Biuro Prasowe
TVN I DISCOVERY POLSKA

tel. (+48) 22 856 60 60    fax. (+48) 22 856 64 95

Informacje prasowe

Do pobrania
więcej »
Kontakt
Kontakt dla widzów
e-mail: widzowie@tvn.pl
tel. (+48) 22 856 61 61
Biuro Prasowe
e-mail: press@tvn.pl

tel. (+48) 22 856 60 60
fax. (+48) 22 859 65 94
RSS

Nowy Dyrektor Public Relations i Komunikacji Korporacyjnej/ Rzecznik Prasowy TVN SA

Data publikacji: 3 października 2013 Data aktualizacji: 8 października 2013 RSS
Z dniem 3 października 2013 r. Emilia Ordon objęła stanowisko dyrektora Public Relations i Komunikacji Korporacyjnej TVN SA („TVN”). Jest również rzecznikiem prasowym TVN.

Emilia Ordon jest odpowiedzialna za relacje zewnętrzne, public affairs i komunikację wewnętrzną a także koordynację komunikacji korporacyjnej i działań public relations.

Zanim dołączyła do TVN, była związana z Grupą ITI, wiodącą na polskim rynku grupą medialną i rozrywkową oraz międzynarodową kancelarią prawną Beiten Burkhardt. Jest absolwentką Hungarystyki Uniwersytetu Warszawskiego i kursu Public Relations London School of Public Relations.

Markus Tellenbach, Prezes Zarządu TVN, powiedział: "Bardzo się cieszę, że mogę powitać Emilię Ordon w zespole zarządzającym TVN. Jej doświadczenie w sektorze mediów, wzmocni nasze działania komunikacyjne i przyczyni się do rozwoju kluczowych wartości spółki. Chciałbym również podziękować Karolowi Smolągowi, byłemu rzecznikowi i Dyrektorowi Działu Relacji Zewnętrznych za jego wieloletnie wsparcie i dotychczasowe osiągnięcia.”

Emilia Ordon powiedziała: "Komunikacja korporacyjna jest zdeterminowana przez zmiany zachodzące w środowisku mediów i wpływ technologii na transformację biznesu. TVN stoi na czele tego procesu rozwoju. Cieszę się z możliwości dołączenia do firmy i aktywnego udziału w tym procesie."

Pozostałe informacje

Natalia Hatalska kolejnym gościem specjalnym konferencji tv day

20.03.2019  |
W środę, 27 marca, Biuro Reklamy TVN Media organizuje w Warszawie III edycję konferencji tv day, międzynarodowego wydarzenia poświęconego roli telewizji we współczesnym świecie komunikacji marketingowej. Kolejnym potwierdzonym gościem specjalnym jest jedna z najbardziej uznanych i wpływowych analityków trendów na polskim rynku – Natalia Hatalska. więcej

TVN testuje technologię HbbTV

07.03.2019  |
25 lutego stacja TVN uruchomiła na swoim głównym kanale testową aplikację telewizji hybrydowej. W ramach tej usługi widzowie korzystający z naziemnej telewizji otrzymują dodatkowe treści takie jak: rozszerzony program telewizyjny czy interaktywne sondy powiązane z aktualnie emitowanymi programami. Platforma powstała przy współpracy z Emitel - operatorem naziemnej infrastruktury radiowo-telewizyjnej. więcej

Konferencja tv day: 3 edycja. 3 oblicza telewizji. 3 gości specjalnych!

25.02.2019  |
W środę, 27 marca, Biuro Reklamy TVN Media organizuje trzecią edycję konferencji tv day, międzynarodowego wydarzenia poświęconego roli telewizji we współczesnym świecie komunikacji marketingowej. Na scenie w Warszawie staną światowej sławy eksperci: Andrew Davis, Jenni Romaniuk oraz Karen Nelson-Field. więcej
12345 ...66 Następne
Przejdź do:/66