Biuro Prasowe

tel. (+48) 22 856 60 60    fax. (+48) 22 856 64 95
Do pobrania
więcej »
Kontakt
Kontakt dla widzów
e-mail: widzowie@tvn.pl
tel. (+48) 22 856 61 61
Biuro Prasowe
e-mail: press@tvn.pl

tel. (+48) 22 856 65 00
tel. (+48) 22 856 60 60
fax. (+48) 22 859 65 94

Kontakt

KONTAKT DLA WIDZÓW
KONTAKT DLA WIDZÓW
email: widzowie@tvn.pl
(22) 856 61 61
Wszystkich widzów, mających
jakiekolwiek pytania odnośnie
naszych produkcji zapraszamy
do kontaktu z Sekcją Współpracy z Widzami.
Joanna Górska
Szef Zespołu PR
Joanna Górska
email: j.gorska@tvn.pl
856 65 13
Magdalena  Belka
Magdalena Belka
email: m.belka@tvn.pl
856 65 15
TVN24
TVN24 BiS
Fakty
MasterChef
Szpital
Szkoła


Joanna Lichosik - Białoń
Joanna Lichosik - Białoń
email: j.lichosik@tvn.pl
453 65 17
TVN Style
HGTV Home & Garden
Karolina Kurek
Karolina Kurek
email: k.kurek2@tvn.pl
453 65 32
Azja Express
Agent – gwiazdy
Uwaga!
Superwizjer
Efekt domina
TVN Turbo
TVN 7


Emilia  Waszkiewicz
Emilia Waszkiewicz
email: e.waszkiewicz@tvn.pl
856 65 20
Diagnoza
Kuba Wojewódzki
Organizacja sesji zdjęciowych gwiazd Grupy TVN
Zarządzanie serwisem zdjęciowym X-NEWS
Paulina Sztych
Paulina Sztych
email: p.sztych@tvn.pl
856 64 37
Dzień Dobry TVN
Kuchenne rewolucje
36,6 °C
Project lady
Ukryta prawda
Na Wspólnej
Justyna Durmaj
Justyna Durmaj
email: j.durmaj@tvn.pl
453 38 86
kanał TTV
Katarzyna Michalak
Katarzyna Michalak
email: k.michalak2@tvn.pl
453 40 34
Informacje o ramówkach kanałów Grupy TVN
Zarządzanie serwisem zdjęciowym X-NEWS
Katarzyna Antoniszewska
Katarzyna Antoniszewska
email: k.antoniszewska@tvn.pl
453 59 76
player.pl
Drzewo marzeń
Ślub od pierwszego wejrzenia
Azja Express. Domówka
Kuchenne rewolucje. Powroty
12