Biuro Prasowe
TVN I DISCOVERY POLSKA

tel. (+48) 22 856 60 60    fax. (+48) 22 856 64 95

Informacje prasowe

Do pobrania
więcej »
Kontakt
Kontakt dla widzów
e-mail: widzowie@tvn.pl
tel. (+48) 22 856 61 61
Biuro Prasowe
e-mail: press@tvn.pl

tel. (+48) 22 856 60 60
fax. (+48) 22 859 65 94
RSS

SCRIPPS NETWORKS INTERACTIVE I TVN OGŁASZAJĄ WSPÓŁPRACĘ PROGRAMOWĄ

Data publikacji: 7 października 2015 Data aktualizacji: 7 października 2015 RSS
TVN wyprodukuje lokalną wersję amerykańskiego hitu Kitchen Crashers (Polowanie na kuchnię).

Scripps Networks Interactive i TVN zawarły pierwsze porozumienie o współpracy programowej od czasu, gdy Scripps Networks dokonał przejęcia wiodącego nadawcy telewizyjnego w Polsce na początku tego roku. TVN zdobył prawa do produkcji polskiej wersji popularnego programu dekoratorskiego Kitchen Crashers, nadawanego przez kanał DIY Network.

Program w polskiej wersji będzie nosił tytuł Polowanie na kuchnię, a jego gospodynią zostanie polska dziennikarka, architektka wnętrz i guru w dziedzinie dekoratorstwa Dorota Szelągowska, znana polskim widzom z innych programów o tematyce związanej z aranżacją wnętrz, m.in.: Dorota was urządzi czy Metamorfozy Doroty Szelągowskiej. Produkcja programu rozpocznie się pod koniec tego roku, a emisja premierowych odcinków jest przewidziana wiosną 2016 roku na antenie TVN Style.

“Scripps Networks Interactive jest już liderem w dziedzinie wysokiej jakości programów o tematyce lifestylowej, a poprzez współpracę z TVN trafią one do jeszcze większej liczby odbiorców w Polsce” powiedział Jim Samples,  President, International, Scripps Networks Interactive. „Kitchen Crashers to jeden z doskonałych przykładów naszej wspaniałej oferty programowej związanej z wnętrzarstwem, która z pewnością będzie stanowić świetne uzupełnienie znakomitych treści produkowanych już przez TVN.”

Markus Tellenbach, Prezes Zarządu i Dyrektor Generalny TVN SA, powiedział: „To wspaniały pierwszy krok na drodze do zbliżenia dwóch szanowanych nadawców. Bardzo cieszymy się, że możemy przedstawić bardzo popularny wśród amerykańskiej widowni program, jakim jest  Kitchen Crashers, polskim widzom i sądzę, że zostanie on przez nich bardzo dobrze odebrany.”

Grupa TVN zdobyła również prawa do emisji kilku innych oryginalnych produkcji Scripps Networks, w tym m.in. do: House Crashers i Rehab Addict w TVN Style, Backroad Gold w TVN Turbo i Hotel Impossible w TTV. Pierwsze odcinki tych programów będą nadawane jesienią 2015 roku.

W Polowaniu na kuchnię Dorota Szelągowska wraz z ekipą odwiedzi sklepy budowlane w poszukiwaniu niczego niepodejrzewających klientów , którym zaoferuje profesjonalne usługi projektowania wnętrz w zmian za klucze do ich mieszkań. Dzięki profesjonalnej ekipie remontowej w jeden weekend przeprowadzi metamorfozę kuchni należącej do właścicieli mieszkania, która ze starego pomieszczenia zmieni się w stylową i funkcjonalną przestrzeń. Polowanie na kuchnię to gwarancja wielu emocji - domownicy najpierw nie rozpoznają swojej kuchni, by po chwili bez pamięci zakochać się w finalnej aranżacji.

Kitchen Crashers to jeden z najbardziej popularnych programów nadawanych przez należący do Scripps Networks kanał DIY Network poświęcony tematyce wnętrzarskiej. Ósma edycja show, której premiera w USA miała miejsce wiosną 2015 roku, należała do 10 najchętniej oglądanych programów stacji wśród widzów w wieku 25 – 54 lat. Obecnie trwa produkcja ósmej edycji programu, której emisję zaplanowano na początek roku2016.

 

O Scripps Networks Interactive

Scripps Networks Interactive (NYSE: SNI) jest jednym z wiodących producentów atrakcyjnych treści lifestylowych o tematyce kulinarnej, podróżniczej i związanej z prowadzeniem domu dla telewizji, internetu i nowych platform. Jest właścicielem popularnych marek telewizyjnych i internetowych takich jak HGTV, DIY Network, Food Network, Cooking Channel, Travel Channel oraz Great American Country, które docierają łącznie do ponad 190 milionów odbiorców miesięcznie. Międzynarodowa działalność SNI obejmuje TVN, wiodącą spółkę mediową w Polsce, UKTV, niezależną spółkę joint-venture z BBC Worldwide, Asian Food Channel, pierwszy ponadregionalny kulinarny kanał TV w Azji oraz kanał lifestylowy Fine Living Network. Stacje i strony internetowe SNI na całym świecie docierają do milionów konsumentów w Ameryce Północnej i Południowej, Azji, Europie, na Bliskim Wschodzie i  Afryce. Siedziba Scripps Networks Interactive znajduje się w Knoxville w stanie Tennessee. Więcej informacji na stronie http://www.scrippsnetworksinteractive.com.

###

Kontakt dla mediów

Cecelia Bender

Vice President, International Communications, Scripps Networks Interactive

T: +1 202 957 7524

E: cbender@scrippsnetworks.com

 

Emilia Ordon

Dyrektorka Public Relations i Komunikacji Korporacyjnej TVN S.A.

Rzeczniczka prasowa

T. +48 22 856 67 97

E: press@tvn.pl

Pozostałe informacje

Natalia Hatalska kolejnym gościem specjalnym konferencji tv day

20.03.2019  |
W środę, 27 marca, Biuro Reklamy TVN Media organizuje w Warszawie III edycję konferencji tv day, międzynarodowego wydarzenia poświęconego roli telewizji we współczesnym świecie komunikacji marketingowej. Kolejnym potwierdzonym gościem specjalnym jest jedna z najbardziej uznanych i wpływowych analityków trendów na polskim rynku – Natalia Hatalska. więcej

TVN testuje technologię HbbTV

07.03.2019  |
25 lutego stacja TVN uruchomiła na swoim głównym kanale testową aplikację telewizji hybrydowej. W ramach tej usługi widzowie korzystający z naziemnej telewizji otrzymują dodatkowe treści takie jak: rozszerzony program telewizyjny czy interaktywne sondy powiązane z aktualnie emitowanymi programami. Platforma powstała przy współpracy z Emitel - operatorem naziemnej infrastruktury radiowo-telewizyjnej. więcej

Konferencja tv day: 3 edycja. 3 oblicza telewizji. 3 gości specjalnych!

25.02.2019  |
W środę, 27 marca, Biuro Reklamy TVN Media organizuje trzecią edycję konferencji tv day, międzynarodowego wydarzenia poświęconego roli telewizji we współczesnym świecie komunikacji marketingowej. Na scenie w Warszawie staną światowej sławy eksperci: Andrew Davis, Jenni Romaniuk oraz Karen Nelson-Field. więcej
12345 ...66 Następne
Przejdź do:/66