Biuro Prasowe
TVN I DISCOVERY POLSKA

tel. (+48) 22 856 60 60    fax. (+48) 22 856 64 95

Informacje prasowe

Do pobrania
więcej »
Kontakt
Kontakt dla widzów
e-mail: widzowie@tvn.pl
tel. (+48) 22 856 61 61
Biuro Prasowe
e-mail: press@tvn.pl

tel. (+48) 22 856 60 60
fax. (+48) 22 859 65 94
RSS

TVN URUCHAMIA DRUGI KANAŁ ELEVEN SPORTS NETWORK W RAMACH SWOJEJ PLATFORMY OTT PLAYER.PL

Data publikacji: 20 sierpnia 2015 Data aktualizacji: 20 sierpnia 2015 RSS
Grupa TVN oraz ELEVEN SPORTS NETWORK ogłosiły dzisiaj start drugiego kanału ELEVEN SPORTS NETWORK – Eleven Sports – na platformie player.pl. Fani sportu będą mieli dostęp do ponad 2000 godzin transmisji na żywo rocznie na kanałach Eleven i Eleven Sports na platformie player.pl.

Eleven Sports rozpocznie nadawanie w najbliższą sobotę (22 sierpnia) – w dniu, w którym polscy fani sportu będą mogli obejrzeć na żywo debiut Wojciecha Szczęsnego we włoskiej Serie A TIM, w barwach AS Roma. Oba kanały (Eleven oraz Eleven Sports) będą dostępne za darmo dla wszystkich zarejestrowanych użytkowników player.pl.

Nowy kanał zaoferuje widzom transmisje z różnorodnych międzynarodowych wydarzeń sportowych, m.in. Ligi Mistrzów Velux EHF w piłce ręcznej. Już od września polscy fani sportu będą mogli oglądać na platformie player.pl występy polskich zespołów Vive Tauron Kielce, Orlen Wisła Płock oraz MKS Selgros Lublin, które zmierzą się z najlepszymi europejskimi drużynami w rozgrywkach Ligii Mistrzów.

„Jesteśmy bardzo zadowoleni z kontynuacji naszej współpracy z ELEVEN SPORTS NETWORK oraz tego, że możemy zaproponować użytkownikom player.pl transmisje z najlepszych meczów piłki nożnej, piłki ręcznej czy wyścigów samochodowych. Oferując ponad 2000 godzin transmisji na żywo rocznie na kanałach Eleven oraz Eleven Sports player.pl stanie się pierwszym wyborem dla wszystkich fanów sportu w Polsce oraz wiodącą platformą OTT w Polsce” mówi Christian Anting, Członek Zarządu TVN ds. Digital i e-Commerce.

„Stale rozszerzamy naszą ofertę programową oraz zdobywamy nowe prawa do transmisji wydarzeń sportowych, co pokazuje jak ważni są dla nas polscy kibice sportowi. Cieszymy się z kontynuacji i rozwoju współpracy z TVN, dzięki której budujemy zasięg naszych kanałów i możemy pokazać polskim widzom wysoką jakość przygotowanych przez ELEVEN SPORTS NETWORK transmisji z meczów Serie A TIM, Ligue 1, Ligi Mistrzów Velux EHF w piłce ręcznej, wyścigów Formuły E i wielu innych” mówi Danny Menken, dyrektor zarządzający ELEVEN SPORTS NETWORK.

 

Informacja o Eleven Sports Network:

Założona w 2015 roku ELEVEN SPORTS NETWORK to nowy globalny projekt medialny pokazujący światowej klasy międzynarodowe i krajowe wydarzenia sportowe. Na początku sieć uruchomi kanały telewizyjne na wybranych rynkach transmitując na każdym z nich ponad 2000 godzin relacji na żywo z wielkich imprez sportowych rocznie, jak również serwisy informacyjne, kompleksowe analizy ekspertów i programy przygotowywane lokalnie. Produkowane według najwyższych standardów kanały telewizyjne będą nadawały całodobowo, w technologii multi-screen, rozdzielczości HD i z komentarzem w języku lokalnym.

Informacja o TVN S.A.

TVN (S.A.) jest wiodącym prywatnym nadawcą telewizyjnym w Polsce i należy do amerykańskiego koncernu mediowego Scripps Network Interactive. W ofercie TVN znajduje się 13 kanałów telewizyjnych, w tym kanały tematyczne – najbardziej opiniotwórcze w Polsce stacje informacyjne, kanał motoryzacyjny, filmowy, dla kobiet i inne. TVN posiada również bogatą ofertę produktów online: serwis VoD – Player.pl oraz rozrywkowy portal wideo - Veedo.pl. Do TVN należy Agencja TVN – oferująca najbardziej kompleksowe usługi produkcji i dystrybucji materiałów newsowych w Europie Środkowej i Wschodniej oraz TVN Media – największe biuro sprzedaży reklam w Polsce. TVN we współpracy z Grupą Canal+ S.A. jest operatorem cyfrowej satelitarnej platformy nc+ - wiodącej platformy płatnej telewizji Premium w Polsce. Jest też partnerem  Ringier Axel Springer Media AG, operatora Onet.pl – wiodącego portalu internetowego w Polsce.

Informacja o player.pl:

Platforma player.pl zadebiutowała na rynku pod koniec sierpnia 2011 roku. Serwis oferował wówczas seriale oraz programy znane głównie z kanałów TVN. Obecnie biblioteka platformy zawiera ponad 15 tys. programów, w tym te produkowane wyłącznie dla serwisu. Player.pl dostępny jest m.in. w wersjach mobilnych na urządzeniach z systemami Android, iOS, Windows, w konsolach Sony PlayStation, zestawach telewizyjnych wiodących producentów oraz w telewizji nowej generacji nc+, dla abonentów T-Mobile, Netii oraz Toyi.

 

 

Dodatkowe informacje:

TVN

Katarzyna Antoniszewska

Biuro Prasowe player.pl

e-mail: k.antoniszewska@tvn.pl

telefon: + 48 (22) 453 59 76

serwis zdjęciowy: http://x-news.pl

serwis prasowy: http://prasa.tvn.pl

 

ELEVEN SPORTS NETWORK

Bartosz Skwiercz,

TESTA Communications, tel.: 607 063 243,
e-mail: bartosz.skwiercz@testa.com.pl

Pozostałe informacje

Natalia Hatalska kolejnym gościem specjalnym konferencji tv day

20.03.2019  |
W środę, 27 marca, Biuro Reklamy TVN Media organizuje w Warszawie III edycję konferencji tv day, międzynarodowego wydarzenia poświęconego roli telewizji we współczesnym świecie komunikacji marketingowej. Kolejnym potwierdzonym gościem specjalnym jest jedna z najbardziej uznanych i wpływowych analityków trendów na polskim rynku – Natalia Hatalska. więcej

TVN testuje technologię HbbTV

07.03.2019  |
25 lutego stacja TVN uruchomiła na swoim głównym kanale testową aplikację telewizji hybrydowej. W ramach tej usługi widzowie korzystający z naziemnej telewizji otrzymują dodatkowe treści takie jak: rozszerzony program telewizyjny czy interaktywne sondy powiązane z aktualnie emitowanymi programami. Platforma powstała przy współpracy z Emitel - operatorem naziemnej infrastruktury radiowo-telewizyjnej. więcej

Konferencja tv day: 3 edycja. 3 oblicza telewizji. 3 gości specjalnych!

25.02.2019  |
W środę, 27 marca, Biuro Reklamy TVN Media organizuje trzecią edycję konferencji tv day, międzynarodowego wydarzenia poświęconego roli telewizji we współczesnym świecie komunikacji marketingowej. Na scenie w Warszawie staną światowej sławy eksperci: Andrew Davis, Jenni Romaniuk oraz Karen Nelson-Field. więcej
12345 ...66 Następne
Przejdź do:/66