Biuro Prasowe

tel. (+48) 22 856 60 60    fax. (+48) 22 856 64 95
Do pobrania
więcej »
Kontakt
Biuro Prasowe
ul. Wiertnicza 166
02-952 Warszawa

tel. (+48) 22 856 65 00
tel. (+48) 22 856 60 60
fax. (+48) 22 859 65 94

Kontakt

KONTAKT DLA WIDZÓW
KONTAKT DLA WIDZÓW
email: widzowie@tvn.pl
(22) 856 61 61
Wszystkich widzów, mających
jakiekolwiek pytania odnośnie
naszych produkcji zapraszamy
do kontaktu z Sekcją Współpracy z Widzami.
Joanna Górska
Szef Zespołu PR
Joanna Górska
email: j.gorska@tvn.pl
856 65 13
Lidia Zagórska
Zastępca Szefa Zespołu PR
Lidia Zagórska
email: l.zagorska@tvn.pl
856 65 18
Zastępca Szefa Zespołu PR
ds. kanałów tematycznych

Fakty
Uwaga!
Superwizjer
kanał TVN24
kanał TVN24 Biznes i Świat
Kuba Wojewódzki








Magdalena  Belka
Magdalena Belka
email: m.belka@tvn.pl
856 65 15
Belle Epoque
MasterChef Junior
Na Wspólnej
Szpital
Szkoła
Ślub od pierwszego wejrzenia
Sylwia Szostak
Sylwia Szostak
email: s.szostak@tvn.pl
453 69 14
Milionerzy
Misja Pies
Druga szansa
Co za tydzień
Mam talent
Mali Giganci
Żony Hollywood
Kanał TVN 7
Joanna Lichosik - Białoń
Joanna Lichosik - Białoń
email: j.lichosik@tvn.pl
453 65 17
TVN Style
HGTV Home & Garden
Karolina Kurek
Karolina Kurek
email: k.kurek2@tvn.pl
453 52 98
Agent – gwiazdy
Efekt domina
Ugotowani
Azja Express
kanał TVN Turbo
kanał TVN Fabuła
kanał Travel Channel
Emilia  Waszkiewicz
Emilia Waszkiewicz
email: e.waszkiewicz@tvn.pl
856 65 20
19+
Organizacja sesji zdjęciowych gwiazd Grupy TVN
Zarządzanie serwisem zdjęciowym X-NEWS
Paulina Sztych
Paulina Sztych
email: p.sztych@tvn.pl
856 64 37
Dzień Dobry TVN
Kuchenne rewolucje
36,6 °C
Project lady
Justyna Durmaj
Justyna Durmaj
email: j.durmaj@tvn.pl
453 38 86
kanał TTV
12