Biuro Prasowe
TVN I DISCOVERY POLSKA

tel. (+48) 22 856 60 60    fax. (+48) 22 856 64 95

Informacje prasowe

Do pobrania
więcej »
Kontakt
Kontakt dla widzów
e-mail: widzowie@tvn.pl
tel. (+48) 22 856 61 61
Biuro Prasowe
e-mail: press@tvn.pl

tel. (+48) 22 856 60 60
fax. (+48) 22 859 65 94
RSS

1 STYCZNIA 2014 ROKU STARTUJE KANAŁ TVN24 BIZNES I ŚWIAT

Data publikacji: 31 grudnia 2013 Data aktualizacji: 29 stycznia 2014 RSS
Już dzisiaj, w Sylwestra, dokładnie o północy z nowego studia rozpocznie nadawanie TVN24 Biznes i Świat. Pokaże na żywo, jak w różnych krajach świata, witany jest Nowy Rok. A już 1 stycznia zaprasza do oglądania premierowych reportaży przygotowanych przez specjalnych wysłanników stacji.

TVN24 Biznes i Świat zastąpi nadawany do końca roku biznesowy kanał TVN CNBC i będzie drugim kanałem informacyjnym Grupy TVN. Równolegle ze stacją ruszy portal biznesowy tvn24bis.pl.

 

W Nowy Rok widzowie będą mogli obejrzeć premierowe reportaże przygotowane przez specjalnych wysłanników TVN24 Biznes i Świat. Piotr Świerczek odwiedził z kamerą polskich żołnierzy w Afganistanie. Jacek Pałasiński, znawca Włoch i Watykanu, przybliży postać papieża Franciszka i pokaże, co zmieniło się za Spiżową Bramą za pontyfikatu Benedykta XVI. Tajemnice Singapuru, państwa idealnie funkcjonującego, zdradzi w reportażu Paweł Łukasik.

Akcentem gospodarczym w pierwszym dniu nadawania kanału będzie materiał Marka Osiecimskiego z USA o rewolucji łupkowej w energetyce.
O wielkiej polityce mówić będą, w wywiadach udzielonych specjalnie TVN24 Biznes i Świat, Radosław Sikorski - szef polskiego MSZ oraz Martin Schultz - przewodniczący Parlamentu Europejskiego

 

Aktualne wydarzenia ze świata, najświeższe doniesienia z rynków i gospodarki, analizy i komentarze ekspertów - to oferta kanału TVN24 Biznes i Świat. Do grona dziennikarzy biznesowych dołączyli znani komentatorzy zajmujący się tematyką międzynarodową: Ewa Ewart, Bartosz Węglarczyk, Jacek Pałasiński czy Maciej Wierzyński.

Informacje znajdą tam dla siebie nie tylko zainteresowani gospodarką i biznesem managerowie, przedsiębiorcy oraz giełdowi gracze, ale także zwykli ludzie, którzy są ciekawi, jak zmienia się ich życie pod wpływem podejmowanych na świecie decyzji.

Obok pełnej gamy informacji o profilu finansowo - biznesowym, prezentowanych dotychczas, oferta programowa kanału będzie zawierała szerokie spektrum informacji z zagranicy.

I tak od poniedziałku do piątku Marek Tejchaman zaprasza na "Indeks". "Dzień na rynkach", "Dzień na świecie", "Pogoda dla biznesu" to kolejne codzienne pozycje, które śledzą bieżące informacje biznesowe. Będzie też o pieniądzach: "Świat pieniądza" czyli na czym zarabiać i gdzie wydawać. "Szkoła zarabiania" opowie o zasadach funkcjonowania rynków finansowych. A "Jak to jest wyprodukowane" to program pokazujący zasady i sposób funkcjonowania przedsiębiorstw oraz procesów produkcyjnych. W tygodniu o 20.00 Paweł Blajer w "Biznesie dla ludzi" będzie doradzał jak poruszać się w administracyjno-biurokratycznych mechanizmach. Godzinę później Bartosz Węglarczyk wraz ze swoimi gośćmi będzie komentował "Świat" - czyli wydarzenia zagraniczne. W pierwszym wydaniu podsumowanie minionego roku i zapowiedzi wydarzeń w 2014. O 22.00 zapraszamy na podsumowujący dzień program informacyjno-publicystyczny "24 godziny". Poprowadzą go Katarzyna Werner i Robert Stanilewicz.

Najważniejsze wydarzenia gospodarcze i ekonomiczne każdego dnia będzie relacjonował w "Bilansie" Jan Niedziałek.

W weekendy nie zabraknie serwisów informacyjnych, reportaży, magazynów i filmów dokumentalnych oraz podsumowań i komentarzy.

Dzięki uwzględnieniu w profilu stacji bogatej publicystyki gospodarczej
i międzynarodowej oferta TVN24 Biznes i Świat będzie stanowić rozszerzenie
oraz uzupełnienie programu stacji TVN24.

Nową telewizję i portal przygotowują uznani dziennikarze i redaktorzy, którzy pokażą, jak na rzeczywistość gospodarczą w naszym kraju wpływają światowe wydarzenia.

W skład kierownictwa redakcji TVN24 Biznes i Świat wchodzą od lat związani
z TVN24 Rafał Wojda (redakcja Biznes) i Jacek Stawiski (redakcja Świat). Redaktorem naczelnym jest Adam Pieczyński, a jego zastępcą Sebastian Podkościelny. TVN24 Biznes i Świat będzie także na stałe współpracować
z ekspertami zajmującymi się poszczególnymi rejonami świata.

Od 1 stycznia 2014 r. kanał TVN24 Biznes i Świat zastąpi w ofertach kablowych
i satelitarnych TVN CNBC, będzie dostępny na platformach cyfrowych i u wybranych operatorów.

Wiadomości z kanału TVN24 BiŚ będą także dostępne na Twitterze oraz Facebooku.


Baza zdjęć Baza zdjęć
x-news

Pozostałe informacje

Natalia Hatalska kolejnym gościem specjalnym konferencji tv day

20.03.2019  |
W środę, 27 marca, Biuro Reklamy TVN Media organizuje w Warszawie III edycję konferencji tv day, międzynarodowego wydarzenia poświęconego roli telewizji we współczesnym świecie komunikacji marketingowej. Kolejnym potwierdzonym gościem specjalnym jest jedna z najbardziej uznanych i wpływowych analityków trendów na polskim rynku – Natalia Hatalska. więcej

Królewskie śniadanie dla Magdy Gessler w 4. odcinku „MasterChef Junior”

20.03.2019  |
W czwartym odcinku programu „MasterChef Junior” pojawi się królowa polskiej gastronomii, czyli Magda Gessler. Restauratorka oceni wykwintne śniadania przygotowane specjalnie na jej przyjazd. Kto z młodych kucharzy poradzi sobie najlepiej? więcej

NA WSPÓLNEJ: Paweł błaga Beatę, żeby nie oddawała synka!

19.03.2019  |
Dziś Beata w USC ma podpisać dokument o ojcostwie Maślikowskiego. To będzie jej ostatnie pożegnanie ze swoim maleńkim synkiem… Tymczasem pojawia się Paweł - przeprasza i błaga, żeby nie oddawała dziecka! Uświadamia Beacie, że każdy ma coś na sumieniu, ale… każdy może się przecież zmienić! Mężczyzna daje Beacie do zrozumienia, iż doskonale wie, że to przez niego zdecydowała się na krok, którego może żałować do końca życia… Czy Beata jednak nie odda synka?! więcej
12345 ...543 Następne
Przejdź do:/543