Biuro Prasowe
TVN I DISCOVERY POLSKA

tel. (+48) 22 856 60 60    fax. (+48) 22 856 64 95

Informacje prasowe

Do pobrania
więcej »
Kontakt
Kontakt dla widzów
e-mail: widzowie@tvn.pl
tel. (+48) 22 856 61 61
Biuro Prasowe
e-mail: press@tvn.pl

tel. (+48) 22 856 60 60
fax. (+48) 22 859 65 94
RSS

Kontynuacja zdjęć do czwartej serii serialu „Lekarze” pod okiem nowego reżysera i operatora

Data publikacji: 16 grudnia 2013 Data aktualizacji: 16 grudnia 2013 RSS
Prace na planie „Lekarzy”, mimo przedświątecznej gorączki, ciągle trwają. Zgodnie z harmonogramem, po ośmiu odcinkach w reżyserii Marcina Wrony ze zdjęciami Tomasza Dobrowolskiego, ostatnie pięć odcinków czwartej serii reżyserował będzie Filip Zylber, a za zdjęcia odpowiadał Jan Holoubek.

Trzeci sezon serialu, emitowany w jesiennej ramówce TVN, cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem widzów - z danych Nielsen Audience Measurement wynika, że był hitem poniedziałkowych wieczorów - oglądało go średnio 2,7 mln osób, miał on 20,11 proc. udziału wśród wszystkich widzów oraz 21,26 proc. w grupie komercyjnej 16-49.

 „Bardzo cieszy mnie niesłabnąca popularność naszej medycznej opowieści i fakt, że za nami kolejny sezon, w którym „Lekarze” wywołali tak żywe emocje wśród widzów” - mówi producentka serialu Dorota Chamczyk. „W imieniu twórców dziękuję wszystkim fanom produkcji, szczególnie za wsparcie z racji kolejnych nominacji w plebiscycie Telekamery 2014 w kategoriach: serial i aktor - Szymon Bobrowski.
Już dziś zapraszam do oglądania odcinków czwartej serii wiosną przyszłego roku. Wówczas dowiecie się, jak będzie dalej wyglądał świat „Lekarzy” i co stanie z jego bohaterami. Mam też nadzieję, że seria piąta, do której rozpoczęły się prace scenariuszowe, rozgrzeje widzów TVN jesienią 2014 roku”.        

„Lekarze” to serial medyczno – obyczajowy z plejadą gwiazd w rolach głównych. W nowej serii ponownie zobaczymy Magdę Różczkę, Pawła Małaszyńskiego, Danutę Stenkę, Jacka Komana, Piotr Polka, Szymona Bobrowskiego, Marcina Perchucia, Wojciecha Zielińskiego, Katarzynę Bujakiewicz, Agnieszkę Więdłochę, Katarzynę Warnke, Martę Ścisłowicz, Aleksandrę Hamkało.  Pojawią się też nowe postaci - Wojciech Mecwaldowski w roli ordynatora Michała Karkoszki oraz Anna Polony, jako pani profesor Pekold. Dodatkowo już teraz możemy zdradzić, że w czwartym sezonie zagrają gościnnie, m.in.: Joanna Żółkowska, Wiesław Komasa, Marek Siudym, Anna Gzyra, Monika Buchowiec czy Don Vasyl z rodziną.

Czwarta seria „Lekarzy” liczy 13 odcinków, a zdjęcia do niej potrwają do końca lutego przyszłego roku. Autorami scenariusza są: Marek Kreutz, Andrzej Staszczyk, Justyna Stefaniak, Radosław Figura i Ewelina Chyrzyńska, pracujący pod redakcją Darii Rogozińskiej. Kierownikiem produkcji jest Przemysław Malec. Czwarty sezon serialu trafi na antenę TVN wiosną 2014 roku.

 

Kontakt
Emilia Waszkiewicz
Wyślij wiadomośc
tel 856 65 20
Oficjalna strona Oficjalna strona
lekarze.tvn.pl

Pozostałe informacje

Natalia Hatalska kolejnym gościem specjalnym konferencji tv day

20.03.2019  |
W środę, 27 marca, Biuro Reklamy TVN Media organizuje w Warszawie III edycję konferencji tv day, międzynarodowego wydarzenia poświęconego roli telewizji we współczesnym świecie komunikacji marketingowej. Kolejnym potwierdzonym gościem specjalnym jest jedna z najbardziej uznanych i wpływowych analityków trendów na polskim rynku – Natalia Hatalska. więcej

Królewskie śniadanie dla Magdy Gessler w 4. odcinku „MasterChef Junior”

20.03.2019  |
W czwartym odcinku programu „MasterChef Junior” pojawi się królowa polskiej gastronomii, czyli Magda Gessler. Restauratorka oceni wykwintne śniadania przygotowane specjalnie na jej przyjazd. Kto z młodych kucharzy poradzi sobie najlepiej? więcej

NA WSPÓLNEJ: Paweł błaga Beatę, żeby nie oddawała synka!

19.03.2019  |
Dziś Beata w USC ma podpisać dokument o ojcostwie Maślikowskiego. To będzie jej ostatnie pożegnanie ze swoim maleńkim synkiem… Tymczasem pojawia się Paweł - przeprasza i błaga, żeby nie oddawała dziecka! Uświadamia Beacie, że każdy ma coś na sumieniu, ale… każdy może się przecież zmienić! Mężczyzna daje Beacie do zrozumienia, iż doskonale wie, że to przez niego zdecydowała się na krok, którego może żałować do końca życia… Czy Beata jednak nie odda synka?! więcej
12345 ...543 Następne
Przejdź do:/543