Biuro Prasowe

tel. (+48) 22 856 60 60    fax. (+48) 22 856 64 95

Informacje prasowe

Do pobrania
więcej »
Kontakt
Kontakt dla widzów
e-mail: widzowie@tvn.pl
tel. (+48) 22 856 61 61
Biuro Prasowe
e-mail: press@tvn.pl

tel. (+48) 22 856 65 00
tel. (+48) 22 856 60 60
fax. (+48) 22 859 65 94
RSS

Zmiana w ramówce Travel Channel

Data publikacji: 1 lutego 2018 Data aktualizacji: 1 lutego 2018 RSS
Szczegóły zmian:
  • Sobota 03.02.2018

Godzina 12:50 zamiast odc. 5 Wakacji z niespodzianką (2) wyemitujemy odc. 1 Taniego podróżowania
Godzina 13:20 zamiast odc. 4 Odkrywców Hawajów (1) wyemitujemy program YETI. Człowiek gór
Godzina 13:50 zamiast odc. 9 Orła czy reszki? (11) wyemitujemy odc. 1 Ratowników z Mount Everestu (Sp)
Godzina 14:50 zamiast odc. 4 Facetów z domku na drzewie (2) wyemitujemy odc. 2 Ratowników z Mount Everestu (Sp)
Godzina 15:50 zamiast Szaleństwa na Alasce (Sp) wyemitujemy odc. 3 Ratowników z Mount Everestu (Sp)
Godzina 16:50 zamiast odc. 18 wyemitujemy odc. 19 WKW- wakacyjnej kroniki wypadków (1)UWAGA: odcinek staje się premierą
Godzina 23:50 zamiast odc. 2 programu Historie o duchach (7) wyemitujemy odc. 1 Wstępu wzbronionego
UWAGA: wszystkie programy od godz. 00:20 będą emitowane 30 minut później w stosunku do poprzednio publikowanej ramówki
Godzina 05:30 odc. 9 Dziwacznych potraw: smakowitych miast (3) – dodatkowa pozycja programowa

  • Niedziela 04.02.2018

Godzina 20:50 zamiast odc. 9 Orła czy reszki? (11) wyemitujemy dokument Everest - przesunąć horyzont
Godzina 22:10 zamiast odc. 18 WKW- wakacyjnej kroniki wypadków (1) /z godz. 21:50/ wyemitujemy odc. 4 Ratowników z Mount Everestu (Sp)
Godzina 23:10 zamiast odc. 12 Berta zdobywcy (3) /z godz. 22:50/ wyemitujemy odc. 5 Ratowników z Mount Everestu (Sp)
Godzina 00:10 zamiast odc. 5 Zarobić na kamperach (1) /z godz. 23:50/ wyemitujemy odc. 6 Ratowników z Mount Everestu (Sp)
UWAGA: wszystkie programy od godz. 00:10 będą emitowane 20 minut później w stosunku do poprzednio publikowanej ramówki
Anulowano odc. 10 Dziwacznych potraw: smakowitych miast (3)

  • Poniedziałek 05.02.2018

Godzina 17:50 zamiast odc. 4 Kobiety na krańcu świata 7 będziemy emitować Pragę na weekend
Godzina 18:20 zamiast odc. 5 Kobiety na krańcu świata 8 będziemy emitować odc. 1 programu Świat szeroko otwarty

Godzina 20:50 zamiast odc. 19 WKW- wakacyjnej kroniki wypadków (1) wyemitujemy odc. 1 programu Agent - Gwiazdy

  • Wtorek 06.02.2018

Godzina 06:50 zamiast odc. 6 programu Wielka szalona rodzinna przygoda (1) będziemy emitować odc. 19 WKW- wakacyjnej kroniki wypadków (1)

Godzina 17:50 zamiast programu Praga na weekend będziemy emitować odc. 2 Zawodów
Godzina 18:20 zamiast odc. 1 programu Świat szeroko otwarty będziemy emitować odc. 1 Subiektywnego rankingu naj…
Godzina 20:50 ZMIANA GODZINY: zamiast odc. 3 Dziwacznych potraw Ameryki (2) wyemitujemy odc. 10 programu Orła czy reszki? (11)
Godzina 21:50 ZMIANA GODZINY: zamiast odc. 10 programu Orła czy reszki? (11) wyemitujemy odc. 3 Dziwacznych potraw Ameryki (2)

  • Środa 07.02.2018

Godzina 11:50 zamiast odc. 11 Berta zdobywcy (3) wyemitujemy odc. 19 WKW- wakacyjnej kroniki wypadków (1)

Godzina 12:50 zamiast odc. 12 wyemitujemy odc. 7 Berta zdobywcy (3)
Godzina 18:50 ZMIANA GODZINY: zamiast odc. 10 Orła czy reszki? (11) wyemitujemy odc. 1 Obieżyświata (16)
Godzina 19:50 ZMIANA GODZINY: zamiast odc. 1 Obieżyświata (16) wyemitujemy odc. 10 Orła czy reszki? (11)

  • Czwartek 08.02.2018

Godzina 17:50 i 18:20 zamiast odc. 1 godzinnego programu Ekstremalne kampery (1) wyemitujemy odc. 4 Kobiety na krańcu świata 7 i odc. 5 Kobiety na krańcu świata 8

Godzina 18:50 zamiast odc. 1 Obieżyświata (16) wyemitujemy odc. 1 programu Agent - Gwiazdy
Godzina 19:50 zamiast odc. 5 Kobiety na krańcu świata 8 i odc. 5 Kobiety na krańcu świata 7 wyemitujemy odc. 1 Obieżyświata (16)

  • Piątek 09.02.2018

Godzina 23:50 zamiast odc. 5 Trudnych podróży: Brazylia wyemitujemy odc. 1 programu Odjazdowe baseny (1)
Godzina 00:20 zamiast odc. 6 Trudnych podróży: Brazylia wyemitujemy odc. 2 programu Odjazdowe baseny (1)
Godzina 00:50 i 01:15 zamiast odc. 2 godzinnego programu Ratownicy z Mount Everestu (Sp) wyemitujemy odc. 3 i 4 Odjazdowych basenów (1)
Godzina 01:40 zamiast odc. 3 i 4 Afrykańskich dzienników motocyklowych (1) wyemitujemy odc. 2 godzinnego programu Ratownicy z Mount Everestu (Sp)

  • Sobota 10.02.2018

Godzina 13:50 zamiast odc. 10 Orła czy reszki? (11) wyemitujemy odc. 1 programu Azja Express 2
Godzina 15:20 zamiast odc. 5 Facetów z domku na drzewie (2) /z godz. 14:50/ wyemitujemy odc. 1 programu Wypad z kraju
Godzina 15:50 zamiast programu Alaska: przygoda na wodzie i śniegu (Sp) wyemitujemy Szaleństwo na Alasce (Sp)
Godzina 16:50 zamiast odc. 19 wyemitujemy odc. 20 WKW- wakacyjnej kroniki wypadków (1)UWAGA: odcinek staje się premierą
Godzina 23:50 zamiast odc. 3 programu Historie o duchach (7) wyemitujemy odc. 2 Wstępu wzbronionego
UWAGA: wszystkie programy od godz. 00:20 będą emitowane 30 minut później w stosunku do poprzednio publikowanej ramówki
Godzina 05:30 odc. 1 Dziwacznych potraw: smakowitych miast (4) – dodatkowa pozycja programowa
Anulowano odc. 11 programu Tajemnice zamków (2) /z godz. 05:00

  • Niedziela 11.02.2018

Godzina 20:50 zamiast odc. 10 Orła czy reszki? (11) wyemitujemy odc. 1 programu Wielka szalona rodzinna przygoda (1)
Godzina 21:50 zamiast odc. 19 WKW- wakacyjnej kroniki wypadków (1) wyemitujemy odc. 2 programu Wielka szalona rodzinna przygoda (1)
Godzina 22:50 zamiast odc. 13 wyemitujemy odc. 12 Berta zdobywcy (3)
Godzina 00:50 zamiast odc. 7 programu Kossakowski. Nieoczywiste wyemitujemy odc. 1 Wypadu z kraju
UWAGA: wszystkie programy od godz. 01:20 będą emitowane 30 minut później w stosunku do poprzednio publikowanej ramówki
Anulowano odc. 1 Dziwacznych potraw: smakowitych miast (4)

  • Poniedziałek 12.02.2018

Godzina 17:50 zamiast odc. 5 Kobiety na krańcu świata 7 będziemy emitować odc. 1 programu Świat szeroko otwarty
Godzina 18:20 zamiast odc. 6 Kobiety na krańcu świata 8 będziemy emitować odc. 2 programu Świat szeroko otwarty

Godzina 20:50 zamiast odc. 20 WKW- wakacyjnej kroniki wypadków (1) wyemitujemy odc. 2 programu Agent - Gwiazdy

  • Wtorek 13.02.2018

Godzina 06:50 zamiast odc. 7 programu Wielka szalona rodzinna przygoda (1) będziemy emitować odc. 20 WKW- wakacyjnej kroniki wypadków (1)

Godzina 17:50 zamiast odc. 1 programu Świat szeroko otwarty będziemy emitować odc. 6 Zawodów 2
Godzina 18:20 zamiast odc. 2 programu Świat szeroko otwarty będziemy emitować odc. 1 Wypadu z kraju

Godzina 20:50 ZMIANA GODZINY: zamiast odc. 4 Dziwacznych potraw Ameryki (2) wyemitujemy odc. 11 programu Orła czy reszki? (11)
Godzina 21:50 ZMIANA GODZINY: zamiast odc. 11 programu Orła czy reszki? (11) wyemitujemy odc. 4 Dziwacznych potraw Ameryki (2)

  • Środa 14.02.2018

Godzina 11:50 zamiast odc. 12 Berta zdobywcy (3) wyemitujemy odc. 1 Azji Express 2

Godzina 13:20 zamiast odc. 13 Berta zdobywcy (3) /z godz. 12:50/ wyemitujemy odc. 1 programu Pałac na wakacje (1)
Godzina 18:50 ZMIANA GODZINY: zamiast odc. 11 Orła czy reszki? (11) wyemitujemy odc. 2 Obieżyświata (16)
Godzina 19:50 ZMIANA GODZINY: zamiast odc. 2 Obieżyświata (16) wyemitujemy odc. 11 Orła czy reszki? (11)

 

  • Czwartek 15.02.2018

Godzina 17:50 i 18:20 zamiast odc. 2 godzinnego programu Ekstremalne kampery (1) wyemitujemy odc. 5 Kobiety na krańcu świata 7 i odc. 6 Kobiety na krańcu świata 8

Godzina 18:50 zamiast odc. 2 Obieżyświata (16) wyemitujemy odc. 2 programu Agent - Gwiazdy
Godzina 19:50 zamiast odc. 6 Kobiety na krańcu świata 8 i odc. 6 Kobiety na krańcu świata 7 wyemitujemy odc. 2 Obieżyświata (16)

  • Piątek 16.02.2018

Godzina 23:50 zamiast odc. 2 Obieżyświat (16) wyemitujemy odc. 1 programu Obieżyświat (16)

  • Sobota 17.02.2018

Godzina 13:50 zamiast odc. 11 Orła czy reszki? (11) wyemitujemy odc. 2 programu Azja Express 2
Godzina 15:20 zamiast odc. 6 Facetów z domku na drzewie (2) /z godz. 14:50/ wyemitujemy odc. 2 programu Wypad z kraju
Godzina 15:50 zamiast odc. 1 Alaski w budowie (7) wyemitujemy program Alaska: przygoda na wodzie i śniegu (Sp)
Godzina 16:50 zamiast odc. 20 wyemitujemy odc. 21 WKW- wakacyjnej kroniki wypadków (1)UWAGA: odcinek staje się premierą
Godzina 23:50 zamiast odc. 4 programu Historie o duchach (7) wyemitujemy odc. 3 Wstępu wzbronionego
UWAGA: wszystkie programy od godz. 00:20 będą emitowane 30 minut później w stosunku do poprzednio publikowanej ramówki
Godzina 05:25 odc. 12 Dziwacznych potraw: smakowitych miast (4) – dodatkowa pozycja programowa
Anulowano odc. 13 programu Tajemnice zamków (2) /z godz. 05:00

  • Niedziela 18.02.2018

Godzina 20:50 zamiast odc. 11 Orła czy reszki? (11) wyemitujemy odc. 3 programu Wielka szalona rodzinna przygoda (1)
Godzina 21:50 zamiast odc. 20 WKW- wakacyjnej kroniki wypadków (1) wyemitujemy odc. 4 programu Wielka szalona rodzinna przygoda (1)
Godzina 22:50 zamiast odc. 1 i 2 wyemitujemy godzinny odc. 13 Berta zdobywcy (3)
Godzina 00:50 zamiast odc. 8 programu Kossakowski. Nieoczywiste wyemitujemy odc. 2 Wypadu z kraju
UWAGA: wszystkie programy od godz. 01:20 będą emitowane 30 minut później w stosunku do poprzednio publikowanej ramówki
Anulowano odc. 12 Dziwacznych potraw: smakowitych miast (4)

  • Poniedziałek 19.02.2018

Godzina 17:50 zamiast odc. 6 Kobiety na krańcu świata 7 będziemy emitować odc. 2 programu Świat szeroko otwarty
Godzina 18:20 zamiast odc. 1 Kobiety na krańcu świata 2 będziemy emitować odc. 3 programu Świat szeroko otwarty

Godzina 20:50 zamiast odc. 21 WKW- wakacyjnej kroniki wypadków (1) wyemitujemy odc. 3 programu Agent - Gwiazdy

  • Wtorek 20.02.2018

Godzina 06:50 zamiast odc. 8 programu Wielka szalona rodzinna przygoda (1) będziemy emitować odc. 21 WKW- wakacyjnej kroniki wypadków (1)

Godzina 17:50 zamiast odc. 2 programu Świat szeroko otwarty będziemy emitować odc. 1 Wypadu z kraju
Godzina 18:20 zamiast odc. 3 programu Świat szeroko otwarty będziemy emitować odc. 2 Wypadu z kraju

Godzina 20:50 ZMIANA GODZINY: zamiast odc. 5 Dziwacznych potraw Ameryki (2) wyemitujemy odc. 12 programu Orła czy reszki? (11)
Godzina 21:50 ZMIANA GODZINY: zamiast odc. 12 programu Orła czy reszki? (11) wyemitujemy odc. 5 Dziwacznych potraw Ameryki (2)

  • Środa 21.02.2018

Godzina 11:50 zamiast odc. 13 i odc. 1 Berta zdobywcy (3) wyemitujemy odc. 2 Azji Express 2

Godzina 13:20 zamiast odc. 2 Berta zdobywcy (3) wyemitujemy odc. 2 programu Pałac na wakacje (1)
Godzina 18:50 ZMIANA GODZINY: zamiast odc. 12 Orła czy reszki? (11) wyemitujemy odc. 3 Obieżyświata (16)
Godzina 19:50 ZMIANA GODZINY: zamiast odc. 3 Obieżyświata (16) wyemitujemy odc. 12 Orła czy reszki? (11)

  • Czwartek 22.02.2018

Godzina 17:50 i 18:20 zamiast odc. 3 godzinnego programu Ekstremalne kampery (1) wyemitujemy odc. 6 Kobiety na krańcu świata 7 i odc. 1 Kobiety na krańcu świata 2

Godzina 18:50 zamiast odc. 3 Obieżyświata (16) wyemitujemy odc. 3 programu Agent - Gwiazdy
Godzina 19:50 zamiast odc. 1 Kobiety na krańcu świata 2 i odc. 7 Kobiety na krańcu świata 7 wyemitujemy odc. 3 Obieżyświata (16)

  • Piątek 23.02.2018

Godzina 23:50 zamiast odc. 3 wyemitujemy odc. 2 programu Obieżyświat (16)

  • Sobota 24.02.2018

Godzina 13:50 zamiast odc. 12 Orła czy reszki? (11) wyemitujemy odc. 3 programu Azja Express 2
Godzina 15:20 zamiast odc. 7 Facetów z domku na drzewie (2) /z godz. 14:50/ wyemitujemy odc. 3 programu Wypad z kraju
Godzina 15:50 zamiast odc. 2 wyemitujemy odc. 1 Alaski w budowie (7)
Godzina 16:50 zamiast odc. 21 wyemitujemy odc. 22 WKW- wakacyjnej kroniki wypadków (1)UWAGA: odcinek staje się premierą
Godzina 23:50 zamiast odc. 5 programu Historie o duchach (7) wyemitujemy odc. 4 Wstępu wzbronionego
UWAGA: wszystkie programy od godz. 00:20 będą emitowane 30 minut później w stosunku do poprzednio publikowanej ramówki
Godzina 05:25 odc. 25 Dziwacznych potraw: smakowitych miast (4) – dodatkowa pozycja programowa
Anulowano odc. 2 programu Tajemnice zamków (3) /z godz. 05:00

  • Niedziela 25.02.2018

Godzina 20:50 zamiast odc. 12 Orła czy reszki? (11) wyemitujemy odc. 5 programu Wielka szalona rodzinna przygoda (1)
Godzina 21:50 zamiast odc. 21 WKW- wakacyjnej kroniki wypadków (1) wyemitujemy odc. 6 programu Wielka szalona rodzinna przygoda (1)
Godzina 22:50 zamiast odc. 3 i 4 wyemitujemy odc. 1 i 2 Berta zdobywcy (3)
Godzina 00:50 zamiast odc. 9 programu Kossakowski. Nieoczywiste wyemitujemy odc. 3 Wypadu z kraju
UWAGA: wszystkie programy od godz. 01:20 będą emitowane 30 minut później w stosunku do poprzednio publikowanej ramówki
Anulowano odc. 25 Dziwacznych potraw: smakowitych miast (4)

  • Poniedziałek 26.02.2018

Godzina 17:50 zamiast odc. 7 Kobiety na krańcu świata 7 będziemy emitować odc. 3 programu Świat szeroko otwarty
Godzina 18:20 zamiast odc. 2 Kobiety na krańcu świata 2 będziemy emitować odc. 4 programu Świat szeroko otwarty

Godzina 20:50 zamiast odc. 22 WKW- wakacyjnej kroniki wypadków (1) wyemitujemy odc. 4 programu Agent - Gwiazdy

  • Wtorek 27.02.2018

Godzina 06:50 zamiast odc. 9 programu Wielka szalona rodzinna przygoda (1) będziemy emitować odc. 22 WKW- wakacyjnej kroniki wypadków (1)

Godzina 17:50 zamiast odc. 3 programu Świat szeroko otwarty będziemy emitować odc. 2 Wypadu z kraju
Godzina 18:20 zamiast odc. 4 programu Świat szeroko otwarty będziemy emitować odc. 3 Wypadu z kraju

Godzina 20:50 ZMIANA GODZINY: zamiast odc. 6 Dziwacznych potraw Ameryki (2) wyemitujemy odc. 13 programu Orła czy reszki? (11)
Godzina 21:50 ZMIANA GODZINY: zamiast odc. 13 programu Orła czy reszki? (11) wyemitujemy odc. 6 Dziwacznych potraw Ameryki (2)

  • Środa 28.02.2018

Godzina 11:50 zamiast odc. 1, 2 i 3 Berta zdobywcy (3) wyemitujemy odc. 3 Azji Express 2

Godzina 13:20 zamiast odc. 4 Berta zdobywcy (3) wyemitujemy odc. 3 programu Pałac na wakacje (1)
Godzina 18:50 ZMIANA GODZINY: zamiast odc. 13 Orła czy reszki? (11) wyemitujemy odc. 4 Obieżyświata (16)
Godzina 19:50 ZMIANA GODZINY: zamiast odc. 4 Obieżyświata (16) wyemitujemy odc. 13 Orła czy reszki? (11)

Pozostałe informacje

DD TVN startuje na wiosnę!

21.02.2018  |
Czas przegonić zimę! Dzień Dobry TVN zaprasza na wiosenny poranek, pełen gorących nowości! W tym sezonie widzowie poznają jeszcze więcej porad na temat zdrowego stylu życia, modowych metamorfoz, lekcji stylu i urody. To wszystko za sprawą premierowych cyklów – Anety Łańcuchowskiej, Marty Gąski, Adama Chowańskiego oraz Qczaja. Aktualne tematy społeczne przybliży widzom znany dziennikarz i reporter – Witek Szabłowski. więcej

Zmiana w ramówce TTV

21.02.2018  |
Szczegóły zmian: więcej

Dokument Martyny Wojciechowskiej „Ludzie Duchy” nagrodzony na London International Film Festival!

19.02.2018  |
Film dokumentalny „Ludzie duchy” został nagrodzony na prestiżowym festiwalu London International Filmmaker Festival of World Cinema - IFF 2018. Martyna Wojciechowska i Marek Kłosowicz otrzymali nagrodę w kategorii Reżyseria Dokumentu Krótkometrażowego (Best Director of a Short Documentary). Uroczysta gala ogłoszenia laureatów odbyła się 17 lutego w Londynie. więcej
12345 ...464 Następne
Przejdź do:/464