Biuro Prasowe
TVN I DISCOVERY POLSKA

tel. (+48) 22 856 60 60    fax. (+48) 22 856 64 95

Informacje prasowe

Do pobrania
więcej »
Kontakt
Kontakt dla widzów
e-mail: widzowie@tvn.pl
tel. (+48) 22 856 61 61
Biuro Prasowe
e-mail: press@tvn.pl

tel. (+48) 22 856 60 60
fax. (+48) 22 859 65 94
RSS

„Moda na sukces” od 1 kwietnia na Player.pl

Data publikacji: 23 marca 2015 Data aktualizacji: 27 marca 2015 RSS
Najpopularniejsza opera mydlana świata. Historia rodziny, której nazwisko kojarzy praktycznie każdy, bez względu na wiek. Losy Forresterów z serialu „Moda na sukces” już teraz dostępne dla fanów z Polski. Zapraszamy do serwisu Player.pl.

Od 1 kwietnia od poniedziałku do piątku oferta Player.pl rozszerzy się o kolejne odcinki serialu „Moda na sukces”. Amerykańska opera mydlana stworzona przez Williama Josepha Bella i jego żonę Lee Phillip zadebiutowała w USA w 1987 roku. Od tego momentu stała się jedną z najbardziej popularnych produkcji, która doczekała się emisji w ponad 100 krajach, gromadząc ponad 26 milionów widzów na całym świecie. W Polsce na antenie TVP premiera miała miejsce 5 września 1994 roku, towarzysząc fanom do 9 grudnia 2014 roku. Kontynuując burzliwe losy świata mody, nieustające intrygi, nowe miłości i zdrady, serwis Player.pl zaprasza na 6048 odcinek.

 

Fabuła serialu

Serial opowiada losy rodu Forresterów, właścicieli słynnego domu mody w Los Angeles. Głową rodziny jest niezwykle silna i charyzmatyczna Stephanie Forrester (Susan Flannery). Kobieta przed laty toczyła wojnę ze zdecydowanie mniej wpływowymi Loganami, reprezentowanymi przez piękne córki Stevena i Beth: Brooke (Katherine Kelly Lang), Donne (Jennifer Gareis)

i Katie (Nancy Sloan). Stefani musiała pogodzić się z faktem, że jej ukochany syn Rigde (Ronn Moss)  po wielu perypetiach miłosnych związał się z Brooke. Kobieta ta była wcześniej żoną Erica Forrestera (John McCook), pierwszego męża Stephanie, z którym doczekała się dwójki dzieci: Ricka i Brighet. Rigde po śmierci pierwszej żony – Caroline (Joanna Johnson), był przez kilka lat mężem lekarki Taylor Hayes. Z tego małżeństwa mają trójkę dzieci. W barwnym świecie mody możemy również obserwować losy rodów Marone i Spencerów.

W premierowych odcinkach udostępnionych w Player.pl nie zabraknie skandali, intryg, jak również dramatycznych wydarzeń, które niejednokrotnie będą zagrażać życiu naszych bohaterów. Wszystko to w otoczeniu zjawiskowych modelek i eleganckiego świata mody.

Kolejne odcinki, począwszy od 6048, przybliżą widzom dalsze losy Kate i Billa. Dowiemy się, czy ich związek ma szansę na przetrwanie. Para zdaje sobie sprawę, że ich relacje od dawna nie układały się najlepiej, dlatego pomocy poszukają w terapiach prowadzonych przez Taylor. Wielką zmianę czeka również sam „Dom mody Forrester”. Część udziałów firmy przypadnie na własność Thomasowi, synowi Ridge’a, co nie wszystkim się spodoba. Poza tym Ridge zamierza wznowić damską linię kolekcji Taboo. Publiczne oświadczenie na ten temat ma wydać Thomas i Brooke w Australii. Niestety w czasie ich podróży Taylor i Steffy otrzymają wstrząsające informacje, o zaginięciu tych dwojga. Jak rodzinny kryzys wpłynie na losy Forresterów?

Baza zdjęć Baza zdjęć
x-news
Oficjalna strona Oficjalna strona
player.pl

Pozostałe informacje

Warszawa Stolica Sylwestra 2018

12.12.2018  |
W imprezie sylwestrowej organizowanej w Warszawie co roku biorą udział tysiące mieszkańców i turystów. Po raz kolejny zabawa odbędzie się na placu Bankowym. więcej

Nowy dokument Anny Kalczyńskiej już 28 grudnia na antenie TVN Style

12.12.2018  |
Dziennikarka Anna Kalczyńska wraz z ekipą TVN Style pojechała do Kamerunu, gdzie od lat dojrzewające dziewczynki poddaje się bolesnemu zabiegowi przypalania piersi. Skąd wzięła się ta kontrowersyjna tradycja? Czy jest szansa, że kiedykolwiek coś się zmieni? Szokujący dokument „Prasowanie piersi” już 28 grudnia w TVN Style. więcej

Rekordowa oglądalność „Dzień Dobry TVN” w listopadzie!

10.12.2018  |
Najpopularniejszy program śniadaniowy odnotował najlepszy wynik od 2014 roku! Udział w grupie komercyjnej wyniósł 15,63% co oznacza, że w tym miesiącu program obejrzało prawie 300 tys. osób. Najchętniej oglądany odcinek, który był wyemitowany 4 listopada, zgromadził blisko milion widzów! więcej
12345 ...529 Następne
Przejdź do:/529