Biuro Prasowe

tel. (+48) 22 856 60 60    fax. (+48) 22 856 64 95
Do pobrania
więcej »
Kontakt
Biuro Prasowe
ul. Wiertnicza 166
02-952 Warszawa

tel. (+48) 22 856 65 00
tel. (+48) 22 856 60 60
fax. (+48) 22 859 65 94
Rzecznik prasowy
TVN S.A.
Emilia Ordon
ul. Wiertnicza 166
02-952 Warszawa

e-mail: press@tvn.pl

Kontakt

KONTAKT DLA WIDZÓW
KONTAKT DLA WIDZÓW
email: widzowie@tvn.pl
(22) 856 61 61
Wszystkich widzów, mających
jakiekolwiek pytania odnośnie
naszych produkcji zapraszamy
do kontaktu z Sekcją Współpracy z Widzami.
Joanna Górska
Szef Zespołu PR
Joanna Górska
email: j.gorska@tvn.pl
856 65 13
Lidia Zagórska
Zastępca Szefa Zespołu PR
Lidia Zagórska
email: l.zagorska@tvn.pl
856 65 18
Zastępca Szefa Zespołu PR
ds. kanałów tematycznych

Fakty
Uwaga!
Superwizjer
kanał TVN24
kanał TVN24 Biznes i Świat
Kuba Wojewódzki








Aleksandra Skwarek
Aleksandra Skwarek
email: a.skwarek@tvn.pl
856 65 32
Dzień Dobry TVN
Projekt Lady
Kuchenne rewolucje
Ukryta prawda
MasterChef
Top Model

Magdalena  Belka
Magdalena Belka
email: m.belka@tvn.pl
856 65 15
Na Wspólnej
Szpital
Szkoła
Dom marzeń
Na noże
Ślub od pierwszego wejrzenia
Sylwia Szostak
Sylwia Szostak
email: s.szostak@tvn.pl
453 69 14
Druga szansa
Singielka
Co za tydzień
Mam talent
Kobieta na krańcu świata
Joanna Lichosik - Białoń
Joanna Lichosik - Białoń
email: j.lichosik@tvn.pl
453 65 17
TVN Style
TVN 7
Polowanie na mieszkanie
Karolina Kurek
Karolina Kurek
email: k.kurek2@tvn.pl
453 52 98
kanał TVN Turbo
kanał TVN Fabuła
kanał TVN Meteo Active
Ugotowani
Azja Express
Emilia  Waszkiewicz
Emilia Waszkiewicz
email: e.waszkiewicz@tvn.pl
856 65 20
19+
Projekt Plaża
Organizacja sesji zdjęciowych gwiazd
Grupy TVN
Justyna Durmaj
Justyna Durmaj
email: j.durmaj@tvn.pl
453 38 86
kanał TTV
12