Biuro Prasowe
TVN I DISCOVERY POLSKA

tel. (+48) 22 856 60 60    fax. (+48) 22 856 64 95

Informacje prasowe

Do pobrania
więcej »
Kontakt
Kontakt dla widzów
e-mail: widzowie@tvn.pl
tel. (+48) 22 856 61 61
Biuro Prasowe
e-mail: press@tvn.pl

tel. (+48) 22 856 60 60
fax. (+48) 22 859 65 94
RSS

Nowy Dyrektor Public Relations i Komunikacji Korporacyjnej/ Rzecznik Prasowy TVN SA

Data publikacji: 3 października 2013 Data aktualizacji: 8 października 2013 RSS
Z dniem 3 października 2013 r. Emilia Ordon objęła stanowisko dyrektora Public Relations i Komunikacji Korporacyjnej TVN SA („TVN”). Jest również rzecznikiem prasowym TVN.

Emilia Ordon jest odpowiedzialna za relacje zewnętrzne, public affairs i komunikację wewnętrzną a także koordynację komunikacji korporacyjnej i działań public relations.

Zanim dołączyła do TVN, była związana z Grupą ITI, wiodącą na polskim rynku grupą medialną i rozrywkową oraz międzynarodową kancelarią prawną Beiten Burkhardt. Jest absolwentką Hungarystyki Uniwersytetu Warszawskiego i kursu Public Relations London School of Public Relations.

Markus Tellenbach, Prezes Zarządu TVN, powiedział: "Bardzo się cieszę, że mogę powitać Emilię Ordon w zespole zarządzającym TVN. Jej doświadczenie w sektorze mediów, wzmocni nasze działania komunikacyjne i przyczyni się do rozwoju kluczowych wartości spółki. Chciałbym również podziękować Karolowi Smolągowi, byłemu rzecznikowi i Dyrektorowi Działu Relacji Zewnętrznych za jego wieloletnie wsparcie i dotychczasowe osiągnięcia.”

Emilia Ordon powiedziała: "Komunikacja korporacyjna jest zdeterminowana przez zmiany zachodzące w środowisku mediów i wpływ technologii na transformację biznesu. TVN stoi na czele tego procesu rozwoju. Cieszę się z możliwości dołączenia do firmy i aktywnego udziału w tym procesie."

Pozostałe informacje

„Mile Widziane”, czyli kamperem przez Amerykę! Nowy cykl reportaży w DDTVN z udziałem LUC’a

22.02.2019  |
Trzy gorące amerykańskie Stany – słoneczna Kalifornia, Nevada z błyszczącym jak gwiazda Las Vegas i Arizona z 450-kilometrowym Kanionem Kolorado, dwoje szalonych podróżników, jeden kamper oraz niezliczone przygody na trasie. „Mile Widziane” to nowy cykl reportaży podróżniczych, stworzony przez muzyka i kompozytora L.U.C.’a oraz jego partnerkę Justynę Posadzy. Już od najbliższej soboty 23 lutego w Dzień Dobry TVN! więcej

Nowe odcinki programu „Makłowicz w drodze” w Food Network!

22.02.2019  |
Robert Makłowicz jest niezastąpionym przewodnikiem po kulinarnej mapie świata. Od ponad dwudziestu lat odkrywa wyjątkowe miejsca i ukazuje związki kuchni z kulturą i historią. Już 24 lutego nowe odcinki programu „Makłowicz w drodze! Krakowski smakosz zabierze widzów w fascynującą podróż na półwysep Istria, do Belgii i Norwegii! więcej

“Jak zostać pilotem” już 23 lutego w Travel Channel!

22.02.2019  |
Pilot samolotu pasażerskiego to jedna z najbardziej prestiżowych profesji świata. Tysiące młodych chłopaków marzy, żeby pracować właśnie w tym zawodzie. Kandydaci muszą mieć doskonały wzrok, świetny refleks, żelazne nerwy, nienaganny stan zdrowia i wszechstronną wiedzę. Tylko wybrani przechodzą wszystkie testy pomyślnie. „Jak zostać pilotem” to unikatowy program, który pokazuje kulisy tego zawodu, począwszy od fazy testowej, przez szkołę, uzyskanie licencji, aż do praktyki w powietrzu. Travel Channel wita na pokładzie! więcej
12345 ...538 Następne
Przejdź do:/538