Biuro Prasowe
TVN I DISCOVERY POLSKA

tel. (+48) 22 856 60 60    fax. (+48) 22 856 64 95

Informacje prasowe

Do pobrania
więcej »
Kontakt
Kontakt dla widzów
e-mail: widzowie@tvn.pl
tel. (+48) 22 856 61 61
Biuro Prasowe
e-mail: press@tvn.pl

tel. (+48) 22 856 60 60
fax. (+48) 22 859 65 94
RSS

TVN i Bloomberg Content Service nawiązały współpracę w Polsce

Data publikacji: 21 sierpnia 2014 Data aktualizacji: 21 sierpnia 2014 RSS
TVN Media Sp. z o.o. i Bloomberg Content Service podpisały umowę o dystrybucji materiałów wideo Bloomberg Media na potrzeby mediów w Polsce za pośrednictwem serwisu agencyjnego X-News.

Treści wideo dotyczące najważniejszych tematów gospodarczych z Europy, informacje związane z rynkiem technologii i dóbr luksusowych są tłumaczone na język polski i mogą być wykorzystywane zarówno w telewizji, jak i internecie oraz na urządzeniach mobilnych.

„Współpraca z Bloombergiem wzmacnia nasze zaangażowanie w tworzenie najlepszego serwisu biznesowego wideo w Polsce" - powiedział Maciej Maciejowski, Członek Zarządu ds. Rozwoju Biznesu TVN SA.

Bloomberg Media działa na całym świecie obsługując dostępne na wielu platformach serwisy internetowe, mobilne, telewizyjne, radiowe, prasę drukowaną oraz wydarzenia na żywo. Posiada zespół 2 400 dziennikarzy w 154 redakcjach na świecie. Bloomberg publikuje ponad 200 materiałów wideo dziennie za pośrednictwem międzynarodowych stron internetowych i aplikacji mobilnych. Według comScore Video Metrix Worldwide Bloomberg generuje najwięcej odsłon materiałów wideo spośród wszystkich globalnych internetowych serwisów informacyjnych.

Serwis x-news to największy w Polsce serwis agencyjny z newsowymi materiałami wideo, audio, foto z kraju i zagranicy. Korzysta z niego ponad 3000 profesjonalistów. Oferuje zarówno materiały płatne, jak i przeznaczone do bezpłatnej publikacji. Wśród dostawców materiałów wideo znajdują się m. in. wszystkie kanały TVN, CNN Newsource, Cihan News Agency, kilkadziesiąt stacji telewizyjnych zrzeszonych w ENEX, agencja informacyjna social media Storyful, sieć portali i vortali Mediów Regionalnych. Codziennie w serwisie x-news jest publikowanych ok. 150 materiałów wideo.

„Najwyższej jakości treści wideo Bloomberg Media sprawiają, że wiadomości biznesowe i związani z nimi ludzie nabierają realnych kształtów" – powiedział Josh Rucci, Dyrektor Sprzedaży na Rynkach Zagranicznych. „Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z TVN, jedną z największych spółek medialnych w Polsce, i z możliwości przybliżenia naszych lokalnych, wielokrotnie nagradzanych treści dotyczących rynków finansowych, gospodarki i technologii szerszej widowni w Polsce."

Redakcja biznesowa TVN będzie wybierać i publikować istotne, najciekawsze z punktu widzenia polskiego odbiorcy, materiały wideo o prognozach gospodarczych dla Europy, z rynku technologii i dóbr luksusowych. Klienci TVN będą mogli pobierać klipy jako pliki wideo i audio lub osadzać na swoich stronach internetowych w playerze platformy X-link. Wszystkie materiały w języku polskim będą mogły zostać wykorzystanie zarówno pojedynczo, jak i w całych pakietach, wyłącznie w należącym do TVN serwisie X-News.

Pozostałe informacje

Natalia Hatalska kolejnym gościem specjalnym konferencji tv day

20.03.2019  |
W środę, 27 marca, Biuro Reklamy TVN Media organizuje w Warszawie III edycję konferencji tv day, międzynarodowego wydarzenia poświęconego roli telewizji we współczesnym świecie komunikacji marketingowej. Kolejnym potwierdzonym gościem specjalnym jest jedna z najbardziej uznanych i wpływowych analityków trendów na polskim rynku – Natalia Hatalska. więcej

TVN testuje technologię HbbTV

07.03.2019  |
25 lutego stacja TVN uruchomiła na swoim głównym kanale testową aplikację telewizji hybrydowej. W ramach tej usługi widzowie korzystający z naziemnej telewizji otrzymują dodatkowe treści takie jak: rozszerzony program telewizyjny czy interaktywne sondy powiązane z aktualnie emitowanymi programami. Platforma powstała przy współpracy z Emitel - operatorem naziemnej infrastruktury radiowo-telewizyjnej. więcej

Konferencja tv day: 3 edycja. 3 oblicza telewizji. 3 gości specjalnych!

25.02.2019  |
W środę, 27 marca, Biuro Reklamy TVN Media organizuje trzecią edycję konferencji tv day, międzynarodowego wydarzenia poświęconego roli telewizji we współczesnym świecie komunikacji marketingowej. Na scenie w Warszawie staną światowej sławy eksperci: Andrew Davis, Jenni Romaniuk oraz Karen Nelson-Field. więcej
12345 ...66 Następne
Przejdź do:/66