Biuro Prasowe
TVN I DISCOVERY POLSKA

tel. (+48) 22 856 60 60    fax. (+48) 22 856 64 95

Informacje prasowe

Do pobrania
więcej »
Kontakt
Kontakt dla widzów
e-mail: widzowie@tvn.pl
tel. (+48) 22 856 61 61
Biuro Prasowe
e-mail: press@tvn.pl

tel. (+48) 22 856 60 60
fax. (+48) 22 859 65 94
RSS

Wielki sukces szalonej przygody G.F. Darwin z player.pl!

Data publikacji: 21 grudnia 2016 Data aktualizacji: 21 grudnia 2016 RSS
Skecz show „Wielkie Teorie Darwina” jest najchętniej oglądanym programem na player.pl – w przeciągu zaledwie miesiąca odnotował blisko 1 mln odtworzeń. Pierwsza tego typu współpraca serwisu VOD z kreatywnymi i dobrze znanymi z YouTube twórcami, pozwoliła na stworzenie wyjątkowej produkcji. Ironia, sarkazm i humor sytuacyjny, z których słynie Grupa Filmowa Darwin, w połączeniu z wielkimi nazwiskami polskiego kina okazały się przepisem na sukces.

Jest to pierwszy program, jaki player.pl wyprodukował we współpracy z młodymi influencerami.
Marek Hucz i Jan Jurkowski odpowiadali za scenariusz i reżyserię, więc format jest utrzymany w charakterystycznym dla nich klimacie brytyjskiego humoru. „Wielkie Teorie Darwina” to dowcip wyższych lotów, który wprowadza widza na nowy poziom rozrywki. Ale to nie wszystko! W skeczach Darwinów zobaczyć możemy całą plejadę polskich gwiazd: Tomasza Kota, Magdalenę Różczkę, Marcina Dorocińskiego, Barbarę Kurdej-Szatan czy Tomasza Schuchardta.

Tak innowacyjne podejście do produkcji własnych, jakim jest zaproszenie do współpracy młodych, kreatywnych twórców, pozwoliło player.pl na zaproponowanie widzom unikatowego i atrakcyjnego kontentu. Program szybko zyskał dużą popularność internautów i stał się hitem, dzięki któremu serwis poszerzył grono lojalnych i zaangażowanych użytkowników. Osoby w wieku 20-34 lata spędzają na platformie średnio ponad 8 godzin miesięcznie, co czyni player.pl najbardziej angażującą platformą VOD spośród wszystkich dostępnych w kraju*.

"Nasza wyjątkowa współpraca jest świetnym przykładem tego, że młodzi twórcy znani z YouTube mogą istnieć również w innym środowisku – tym, które jest naturalne dla player.pl. I co więcej, odnieść w nim sukces – „Wielkie Teorie Darwina” biją rekordy oglądalności! Ta synergia przyniosła obopólne korzyści: G.F. Darwin, dzięki wykorzystaniu profesjonalnego zaplecza produkcyjnego player.pl, stworzyła materiał na skalę najpopularniejszego serwisu VOD* i o telewizyjnej jakości. Platforma umożliwiła jej również dotarcie do szerszego grona odbiorców, umacniając tym samym swoją pozycję wśród bardzo wymagającej grupy Millenialsów” – mówi Christian Anting, członek zarządu TVN ds. digital i e-commerce.

 

*dane pochodzą z badania gemius Audience, październik 2016, analiza przeprowadzona przez serwis player.pl.

Pozostałe informacje

"O mały włos" nowy serial paradokumentalny TTV!

25.09.2018  |
Kolejna nowość w jesiennej ramówce TTV. Nowy paradokumentalny serial „O mały włos” opowiada o dwóch konkurujących ze sobą zakładach fryzjerskich. Premiera na antenie TTV w poniedziałek 15 października o godz. 18:05. więcej

Top Model, odc 4

24.09.2018  |
Gośćmi programu są Małgorzata Rozenek-Majdan i Robert Biedroń. więcej

Zmiana w ramówce TTV

21.09.2018  |
Szczegóły zmian: więcej
12345 ...512 Następne
Przejdź do:/512