Biuro Prasowe
TVN I DISCOVERY POLSKA

tel. (+48) 22 856 60 60    fax. (+48) 22 856 64 95

Informacje prasowe

Do pobrania
więcej »
Kontakt
Kontakt dla widzów
e-mail: widzowie@tvn.pl
tel. (+48) 22 856 61 61
Biuro Prasowe
e-mail: press@tvn.pl

tel. (+48) 22 856 60 60
fax. (+48) 22 859 65 94
RSS

STARTUJE VEEDO.PL – NAJBARDZIEJ UTALENTOWANY SERWIS W POLSCE

Data publikacji: 16 września 2014 Data aktualizacji: 16 września 2014 RSS
W poniedziałek 15 września, należąca do TVN spółka VEEDO sp. z o.o. uruchomiła Veedo.pl – rozrywkowy portal wideo prezentujący niezwykłe talenty, wyjątkowe wydarzenia oraz hity internetu z całego świata. Serwis umożliwia dodawanie filmów przez użytkowników.

Veedo.pl będzie stanowić platformę do promocji talentów. Jest skierowany do osób, które chcą pochwalić się swoimi zainteresowaniami i pasjami oraz przedstawić je szerokiemu gronu internautów. Serwis umożliwia twórcom zamieszczanie krótkich filmów wideo prezentujących wyjątkowe umiejętności w różnorodnych kategoriach; od talentów artystycznych przez wyczyny sportowe po porady lifestylowe.

Współpraca z Veedo otwiera przed twórcami szereg możliwości. Najbardziej utalentowani będą mieli szansę zaprezentować swoje osiągnięcia na antenie telewizji, a nawet podpisać kontrakt reklamowy. Dzięki współpracy z Veedo autorzy najpopularniejszych filmów będą też mogli zarabiać, otrzymując część przychodów z wyświetlanych przy nich reklam.

Obok twórczości udostępnionej w serwisie przez internautów w Veedo znajdą się bogate zasoby internetowych hitów wideo pochodzących z różnych źródeł – zarówno polskich stacji telewizyjnych, jak i światowych mediów, publikowane przez serwis x-news.

Każdy odwiedzający serwis może zostać jurorem. Veedo umożliwia użytkownikom zaangażowanie i interakcję poprzez unikalne na polskim rynku stickery służące do wyrażania opinii i oceny poszczególnych filmów według emocji, które wywołują. Taki system ocen pozwala użytkownikom przekazać szeroką gamę odczuć i wrażeń oraz daje możliwość kategoryzacji treści zamieszczonych w serwisie.

Poszukujący najciekawszych filmów wideo z całego świata otrzymają szybki dostęp do najpopularniejszych i najzabawniejszych materiałów. Filmy w tym serwisie pochodzą zarówno od profesjonalnych producentów, jak i amatorów. Chcemy, by Veedo stał się dla utalentowanych ludzi platformą do znalezienia publiczności, inspiracji oraz nawiązania kontaktów z innymi kreatywnymi ludźmi o podobnych zainteresowaniach. Dajemy wszystkim użytkownikom możliwość oceniania treści wideo według zabawnej skali." - powiedział Maciej Maciejowski, członek zarządu TVN odpowiedzialny za rozwój biznesu oraz Prezes Zarządu Veedo.

Zapraszamy do obejrzenia spotu promocyjnego Veedo.pl: http://veedo.pl/rozrywka,2554/veedo-wejdz-i-ogladaj-najlepsze-video-w-sieci,1340231#referer=widget&refererId=283

Pozostałe informacje

Natalia Hatalska kolejnym gościem specjalnym konferencji tv day

20.03.2019  |
W środę, 27 marca, Biuro Reklamy TVN Media organizuje w Warszawie III edycję konferencji tv day, międzynarodowego wydarzenia poświęconego roli telewizji we współczesnym świecie komunikacji marketingowej. Kolejnym potwierdzonym gościem specjalnym jest jedna z najbardziej uznanych i wpływowych analityków trendów na polskim rynku – Natalia Hatalska. więcej

TVN testuje technologię HbbTV

07.03.2019  |
25 lutego stacja TVN uruchomiła na swoim głównym kanale testową aplikację telewizji hybrydowej. W ramach tej usługi widzowie korzystający z naziemnej telewizji otrzymują dodatkowe treści takie jak: rozszerzony program telewizyjny czy interaktywne sondy powiązane z aktualnie emitowanymi programami. Platforma powstała przy współpracy z Emitel - operatorem naziemnej infrastruktury radiowo-telewizyjnej. więcej

Konferencja tv day: 3 edycja. 3 oblicza telewizji. 3 gości specjalnych!

25.02.2019  |
W środę, 27 marca, Biuro Reklamy TVN Media organizuje trzecią edycję konferencji tv day, międzynarodowego wydarzenia poświęconego roli telewizji we współczesnym świecie komunikacji marketingowej. Na scenie w Warszawie staną światowej sławy eksperci: Andrew Davis, Jenni Romaniuk oraz Karen Nelson-Field. więcej
12345 ...66 Następne
Przejdź do:/66