Biuro Prasowe
TVN I DISCOVERY POLSKA

tel. (+48) 22 856 60 60    fax. (+48) 22 856 64 95

Informacje prasowe

Do pobrania
więcej »
Kontakt
Kontakt dla widzów
e-mail: widzowie@tvn.pl
tel. (+48) 22 856 61 61
Biuro Prasowe
e-mail: press@tvn.pl

tel. (+48) 22 856 60 60
fax. (+48) 22 859 65 94
RSS

Pięć nowości i premierowe odcinki kultowych produkcji jesienią w TVN Style

Data publikacji: 10 sierpnia 2018 Data aktualizacji: 10 sierpnia 2018 RSS
TVN Style to najlepsza i najchętniej oglądana kobieca stacja tematyczna w Polsce. Od lat pokazuje wszystkie oblicza współczesnych kobiet. W tym roku twarzą TVN Style została dziennikarka i prezenterka telewizyjna Agata Młynarska, która dołączyła także do grona prowadzących kanału.

Nie tylko wiosna jest dobrym czasem na metamorfozę. Już jesienią TVN Style pokaże na swojej antenie aż pięć nowych programów, które będą wspierały widzów we wprowadzaniu pozytywnych zmian w ich życiu.Agata Młynarska pomoże stanąć na nogi rozwódkom i rozwodnikom. W „Eks–tra zmianie” nie zabraknie wzruszających rozmów, a także konkretnych porad. Eksperci pomogą im zrobić porządki w uczuciach i starych nawykach. Odnowią też wnętrza mieszkań, które mogą kojarzyć im się z eksmałżonkami. Czy istnieje życie po rozwodzie?

Z pomocą wszystkim singlom przyjdzie Gabi Drzewiecka. W swoim nowym programie „Zanim Cię zobaczę” będzie towarzyszyła bohaterom w wyborze ich wymarzonego partnera. Jest jeden problem! Decyzja musi zostać podjęta jedynie na podstawie tego, co poszczególni kandydaci powiedzą o sobie i swoim świecie. Para będzie mogła zobaczyć się dopiero w finale programu! Szybko okaże się, czy to prawda, że liczy się przede wszystkim osobowość, a nie wygląd.

Jesienią do grona prowadzących kanału dołączy także pasjonatka mody Ada Fijał, która w programie „Stylowa odnowa” podpowie widzom co można zrobić ze starymi ubraniami, żeby wyglądały niebanalnie i modnie. Czy wraz z projektantem i krawcem Michałem Szulcem udowodnią, że do bycia dobrze ubraną wystarczy ciekawy pomysł i niewielki budżet?

Do wzięcia życia w swoje ręce zachęci widzów Małgorzata Rozenek-Majdan. W najnowszym programie „Poczuj się jak Małgosia Rozenek” sprawi, że każda z uczestniczek poczuje się jak gwiazda i uwierzy, że może osiągnąć sukces.Redakcja TVN Style od lat wyjeżdża w różne zakątki globu i pokazuje problemy, z którymi zmagają się kobiety na całym świecie. Tym razem dziennikarka Anna Kalczyńska odwiedziła Kamerun, który słynie z mrocznej tradycji przypalania piersi młodym dziewczynom. Dlaczego ten proceder jest nadal uprawiany? Co dzieje się z tymi, które chcą uciec z domów rodzinnych, żeby uniknąć bolesnego okaleczania? Wstrząsający dokument „Prasowanie piersi” już jesienią w TVN Style.

To nie wszystko! Na widzów czekają także nowe odcinki znanych i lubianych programów, takich jak: „Życie bez wstydu”, „#Sława”, „Gwiazdy prywatnie”, „Afera fryzjera” czy „SOS - Sablewska od stylu”. Anna Nowak-Ibisz w „Pani Gadżet” zaprezentuje swoim wielbicielom kolejne niesamowite sprzęty i rozwiązania. Anna Lucińska przygotuje dla zakochanych jeszcze bardziej ekscytujące niespodzianki w „Zaskocz mnie!”. Ula Chincz weźmie udział w nowych „Misjach ratunkowych” i pomoże bohaterom, którzy nie radzą sobie z własnymi gospodarstwami domowymi. „Co nas truje?” – odpowiedź na to pytanie najlepiej zna Katarzyna Bosacka, która weźmie pod lupę kolejne używane przez nas produkty i nie zawaha się wystawić im obiektywnej oceny. W TVN Style nie zabraknie także tematyki ślubnej. Już jesienią widzowie będą mogli zobaczyć kolejne perypetie nowożeńców w „I nie opuszczę cię aż do ślubu” oraz dylematy panien młodych w programie „W czym do ślubu?”. Jak z tymi wszystkimi przeszkodami poradzi sobie Izabela Janachowska?

Pozostałe informacje

Kulinarne starcie o wyjazd do Singapuru w programie „MasterChef”!

13.11.2018  |
Już tylko jedno zadanie dzieli uczestników „MasterChefa” od wyjazdu do Singapuru. Na zagraniczny wyjazd może liczyć jedynie piątka kucharzy amatorów. Magdę Gessler, Annę Starmach i Michela Morana w tym trudnym wyborze wspierać będzie Hélène Darroze, francuska szefowa kuchni. więcej

Śluby marzeń - nowy program Izabeli Janachowskiej w telewizji TLC

13.11.2018  |
Jest taki jeden dzień w życiu, który większość z nas chce zapamiętać na zawsze. Marzymy o tym, żeby był wyjątkowy i dopracowany w najdrobniejszych szczegółach. Tylko jak to zrobić? Odpowiedź na to pytanie zna ekspertka ślubna telewizji TLC Izabela Janachowska. więcej

TVN Style jako jedyna stacja telewizyjna w Polsce pokaże relację z Victoria's Secret Fashion Show 2018

13.11.2018  |
Najpiękniejsze modelki, topowi muzycy i stroje, których nie da się zapomnieć. Victoria’s Secret Fashion Show nie jest zwyczajną prezentacją bielizny znanej amerykańskiej marki. To modowe show, które od lat przyciąga uwagę widzów na całym świecie. W tym roku relację z tego niezwykłego wydarzenia będzie można obejrzeć w TVN Style, 7 grudnia o godzinie 21.55. więcej
12345 ...523 Następne
Przejdź do:/523