Biuro Prasowe
TVN I DISCOVERY POLSKA

tel. (+48) 22 856 60 60    fax. (+48) 22 856 64 95

Informacje prasowe

Do pobrania
więcej »
Kontakt
Kontakt dla widzów
e-mail: widzowie@tvn.pl
tel. (+48) 22 856 61 61
Biuro Prasowe
e-mail: press@tvn.pl

tel. (+48) 22 856 60 60
fax. (+48) 22 859 65 94
RSS

WIĘCEJ WIDEO ZE ŚWIATA W X-NEWS

Data publikacji: 24 listopada 2016 Data aktualizacji: 24 listopada 2016 RSS
Agencja TVN i Associated Press Television News Ltd podpisały umowę na dystrybucję newsowych materiałów wideo APTN do polskich mediów internetowych.

Klipy wideo z zasobów agencji informacyjnej AP dostępne są od 24 listopada dla klientów Agencji TVN. Co miesiąc w serwisie x-news znajdzie się ponad 120 nowych materiałów. Wszystkie klipy będą przetłumaczone na język polski i publikowane w wersji z lektorem lub z napisami. W x-news znajdą się materiały z najważniejszych serwisów tematycznych AP: News, Entertainment, Celebrity Extra, Horizons, Technology.  Wideo będzie dostępne dla wszystkich internetowych  klientów x-news. Materiały będzie można pobierać w postaci plików lub kodów embed umożliwiających osadzenie klipu  w playerze wraz z reklamą sprzedawaną przez Biuro Reklamy TVN.

Alwyn Lindsey, Wiceprezes ds. Sprzedaży na Europę, Bliski Wschód i Afrykę w AP: Widzimy w Polsce ogromne zapotrzebowanie na najwyższej jakości materiały informacyjne ze świata. Współpraca z TVN, liderem rynku, pozwoli nam zapełnić tę lukę, zapewniając polskim widzom oraz mediom najlepszy kontent wideo”.

Maciej Maciejowski, Członek Zarządu TVN S.A:Umowa z AP umacnia pozycję Agencji TVN jako czołowego dostawcy profesjonalnych newsów i klipów wideo na polskim rynku.  Serwis agencyjny x‑news jest dla rynku wydawców on-line podstawowym źródłem materiałów z Polski i ze świata”.

 

Anna Kęsicka, Dyrektor Agencji TVN: Materiały wideo z zasobów AP w znakomity sposób uzupełnią naszą ofertę newsów ze świata. Dzięki temu możemy zapewnić klientom x-news dostęp do wideo na każdy ważny temat. W sytuacjach „breaking news” to Agencja TVN, dzięki doświadczeniu grupy, jest pierwszym źródłem wideo dla portali internetowych w Polsce”.

 

Agencja TVN zajmuje się produkcją i dystrybucją materiałów newsowych dla klientów w Polsce i za granicą, świadczy usługi produkcji telewizyjnej i broadcastingowe. Oferuje najbardziej kompleksowe usługi w Europie Środkowej i Wschodniej. Specjalizuje się w produkcji krótkich form wideo: materiałów newsowych, reportaży, i "wirali". Jakość materiałów gwarantuje doświadczony zespół reporterów, producentów, montażystów, wydawców oraz zaplecze technologiczne TVN. Agencja tworzy również treści promocyjne na zlecenie firm, organizacji, instytucji.

Więcej informacji: www.agencja.tvn.pl

Associated Press to wiodąca na rynku agencja prasowa, dostarczająca najświeższe wiadomości z każdego zakątka świata. Istnieje od 1846 roku i od tego czasu stała się jednym z najbardziej zaufanych niezależnych źródeł informacji. Każdego dnia ponad połowa ludzi na świecie korzysta z materiałów dostarczanych przez APTN.

Więcej informacji: www.ap.org

Pozostałe informacje

Natalia Hatalska kolejnym gościem specjalnym konferencji tv day

20.03.2019  |
W środę, 27 marca, Biuro Reklamy TVN Media organizuje w Warszawie III edycję konferencji tv day, międzynarodowego wydarzenia poświęconego roli telewizji we współczesnym świecie komunikacji marketingowej. Kolejnym potwierdzonym gościem specjalnym jest jedna z najbardziej uznanych i wpływowych analityków trendów na polskim rynku – Natalia Hatalska. więcej

TVN testuje technologię HbbTV

07.03.2019  |
25 lutego stacja TVN uruchomiła na swoim głównym kanale testową aplikację telewizji hybrydowej. W ramach tej usługi widzowie korzystający z naziemnej telewizji otrzymują dodatkowe treści takie jak: rozszerzony program telewizyjny czy interaktywne sondy powiązane z aktualnie emitowanymi programami. Platforma powstała przy współpracy z Emitel - operatorem naziemnej infrastruktury radiowo-telewizyjnej. więcej

Konferencja tv day: 3 edycja. 3 oblicza telewizji. 3 gości specjalnych!

25.02.2019  |
W środę, 27 marca, Biuro Reklamy TVN Media organizuje trzecią edycję konferencji tv day, międzynarodowego wydarzenia poświęconego roli telewizji we współczesnym świecie komunikacji marketingowej. Na scenie w Warszawie staną światowej sławy eksperci: Andrew Davis, Jenni Romaniuk oraz Karen Nelson-Field. więcej
12345 ...66 Następne
Przejdź do:/66