Biuro Prasowe
TVN I DISCOVERY POLSKA

tel. (+48) 22 856 60 60    fax. (+48) 22 856 64 95

Informacje prasowe

Do pobrania
więcej »
Kontakt
Kontakt dla widzów
e-mail: widzowie@tvn.pl
tel. (+48) 22 856 61 61
Biuro Prasowe
e-mail: press@tvn.pl

tel. (+48) 22 856 60 60
fax. (+48) 22 859 65 94
RSS

TVN IDEALNYM PRACODAWCĄ 2015

Data publikacji: 13 maja 2015 Data aktualizacji: 13 maja 2015 RSS
TVN otrzymał pierwsze miejsce i tytuł Idealnego Pracodawcy 2015 w największym badaniu opinii studentów w Polsce – Universum Student Survey 2015 - w kategorii „Nauki humanistyczne”. Nadawca został uznany za najlepszego pracodawcę w tej kategorii po raz szósty z rzędu. TVN od lat znajduje się w czołówce zestawienia.

TVN otrzymał pierwsze miejsce i tytuł Idealnego Pracodawcy 2015 w największym badaniu opinii studentów w Polsce – Universum Student Survey 2015 - w  kategorii „Nauki humanistyczne”. Nadawca został uznany za najlepszego pracodawcę w tej kategorii po raz szósty z rzędu. TVN od lat znajduje się w czołówce zestawienia.

 

Podczas ósmej edycji badania wizerunku pracodawców TVN zajął 1. miejsce w kategorii „Nauki humanistyczne”, 6. miejsce w kategorii „Prawo” oraz 6. miejsce w kategorii „Biznes”.

W tym roku firma Universum Polska zrealizowała w tym samym czasie badania dotyczące wizerunku pracodawców wśród profesjonalistów, w których TVN został uhonorowany 2. miejscem.

 

Agnieszka Trysła, Dyrektorka Działu HR w TVN powiedziała: „Jesteśmy zaszczyceni, że kolejny rok z rzędu udało nam się utrzymać pozycję lidera w kategorii „Nauki Humanistyczne”. Oznacza to, że spójna polityka całej firmy przyczynia się do postrzegania naszej marki zarówno jako wysokiej jakości telewizji, jak również wymarzonego pracodawcy. Drugie miejsce w badaniu przeprowadzonym wśród profesjonalistów to z kolei potwierdzenie, że TVN jest atrakcyjny nie tylko dla kandydatów wchodzących na rynek pracy, ale także dla osób z doświadczeniem.

W obu tych grupach badania Universum są dla nas miarodajnym wskaźnikiem przy określaniu celów działań employer brandingowych. Silna pozycja wśród początkujących i doświadczonych kandydatów jest dla nas w ostatnim czasie wyjątkowo istotna w związku z dynamicznym rozwojem firmy w obszarach Premium TV, on-line, digital i e-commerce, gdzie szczególnie liczymy na stały dopływ młodych, zmotywowanych i kreatywnych entuzjastów nowych technologii oraz wsparcie ze strony wysoko wykwalifikowanych specjalistów w tej dziedzinie.”

 

W badaniu Universum Student Survey 2015 rodzimych pracodawców oceniało w tej edycji prawie 23 600 osób z 70 uczelni wyższych. Studenci wybierali idealnych ich zdaniem pracodawców w siedmiu kategoriach: Biznes, Inżynieria, IT, Nauki humanistyczne, Nauki ścisłe, Prawo oraz Medycyna i Farmacja. Określali też swoje cele zawodowe oraz oczekiwania w stosunku do rynku pracy, przyszłych pracodawców i oferowanych przez nich warunków zatrudnienia.

 

Pozostałe informacje

Natalia Hatalska kolejnym gościem specjalnym konferencji tv day

20.03.2019  |
W środę, 27 marca, Biuro Reklamy TVN Media organizuje w Warszawie III edycję konferencji tv day, międzynarodowego wydarzenia poświęconego roli telewizji we współczesnym świecie komunikacji marketingowej. Kolejnym potwierdzonym gościem specjalnym jest jedna z najbardziej uznanych i wpływowych analityków trendów na polskim rynku – Natalia Hatalska. więcej

TVN testuje technologię HbbTV

07.03.2019  |
25 lutego stacja TVN uruchomiła na swoim głównym kanale testową aplikację telewizji hybrydowej. W ramach tej usługi widzowie korzystający z naziemnej telewizji otrzymują dodatkowe treści takie jak: rozszerzony program telewizyjny czy interaktywne sondy powiązane z aktualnie emitowanymi programami. Platforma powstała przy współpracy z Emitel - operatorem naziemnej infrastruktury radiowo-telewizyjnej. więcej

Konferencja tv day: 3 edycja. 3 oblicza telewizji. 3 gości specjalnych!

25.02.2019  |
W środę, 27 marca, Biuro Reklamy TVN Media organizuje trzecią edycję konferencji tv day, międzynarodowego wydarzenia poświęconego roli telewizji we współczesnym świecie komunikacji marketingowej. Na scenie w Warszawie staną światowej sławy eksperci: Andrew Davis, Jenni Romaniuk oraz Karen Nelson-Field. więcej
12345 ...66 Następne
Przejdź do:/66