Biuro Prasowe
TVN I DISCOVERY POLSKA

tel. (+48) 22 856 60 60    fax. (+48) 22 856 64 95

Informacje prasowe

Do pobrania
więcej »
Kontakt
Kontakt dla widzów
e-mail: widzowie@tvn.pl
tel. (+48) 22 856 61 61
Biuro Prasowe
e-mail: press@tvn.pl

tel. (+48) 22 856 60 60
fax. (+48) 22 859 65 94
RSS

Lars Buschbom obejmuje stanowisko Prezesa Zarządu Mango Media

Data publikacji: 3 grudnia 2013 Data aktualizacji: 3 grudnia 2013 RSS
Mango-Media ogłosiło nominację Larsa Buschboma na stanowisko Prezesa Zarządu. Lars Buschbom dołączył do Mango-Media 3 grudnia 2013 roku. Obecny Prezes Michał Cieśla będzie pełnił w firmie funkcję Dyrektora Operacyjnego.

Markus Tellenbach, Prezes Zarządu TVN S.A. powiedział: "Bardzo się cieszę, że mogę ogłosić nominację Larsa Buschboma na stanowisko Prezesa Zarządu. Lars wniesie bogate doświadczenie i wzmocni zespół zarządzający Mango-Media. Jestem przekonany, że jego rozległa praktyka w prowadzeniu i rozwoju biznesu przyczyni się do sukcesu naszej sieci telesprzedażowej".

Dodał też: „Miło mi także poinformować, że funkcję Dyrektora Operacyjnego obejmie Michał Cieśla. Michał będzie raportował bezpośrednio do Larsa Buschboma i jestem pewien, że dzięki bogatemu doświadczeniu, jakie zdobył w Mango-Media będzie stanowił dla Larsa nieocenione wsparcie".

Lars Buschbom posiada kilkunastoletnie, międzynarodowe doświadczenie w rozwoju, restrukturyzacji i optymalizacji rentowności spółek z branży handlu detalicznego, sprzedaży wysyłkowej, e-commerce i in. Od kilku lat pracuje dla firm z regionu Europy Środkowej i Wschodniej.

Lars Buschbom dołączy do Mango-Media ze Studio Moderna Fashion Group na Słowacji, gdzie był współzałożycielem i pełnił funkcję Dyrektora Operacyjnego. W latach 2006 – 2007 był szefem e-commerce w Quelle Polska i Neckermann Poland. W Polsce odpowiadał m.in. za opracowanie i wdrożenie jednego z największych projektów restrukturyzacji wiodącej sieci handlowej w latach 2005 – 2006.

Lars Buschbom posiada dyplom MBA Ecole Supérieure de Commerce w Reims we Francji oraz Europejskiego Uniwersytetu Viadrina we Frankfurcie nad Odrą.

Od 3 grudnia 2013 roku Michał Cieśla pełni funkcję Dyrektora Operacyjnego.

Przed pracą na stanowisku Prezesa Michał Cieśla był Członkiem Zarządu i Dyrektorem Rozwoju i Strategii w Mango-Media (od maja 2010 roku do grudnia 2011 roku). Ukończył Wydział Zarządzania i Marketingu na Uniwersytecie Gdańskim oraz studia MBA Gdańskiej Fundacji Kształcenia Menadżerów.

Mango to lider rynku telezakupów w Polsce. Program Mango 24 to jedyny 24-godzinny kanał telezakupowy. Dociera do 9,4 mln gospodarstw domowych za pośrednictwem sieci telewizji kablowych i platform cyfrowych. Oferta produktowa Mango obejmuje artykuły do domu, kuchni, a także sprzęt fitness, kosmetyki, płyty z muzyką, filmy i wiele innych.

TVN S.A. posiada 100% udziałów w Mango-Media Sp. z o.o.

Pozostałe informacje

Natalia Hatalska kolejnym gościem specjalnym konferencji tv day

20.03.2019  |
W środę, 27 marca, Biuro Reklamy TVN Media organizuje w Warszawie III edycję konferencji tv day, międzynarodowego wydarzenia poświęconego roli telewizji we współczesnym świecie komunikacji marketingowej. Kolejnym potwierdzonym gościem specjalnym jest jedna z najbardziej uznanych i wpływowych analityków trendów na polskim rynku – Natalia Hatalska. więcej

TVN testuje technologię HbbTV

07.03.2019  |
25 lutego stacja TVN uruchomiła na swoim głównym kanale testową aplikację telewizji hybrydowej. W ramach tej usługi widzowie korzystający z naziemnej telewizji otrzymują dodatkowe treści takie jak: rozszerzony program telewizyjny czy interaktywne sondy powiązane z aktualnie emitowanymi programami. Platforma powstała przy współpracy z Emitel - operatorem naziemnej infrastruktury radiowo-telewizyjnej. więcej

Konferencja tv day: 3 edycja. 3 oblicza telewizji. 3 gości specjalnych!

25.02.2019  |
W środę, 27 marca, Biuro Reklamy TVN Media organizuje trzecią edycję konferencji tv day, międzynarodowego wydarzenia poświęconego roli telewizji we współczesnym świecie komunikacji marketingowej. Na scenie w Warszawie staną światowej sławy eksperci: Andrew Davis, Jenni Romaniuk oraz Karen Nelson-Field. więcej
12345 ...66 Następne
Przejdź do:/66