Biuro Prasowe
TVN I DISCOVERY POLSKA

tel. (+48) 22 856 60 60    fax. (+48) 22 856 64 95

Informacje prasowe

Do pobrania
więcej »
Kontakt
Kontakt dla widzów
e-mail: widzowie@tvn.pl
tel. (+48) 22 856 61 61
Biuro Prasowe
e-mail: press@tvn.pl

tel. (+48) 22 856 60 60
fax. (+48) 22 859 65 94
RSS

‘MAM TALENT!’ Z PIERWSZĄ APLIKACJĄ SOCIAL TV W POLSCE

Data publikacji: 10 września 2014 Data aktualizacji: 10 września 2014 RSS
6 września TVN uruchomił aplikację 2nd screen „Mam Talent!" - pierwszą w Polsce aplikację social TV. Premiera towarzyszyła emisji pierwszego odcinka aktualnego sezonu programu „Mam talent!".

TVN we współpracy z klientem 50style wprowadził na rynek aplikację „Mam Talent!" umożliwiającą widzom niespotykaną do tej pory w Polsce interakcję z programem telewizyjnym w trakcie jego nadawania.

Ponad 60 tys. użytkowników skorzystało z aplikacji już przy pierwszym odcinku. Widzowie komentowali na bieżąco przez telefony komórkowe i tablety przebieg wydarzeń na ekranie, uczestnicząc w różnego rodzaju sondach czy quizach powiązanych z oglądanym materiałem, wypowiadali się na temat werdyktów jury, a także sami wcielali się w rolę jurorów oceniając występy uczestników programu a wyniki ich głosowania były widoczne nie tylko w aplikacji ale również na ekranie TV.

Zarejestrowano ponad 1,35 mln interakcji w trakcie trwania programu, co świadczy o wysokim zaangażowaniu osób mających styczność z formatem poprzez dwa ekrany.

Edward Miszczak, Członek Zarządu i Dyrektor Departamentu Programowego TVN powiedział: „Widzowie oczekują dziś od telewizji znacznie więcej niż gotowej oferty rozrywki, którą mogliby pasywnie oglądać. Chcą aktywnie uczestniczyć w przekazie, mieć wpływ na to, kogo i co oglądają, oceniać, wyrażać swoje preferencje, sympatie i konfrontować je z opiniami innych widzów. Nasza aplikacja 2nd screen do programu „Mam talent" to świetne narzędzie do tego celu - dzięki niej za pomocą telefonu lub tabletu mogą to robić łatwo i szybko, zyskując dodatkowy aspekt zabawy."

„Jesteśmy świadkami przełomowego momentu. Od teraz widzowie mogą wręcz współtworzyć programy telewizyjne. Aplikacja 2nd screen poza zabawą ma także dodatkowy wymiar. Ten uczestnik, który otrzyma największą liczbę głosów na „tak", zostanie wyróżniony nagrodą specjalną. Odbierze ją w pierwszym programie na żywo, 25 października." dodaje Wojciech Iwański, reżyser programu.

Pozostałe informacje

Natalia Hatalska kolejnym gościem specjalnym konferencji tv day

20.03.2019  |
W środę, 27 marca, Biuro Reklamy TVN Media organizuje w Warszawie III edycję konferencji tv day, międzynarodowego wydarzenia poświęconego roli telewizji we współczesnym świecie komunikacji marketingowej. Kolejnym potwierdzonym gościem specjalnym jest jedna z najbardziej uznanych i wpływowych analityków trendów na polskim rynku – Natalia Hatalska. więcej

TVN testuje technologię HbbTV

07.03.2019  |
25 lutego stacja TVN uruchomiła na swoim głównym kanale testową aplikację telewizji hybrydowej. W ramach tej usługi widzowie korzystający z naziemnej telewizji otrzymują dodatkowe treści takie jak: rozszerzony program telewizyjny czy interaktywne sondy powiązane z aktualnie emitowanymi programami. Platforma powstała przy współpracy z Emitel - operatorem naziemnej infrastruktury radiowo-telewizyjnej. więcej

Konferencja tv day: 3 edycja. 3 oblicza telewizji. 3 gości specjalnych!

25.02.2019  |
W środę, 27 marca, Biuro Reklamy TVN Media organizuje trzecią edycję konferencji tv day, międzynarodowego wydarzenia poświęconego roli telewizji we współczesnym świecie komunikacji marketingowej. Na scenie w Warszawie staną światowej sławy eksperci: Andrew Davis, Jenni Romaniuk oraz Karen Nelson-Field. więcej
12345 ...66 Następne
Przejdź do:/66