Biuro Prasowe
TVN I DISCOVERY POLSKA

tel. (+48) 22 856 60 60    fax. (+48) 22 856 64 95

Informacje prasowe

Do pobrania
więcej »
Kontakt
Kontakt dla widzów
e-mail: widzowie@tvn.pl
tel. (+48) 22 856 61 61
Biuro Prasowe
e-mail: press@tvn.pl

tel. (+48) 22 856 60 60
fax. (+48) 22 859 65 94
RSS

Nowy Dyrektor Public Relations i Komunikacji Korporacyjnej/ Rzecznik Prasowy TVN SA

Data publikacji: 3 października 2013 Data aktualizacji: 8 października 2013 RSS
Z dniem 3 października 2013 r. Emilia Ordon objęła stanowisko dyrektora Public Relations i Komunikacji Korporacyjnej TVN SA („TVN”). Jest również rzecznikiem prasowym TVN.

Emilia Ordon jest odpowiedzialna za relacje zewnętrzne, public affairs i komunikację wewnętrzną a także koordynację komunikacji korporacyjnej i działań public relations.

Zanim dołączyła do TVN, była związana z Grupą ITI, wiodącą na polskim rynku grupą medialną i rozrywkową oraz międzynarodową kancelarią prawną Beiten Burkhardt. Jest absolwentką Hungarystyki Uniwersytetu Warszawskiego i kursu Public Relations London School of Public Relations.

Markus Tellenbach, Prezes Zarządu TVN, powiedział: "Bardzo się cieszę, że mogę powitać Emilię Ordon w zespole zarządzającym TVN. Jej doświadczenie w sektorze mediów, wzmocni nasze działania komunikacyjne i przyczyni się do rozwoju kluczowych wartości spółki. Chciałbym również podziękować Karolowi Smolągowi, byłemu rzecznikowi i Dyrektorowi Działu Relacji Zewnętrznych za jego wieloletnie wsparcie i dotychczasowe osiągnięcia.”

Emilia Ordon powiedziała: "Komunikacja korporacyjna jest zdeterminowana przez zmiany zachodzące w środowisku mediów i wpływ technologii na transformację biznesu. TVN stoi na czele tego procesu rozwoju. Cieszę się z możliwości dołączenia do firmy i aktywnego udziału w tym procesie."

Pozostałe informacje

Wielkanocna premiera w HGTV Home & Garden

18.04.2019  |
Para w domu, para w pracy, para w remont! Małżeństwo pracujące razem to nie jest dobry pomysł?! Nic bardziej mylnego! Mirella i Marcin to duet idealny. Ona jest projektantką wnętrz z wieloma nietuzinkowymi pomysłami. On sprawia, że jej wyobrażenia stają się rzeczywistością. Wspólnie radzą sobie ze wszystkimi przeszkodami. Nierówne ściany, rozpadające się meble czy wadliwe instalacje to dla nich żaden problem. Mirella i Marcin z każdego pomieszczenia potrafią wyczarować miejsce dopasowane do potrzeb wszystkich domowników. I to na jakich zasadach! Każdą metamorfozę muszą przygotować tylko w trzy dni. To nie wszystko! Z budżetem też nie poszaleją. Na wszystko mają jedynie dziesięć tysięcy złotych. Mirella i Marcin uwielbiają wnętrzarskie wyzwania. więcej

Szóstka: John trafia do szpitala po nocy spędzonej w kasynie

17.04.2019  |
John budzi się w szpitalu. Są przy nim dzieci. Mężczyzna jest coraz bliżej zupełnego zaprzepaszczenia swojej szansy na przeszczep, a tym samym rozpadu łańcucha. To od niego zależy, czy dojdzie do operacji. więcej

NA WSPÓLNEJ: Kamil operuje naćpany – czy doprowadzi do tragedii?!

17.04.2019  |
Dziś Kamil operuje. Jest w złej formie – łyka jakieś tabletki. Górska widzi w jakim stanie jest kolega – namawia go, żeby zrezygnował z operacji! Ale Kamil nie chce jej słuchać. Prosi jedynie o mocniejsze leki! Górska w końcu mu je daje. Hoffer – zachowując się jak zombie - przystępuje do operacji… Czy dojdzie do tragedii?! więcej
12345 ...550 Następne
Przejdź do:/550