Biuro Prasowe
TVN I DISCOVERY POLSKA

tel. (+48) 22 856 60 60    fax. (+48) 22 856 64 95

Informacje prasowe

Do pobrania
więcej »
Kontakt
Kontakt dla widzów
e-mail: widzowie@tvn.pl
tel. (+48) 22 856 61 61
Biuro Prasowe
e-mail: press@tvn.pl

tel. (+48) 22 856 60 60
fax. (+48) 22 859 65 94
RSS

GRUPA TVN POWOŁUJE NOWEGO CZŁONKA ZARZĄDU

Data publikacji: 3 sierpnia 2015 Data aktualizacji: 7 sierpnia 2015 RSS
Grupa TVN SA powiększa skład Zarządu i powołuje do niego Christiana Antinga ze skutkiem natychmiastowym. Christian Anting odpowiedzialny będzie za segment Digital & e-Commerce.

W ramach tej funkcji pan Anting odpowiedzialny będzie za wszystkie działania spółki w zakresie Digital & e-Commerce, w tym za usługi Online Entertainment i OTT, e-Commerce i Retail oraz za TVN Ventures, część grupy zajmującą się przedsięwzięciami cyfrowymi. Zakres jego obowiązków obejmować będzie także działania związane z dystrybucją międzynarodowych kanałów grupy, w tym iTVN i iTVNExtra.

Markus Tellenbach, prezes i CEO TVN SA. powiedział: „Christian ma na swoim koncie wiele sukcesów zarówno w TVN jak i innych przedsięwzięciach w obszarze rynku cyfrowego. Jego doświadczenie z pewnością będzie świetnym wzmocnieniem i wsparciem działań naszego Zarządu. W miarę jak TVN umacnia się na wiodącej pozycji na rynku VoD (wideo na żądanie), kształtowanie działań w zakresie Digital i e-Commerce na poziomie zarządu pozwoli naszym zdaniem na dalsze przyspieszenie rozwoju i wzmocnienie naszej pozycji rynkowej.

Christian Anting powiedział: "Cieszę się, że mogę dołączyć do Zarządu, i mam nadzieję, że moja wiedza i doświadczenie wniosą dodatkową wartość".

Christian Anting dołączył do Grupy TVN w 2010 r. jako wiceprezes Zarządu należącej do TVN płatnej platformy telewizyjnej Telewizja n.

Po fuzji Telewizji n i Canal Plus Cyfrowy SA przyjął funkcję wiceprezesa Zarządu odpowiedzialnego za produkty i politykę programową będącej wynikiem połączenia platformy n+. W 2014 r. Anting został wybrany na stanowisko dyrektora strategicznego (CSO) oraz dyrektora zarządzającego Digital i e-Commerce Grupy TVN.

Przed dołączeniem do Grupy TVN, w latach 2007-2010 Christian Anting piastował funkcje kierownicze w Convers Media w Zurychu, a w latach 2001-2006 w SBS Broadcasting w Londynie, Amsterdamie i Sztokholmie. Uprzednio zajmował kierownicze stanowiska u niemieckich operatorów płatnej telewizji – DF1, Premiere (obecnie Sky Deutschland) i Kirch Group.

Christian Anting ukończył studia na kierunku Ekonomia i Finanse na Uniwersytecie Augsburskim (Niemcy).

Pozostałe informacje

Natalia Hatalska kolejnym gościem specjalnym konferencji tv day

20.03.2019  |
W środę, 27 marca, Biuro Reklamy TVN Media organizuje w Warszawie III edycję konferencji tv day, międzynarodowego wydarzenia poświęconego roli telewizji we współczesnym świecie komunikacji marketingowej. Kolejnym potwierdzonym gościem specjalnym jest jedna z najbardziej uznanych i wpływowych analityków trendów na polskim rynku – Natalia Hatalska. więcej

TVN testuje technologię HbbTV

07.03.2019  |
25 lutego stacja TVN uruchomiła na swoim głównym kanale testową aplikację telewizji hybrydowej. W ramach tej usługi widzowie korzystający z naziemnej telewizji otrzymują dodatkowe treści takie jak: rozszerzony program telewizyjny czy interaktywne sondy powiązane z aktualnie emitowanymi programami. Platforma powstała przy współpracy z Emitel - operatorem naziemnej infrastruktury radiowo-telewizyjnej. więcej

Konferencja tv day: 3 edycja. 3 oblicza telewizji. 3 gości specjalnych!

25.02.2019  |
W środę, 27 marca, Biuro Reklamy TVN Media organizuje trzecią edycję konferencji tv day, międzynarodowego wydarzenia poświęconego roli telewizji we współczesnym świecie komunikacji marketingowej. Na scenie w Warszawie staną światowej sławy eksperci: Andrew Davis, Jenni Romaniuk oraz Karen Nelson-Field. więcej
12345 ...66 Następne
Przejdź do:/66