Biuro Prasowe
TVN I DISCOVERY POLSKA

tel. (+48) 22 856 60 60    fax. (+48) 22 856 64 95

Informacje prasowe

Do pobrania
więcej »
Kontakt
Kontakt dla widzów
e-mail: widzowie@tvn.pl
tel. (+48) 22 856 61 61
Biuro Prasowe
e-mail: press@tvn.pl

tel. (+48) 22 856 60 60
fax. (+48) 22 859 65 94
RSS

21. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w TVN

Data publikacji: 19 grudnia 2012 Data aktualizacji: 19 grudnia 2012 RSS
W tym roku Orkiestra pod batutą Jurka Owsiaka zagra na rzecz ratowania życia dzieci i godnej opieki medycznej seniorów. 13 stycznia 2013 roku dadzą czadu, aby otworzyć serca Polaków na całym świecie. Akompaniować im będzie telewizja TVN – już piąty rok z rzędu.

O Finale Wielkiej Orkiestry głośno będzie na antenie TVN i TVN24 od samego rana. Gośćmi  „Dzień Dobry TVN” będą znane osoby zaangażowane w finałową akcję oraz eksperci, lekarze, specjaliści. Poznamy też niezwykłe historie ludzi, którym Orkiestra uratowała życie. Finałowe granie przez cały czas śledzić i relacjonować będzie TVN24.

Finał WOŚP to również szansa na wylicytowanie przedmiotów, czasami bardzo oryginalnych.  Kamil Durczok, redaktor naczelny Faktów, postanowił podarować na licytację WOŚP niegdyś bardzo ubrudzony stół, przy którym prowadził serwis. Oryginalny stół z poprzedniej scenografii Faktów,  zgodnie  z życzeniem redaktora, został umyty, wypolerowany i odrestaurowany. Tym razem po niezwykle uprzejmej prośbie. - „Pomyślałem, że to moje niechlubne wystąpienie sprzed wielu lat może się obrócić w coś dobrego. Ktoś, kto otworzy szeroko portfel i serce będzie mógł mieć w swoim gabinecie nie tylko kawał historii Faktów ( to przy tym stole były prowadzone wydania z tak historycznych wydarzeń jak wybory parlamentarne, prezydenckie czy inne najważniejsze wydarzenia ostatnich 8 lat ), ale i trochę wspomnień z Faktów „od kuchni” – mówi Durczok.

Seriale TVN także się dołączają do licytacji. Toga, kitel i fartuch kucharski – tu może chodzić tylko o kostiumy głównych bohaterów „Prawa Agaty”, „Lekarzy” i „Przepisu na życie”. Będzie można powalczyć o kompletny strój chirurgów Alicji Szymańskiej i Maksa Kellera czyli Magdy Różczki i Pawła Małaszyńskiego; togę, którą zakłada na sali sądowej Agata Przybysz czyli Agnieszka Dygant oraz fartuch, w którym pichci na planie Jerzy Knappe czyli Borys Szyc.

Również serial z 10-letnim stażem czyli „Na Wspólnej” przygotował coś dla Orkiestry. Urodzinowy prezent niespodziankę przekaże na licytację Joanna Jabłczyńska, czyli serialowa Marta Konarska.

Z kolei jurorzy „Top Model” wystawią specjalną walizkę, idealną dla modnej i „modelowej” podróżniczki. 

Baza zdjęć Baza zdjęć
x-news
Oficjalna strona Oficjalna strona
tvn.pl

Pozostałe informacje

NA WSPÓLNEJ: Marta dowie się o romansie Olafa?!

15.01.2019  |
Olaf spóźnia się na trening z Adą – ta jest wściekła. Przecież i tak mają dla siebie mało czasu! Grzegorz pyta Olafa, czy Marta wie o kochance. Instruktor pyta Kubickiego, na ile wycenia jego milczenie… Tymczasem Marta odkrywa coś, co kompletnie zwala ją z nóg! więcej

NA WSPÓLNEJ: Czy Igor i Ela odkryją, że Adam uwodzi ich córkę?

14.01.2019  |
Dziś występ klasy Julki przygotowany przez Adama. Julce idzie świetnie – Igor i Elżbieta są naprawdę dumni z córki! Jednak jej najbardziej zależy na opinii Adama… Nauczyciel bardzo ją chwali i – w tajemnicy przed rodzicami – daje jej śliczną bransoletkę. Julka jest bardzo szczęśliwa… więcej

NA WSPÓLNEJ: Adam obmacuje Julkę!

10.01.2019  |
Adam spotyka się z Julką nad jeziorkiem w parku. Nauczyciel tłumaczy jej, że w tańcu najważniejsze jest zaufanie do partnera. Zachęca do rozwijania wyobraźni i proponuje, że jej w tym pomoże. Namawia, by z zaufaniem oddała się w jego ręce. Aranżuje ćwiczenia, podczas których ma kontakt fizyczny z dziewczynką!!! więcej
12345 ...533 Następne
Przejdź do:/533