Biuro Prasowe
TVN I DISCOVERY POLSKA

tel. (+48) 22 856 60 60    fax. (+48) 22 856 64 95

Informacje prasowe

Do pobrania
więcej »
Kontakt
Kontakt dla widzów
e-mail: widzowie@tvn.pl
tel. (+48) 22 856 61 61
Biuro Prasowe
e-mail: press@tvn.pl

tel. (+48) 22 856 60 60
fax. (+48) 22 859 65 94
RSS

Maraton z „Mission: Impossible” w TVN Fabuła!

Data publikacji: 20 sierpnia 2018 Data aktualizacji: 20 sierpnia 2018 RSS
Jeśli światu zagraża zorganizowana grupa przestępcza, a misja wydaje się niemożliwa do wykonania istnieje jedna organizacja, które może powstrzymać terrorystów. Już od 20 sierpnia w TVN Fabuła maraton filmowy „Mission: Impossible”!

Gdy zapadła decyzja o przeniesieniu na srebrny ekran historii agentów organizacji o nazwie MIF (Mission Impossible Force) nikt nie spodziewał się tak ogromnego sukcesu i produkcji kolejnych części cyklu. Gwiazdorska obsada i trzymająca w napięciu akcja przyciągnęły do kin miliony widzów, a postać Ethana Hunta (w tej roli Tom Cruise) wpisała się na stałe do kanonu filmowych tajnych agentów. Od 20 do 23 sierpnia TVN Fabuła zaprezentuje cztery części serii: “Mission: Impossible”, “Mission: Impossible II”, “Mission: Impossible III”, “Mission: Impossible IV – Protokół duchów”.

W 1996 roku firma producencka założona przez Toma Cruise’a i Paulę Wagner przedstawiła światu swój pierwszy projekt. „Mission: Impossible”, inspirowany popularnym amerykańskim serialem,  stał się filmem, który wyznaczył nowy kierunek w kinie szpiegowskim. Gdy zarejestrowana na dyskietce lista wszystkich tajnych agentów działających po 1989 r. staje się przedmiotem transakcji Ethan Hunt podejmuje się odzyskania danych.  Misja wydaje się niemożliwa. Niemal wszyscy członkowie zespołu Hunta zostają zamordowani, ona sam natomiast staje się głównym podejrzanym. Oprócz Toma Cruise w obsadzie filmu znaleźli się między innymi: Jon Voight, Emmanuelle Beart, Jean Reno, Ving Rhames, Kristin Scott Thomas i Vanessa Redgrave.

Druga część serii skupia się wokół działań skorumpowanego agenta Seana Ambrose, który sprzedając broń biologiczną postanawia jednocześnie zbić fortunę zapewniając sobie udział w zyskach z produkcji leku. MIF wysyła Ethana Hunta, któremu tym razem pomaga Nyah Hall (Thandie Newton), piękna złodziejka, która w przeszłości była blisko związana z Ambrosem. Ich wspólnym celem będzie odzyskanie niebezpiecznego wirusa.

Gdy Hunt postanawia odejść z czynnej służby i skupić się na szkoleniu nowych agentów jego plany pokrzyżuje bezwzględny handlarz bronią, który w trakcie jednej z misji demaskuje podopieczną Ethana i przetrzymuje ją jako zakładnika. W „Mission: Impossible III” oprócz Laurence’a Fishburne’a, Michelle Monaghan, Jonathana Rhys Meyersa do obsady dołączył również Philip Seymour Hoffmann w roli czarnego charakteru.

Akcja „Mission: Impossible – Protokół duchów” rozpoczyna się, gdy Ethan wraz ze swoim zespołem zostaje oskarżony o dokonanie zamachu terrorystycznego na Kreml. Zmuszeni do życia w ukryciu, pozbawieni środków agenci starają się oczyścić swoje dobre imię. Trafiają na ślad spisku, mogącego doprowadzić do wojny nuklearnej.

Maraton z „Mission Impossible” już od 20 sierpnia w TVN Fabuła!

„Mission: Impossible”, poniedziałek, 20 sierpnia, 20:00

„Mission: Impossible II”, wtorek, 21 sierpnia, 20:00

„Mission: Impossible III”, 22 sierpnia, 20:00

“Mission impossible: IV – Protokół duchów”, 23 sierpnia, 20:00

Pozostałe informacje

Rekordowa oglądalność „Dzień Dobry TVN” w listopadzie!

10.12.2018  |
Najpopularniejszy program śniadaniowy odnotował najlepszy wynik od 2014 roku! Udział w grupie komercyjnej wyniósł 15,63% co oznacza, że w tym miesiącu program obejrzało prawie 300 tys. osób. Najchętniej oglądany odcinek, który był wyemitowany 4 listopada, zgromadził blisko milion widzów! więcej

W dziczy z Bearem Gryllsem

07.12.2018  |
Tenisista Roger Federer, tancerz Darek Hough, aktorzy Joseph Gordon-Levitt, Don Cheadle, Scott Eastwood oraz aktorki Keri Russell, Lena Headey i Uzo Aduba - to oni zmierzą się z niezwykle trudnymi zadaniami, które przygotował dla nich słynny survivalowiec Bear Grylls w nowej serii „W dziczy z Bearem Gryllsem”. Górzyste, nieprzyjazne tereny Alp i Nowej Anglii, odludne pustynie Kenii czy wulkaniczne tereny Wysp Kanaryjskich – w tych miejscach Bear wystawi na próbę gwiazdy i celebrytów, którzy na co dzień żyją w zupełnie innej rzeczywistości. Czy sobie poradzą? Premiera „W dziczy z Bearem Gryllsem” już w niedzielę, 8 grudnia, o godzinie 12:00 na Discovery Channel. więcej

Nowy serwis internetowy „Dzień Dobry TVN”

06.12.2018  |
Najpopularniejszy program śniadaniowy uruchomił nowy serwis lifestylowy! Wystartowała całkowicie nowa strona dziendobry.tvn.pl, na której użytkownicy będą mogli znaleźć praktyczne porady, ciekawostki z życia gwiazd, przepisy na pyszne dania, a także najnowsze trendy ze świata mody i rozrywki. więcej
12345 ...529 Następne
Przejdź do:/529