Biuro Prasowe
TVN I DISCOVERY POLSKA

tel. (+48) 22 856 60 60    fax. (+48) 22 856 64 95
Do pobrania
więcej »
Kontakt
Kontakt dla widzów
e-mail: widzowie@tvn.pl
tel. (+48) 22 856 61 61
Biuro Prasowe
e-mail: press@tvn.pl

tel. (+48) 22 856 60 60
fax. (+48) 22 859 65 94

Fromularz rejestracji

Imię:*
Podaj swoje imię
Nazwisko:*
Podaj swoje nazwisko
Email:*
Podaj swój adres email
Redakcja:*
Podaj nazwę redakcji
* Oświadczam, że dokładnie zapoznałem się z treścią Regulaminu serwisu Biura Prasowego TVN, akceptuję go w całości i bez żadnych zastrzeżeń i zobowiązuję się do jego przestrzegania.
* Oświadczam, że dokładnie zapoznałem się z treścią Regulaminu serwisu internetowego TVN , akceptuję go w całości i bez żadnych zastrzeżeń i zobowiązuję się do jego przestrzegania.
* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez TVN SA z siedzibą w Warszawie w celach związanych z świadczeniem usług dostępnych w serwisie , oraz wyrażam zgodę na kontakt drogą elektroniczną ze strony TVN S.A. z siedzibą w Warszawie oraz innych podmiotów z Grupy kapitałowej TVN i podmiotów trzecich współpracujących z Grupą kapitałową TVN S.A., w szczególności na przesyłanie mi środkami komunikacji elektronicznej różnego rodzaju informacji handlowej i innych materiałów m.in. w celach promocyjnych i marketingowych.
Dane osobowe Użytkowników serwisu są przetwarzane przez TVN Spółkę Akcyjną z siedzibą w Warszawie 02-952, ul. Wiertnicza 166 wyłącznie w celu i zakresie niezbędnym dla prowadzenia serwisu, oraz zgodnie z udzielonymi przez Użytkownika dyspozycjami.
Użytkownik serwisu ma prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz do ich poprawiania oraz ma prawo wnieść pisemnie, umotywowane żądanie zaprzestania przetwarzania danych a także wnieść sprzeciw wobec przetwarzania jego danych, w przypadkach wskazanych przez prawo. Podanie danych jest dobrowolne aczkolwiek niepodanie niektórych zgodnie z Regulaminem uniemożliwi rejestrację w serwisie.


* Pola obowiązkowe
Wyslij Anuluj