Biuro Prasowe
TVN I DISCOVERY POLSKA

tel. (+48) 22 856 60 60    fax. (+48) 22 856 64 95

Informacje prasowe

Do pobrania
więcej »
Kontakt
Kontakt dla widzów
e-mail: widzowie@tvn.pl
tel. (+48) 22 856 61 61
Biuro Prasowe
e-mail: press@tvn.pl

tel. (+48) 22 856 60 60
fax. (+48) 22 859 65 94
RSS

Serial TVN bije rekordy w Internecie

Data publikacji: 18 grudnia 2012 Data aktualizacji: 18 grudnia 2012 RSS
Serial „Julia”, oprócz wiernej widowni przed telewizorami, przeciąga również ogromną liczbę internautów, odnotowując w sieci 76,6 miliona wyświetleń.

Emitowany od stycznia 2012 r. serial Julia przyciągał do 3,1 mln widzów, odnotowując średnio 17,8% ogólnego udziału w rynku telewizyjnym. Oprócz wiernych telewidzów, produkcja TVN przyciągnęła również rekordową ilość internautów. W sumie na platformie tvn player oraz w oficjalnym serwisie formatu - julia.tvn.pl, serial odnotował łącznie rekordową liczbę 76 557 247 wyświetleń.

Największą popularnością cieszył się epizod finałowy, który tylko w niespełna 3 doby od momentu umieszczenia go w sieci został wyświetlony blisko milion dwieście tysięcy razy.

Dodatkowo, w ciągu ostatniego roku w serwisie formatu (julia.tvn.pl), internauci wygenerowali 10,8 miliona wyświetleń krótkich materiałów wideo, powiązanych z serialem (wywiady z aktorami, kulisy produkcji i fragmenty niewyemitowane,).

„Dobra wiadomość dla fanów serialu, którzy chcieliby wrócić pamięcią do swoich bohaterów, ale i dla wszystkich tych, którzy z różnych powodów nie śledzili dotąd losów serialowej Julii. Wszystkie odcinki, tradycyjnie już, nadal można będzie oglądać na platformie tvn player. W dowolnym czasie, na dowolnym urządzeniu i oczywiście wciąż bezpłatnie. Nie rozstajemy się więc z Julią, tak jak nigdy na dobre nie pożegnaliśmy się z Brzydulą czy Majką, gdyż te pozycje programowe są nadal bardzo popularne na naszej platformie”. – powiedział Tomasz Plata, Dyrektor TVN Online.

 

W październiku 2012 r. serwisy internetowe Grupy TVN uplasowały się na najwyższej w swojej historii, 18-tej pozycji wśród najpopularniejszych grup witryn w Polsce. Zgodnie z badaniem Megapanel PBI/Gemius nasze strony przyciągnęły 4,35 miliona realnych użytkowników, którzy wygenerowali ponad 227 milionów odsłon. Ogromną popularnością cieszyły się zarówno serwisy informacyjne, jak i rozrywkowe. Największy udział w tych wynikach miały: tvn24.pl – 2,1 miliona użytkowników, serwisy formatów programów TVN – 1,7 miliona użytkowników łącznie oraz tvnplayer.pl – 1,3 miliona użytkowników.

Pozostałe informacje

Natalia Hatalska kolejnym gościem specjalnym konferencji tv day

20.03.2019  |
W środę, 27 marca, Biuro Reklamy TVN Media organizuje w Warszawie III edycję konferencji tv day, międzynarodowego wydarzenia poświęconego roli telewizji we współczesnym świecie komunikacji marketingowej. Kolejnym potwierdzonym gościem specjalnym jest jedna z najbardziej uznanych i wpływowych analityków trendów na polskim rynku – Natalia Hatalska. więcej

TVN testuje technologię HbbTV

07.03.2019  |
25 lutego stacja TVN uruchomiła na swoim głównym kanale testową aplikację telewizji hybrydowej. W ramach tej usługi widzowie korzystający z naziemnej telewizji otrzymują dodatkowe treści takie jak: rozszerzony program telewizyjny czy interaktywne sondy powiązane z aktualnie emitowanymi programami. Platforma powstała przy współpracy z Emitel - operatorem naziemnej infrastruktury radiowo-telewizyjnej. więcej

Konferencja tv day: 3 edycja. 3 oblicza telewizji. 3 gości specjalnych!

25.02.2019  |
W środę, 27 marca, Biuro Reklamy TVN Media organizuje trzecią edycję konferencji tv day, międzynarodowego wydarzenia poświęconego roli telewizji we współczesnym świecie komunikacji marketingowej. Na scenie w Warszawie staną światowej sławy eksperci: Andrew Davis, Jenni Romaniuk oraz Karen Nelson-Field. więcej
12345 ...66 Następne
Przejdź do:/66