dziedziny życia.

Stacja dystrybuowana jest przez pierwszy multipleks (MUX-1) w ramach naziemnej telewizji cyfrowej. Dostępna jest również w największych telewizjach kablowych (m.in. VECTRA, UPC, INEA) i w telewizji satelitarnej (na wszystkich platformach cyfrowych). W styczniu 2014 roku średni udział w grupie komercyjnej wyniósł 1,51 % SHR, co podkreśla potencjał stacji.

Baza zdjęć Baza zdjęć
x-news
Oficjalna strona Oficjalna strona
ttv.pl

Pozostałe informacje

NA WSPÓLNEJ: Marta dowie się o romansie Olafa?!

15.01.2019  |
Olaf spóźnia się na trening z Adą – ta jest wściekła. Przecież i tak mają dla siebie mało czasu! Grzegorz pyta Olafa, czy Marta wie o kochance. Instruktor pyta Kubickiego, na ile wycenia jego milczenie… Tymczasem Marta odkrywa coś, co kompletnie zwala ją z nóg! więcej

NA WSPÓLNEJ: Czy Igor i Ela odkryją, że Adam uwodzi ich córkę?

14.01.2019  |
Dziś występ klasy Julki przygotowany przez Adama. Julce idzie świetnie – Igor i Elżbieta są naprawdę dumni z córki! Jednak jej najbardziej zależy na opinii Adama… Nauczyciel bardzo ją chwali i – w tajemnicy przed rodzicami – daje jej śliczną bransoletkę. Julka jest bardzo szczęśliwa… więcej

NA WSPÓLNEJ: Adam obmacuje Julkę!

10.01.2019  |
Adam spotyka się z Julką nad jeziorkiem w parku. Nauczyciel tłumaczy jej, że w tańcu najważniejsze jest zaufanie do partnera. Zachęca do rozwijania wyobraźni i proponuje, że jej w tym pomoże. Namawia, by z zaufaniem oddała się w jego ręce. Aranżuje ćwiczenia, podczas których ma kontakt fizyczny z dziewczynką!!! więcej
12345 ...533 Następne
Przejdź do:/533