W F&D rodzeństwo Febo czeka na rozmowę z Markiem. Entuzjastyczne powitanie w firmie jedynie wzmaga ich czujność.
Bożenka wyłapuje kolejną słabość Adama. Zaczyna martwić się, że nie zna mężczyzny, z którym się związała.

Fot.: TVN Grupa Discovery/Tomasz Urbanek/East News
Adam coraz bardziej żałuję swojego szlachetnego gestu. Obawia się, że będzie go on słono kosztował – oszczędności życia. Naciska na Ulę, żeby zamknęli sprawę zabezpieczenia jego wkładu.
W pracowni atmosfera jest elektryczna – Sławo i Miro spierają się, tworząc nową kolekcję. W końcu do akcji wkracza Iza.
Po przemyśleniu swojej relacji z Arturem Ula dochodzi do wniosku, że w tej sytuacji może zrobić tylko jedno. Informuje przyjaciela o swojej decyzji. Tymczasem Marek koczuje pod domem, czekając na wyjście rywala. Nagle pojawia się Sebastian. Zmusza kumpla, żeby zrobił coś wbrew swojej woli.

Fot.: TVN Grupa Discovery/Tomasz Urbanek/East News
Nadia przyjeżdża do firmy. Jej obecność uspokaja Aleksa. W przeciwieństwie do Pauli, która zaczyna podejrzewać, że Marek nie ma pieniędzy, żeby ich spłacić. W końcu w F&D pojawia się Marek. Atmosfera robi się bardzo napięta – między Markiem a Aleksem dochodzi do konfrontacji!
Premierowy odcinek "BrzydUli" już dziś o 20:00 w Siódemce!