Biuro Prasowe

tel. (+48) 22 856 60 60    fax. (+48) 22 856 64 95

Informacje prasowe

Do pobrania
więcej »
Kontakt
Kontakt dla widzów
e-mail: widzowie@tvn.pl
tel. (+48) 22 856 61 61
Biuro Prasowe
e-mail: press@tvn.pl

tel. (+48) 22 856 60 60
fax. (+48) 22 859 65 94
RSS

Trylogia o Mrocznym Rycerzu w TVN Fabuła!

Data publikacji: 23 kwietnia 2018 Data aktualizacji: 23 kwietnia 2018 RSS
Batman – postrach przestępców, obrońca zwykłych obywateli, człowiek – nietoperz, jeden z najsłynniejszych komiksowych superbohaterów. Już od tego poniedziałku TVN Fabuła zaprezentuje wszystkie trzy części filmowej trylogii o przygodach Mrocznego Rycerza w reżyserii Christophera Nolana.

„Batman Początek”, „Mroczny Rycerz” oraz „Mroczny Rycerz powstaje” to realistyczna wizja przygód obrońcy Gotham, w której reżyser prezentuje nowe spojrzenie na komiksowego bohatera.

Batman Początek” odsłania przed widzami historię młodości Bruce'a Wayne'a (Christian Bale). Mały chłopiec, jedyny spadkobierca wielkiej fortuny, staje się świadkiem brutalnego morderstwa rodziców. Wkrótce odkrywa, że swój majątek oraz umiejętności może wykorzystać w walce z przestępczością. By zachować anonimowość, zakłada maskę. Tak rodzi się Batman, człowiek – nietoperz.

We wtorek na antenie TVN Fabuła „Mroczny rycerz”. Tym razem superbohater staje oko w oko z nieprzewidywalnym szaleńcem. Joker (Heath Ledger) terroryzuje miasto, siejąc panikę i spustoszenie nie dla zysku, lecz własnej satysfakcji. Czy tym razem Bruce Wayne zdoła ocalić mieszkańców Gotham i ochronić bliskich?

W środę „Mroczny Rycerz powstaje” - ostatnia część trylogii. Po bolesnej stracie Bruce Wayne wycofuje się z życia publicznego. Nieobecność Batmana wykorzystują drobni przestępcy i groźni terroryści. Najtrudniejszym przeciwnikiem okazuje się jednak Bane (Tom Hardy), którego głównym celem jest przejęcie kontroli nad całym Gotham. Batman staje do walki, mając po swojej stronie dawnych sojuszników, do których dołączają nowi sprzymierzeńcy, między innymi Kobieta Kot (Anne Hathaway).

Trylogia Christophera Nolana to pozycja obowiązkowo nie tylko dla wielbicieli komiksów o zamaskowanym superbohaterze. Każdy z filmów to popis reżyserskich, ale również aktorskich umiejętności, z oskarową kreacją Heatha Ledgera na czele. Wśród wielu gwiazd w obsadzie wymienić należy między innymi Christiana Bale'a, Gary'ego Oldmana, Michael'a Caine'a, Morgana Freemana, Marion Cotillard czy Toma Hardy.

 

Trylogia o Mrocznym Rycerzu od 23 kwietnia w TVN Fabuła!

„Batman Początek”, 23 kwietnia, poniedziałek, 21:00

„Mroczny Rycerz”, 24 kwietnia, wtorek, 21:00

„Mroczny Rycerz powstaje”, 25 kwietnia, środa, 21:00​

Pozostałe informacje

„Pitbull. Ostatni Pies” tylko w player+

13.08.2018  |
Od poniedziałku, 13 sierpnia tylko w player+ dostępny jest najnowszy obraz Władysława Pasikowskiego „Pitbull. Ostatni pies”. To nie lada gratka dla fanów, ponieważ serwis oferuje film na dwa tygodnie przez premierą w innych serwisach VoD. więcej

Pięć nowości i premierowe odcinki kultowych produkcji jesienią w TVN Style

10.08.2018  |
TVN Style to najlepsza i najchętniej oglądana kobieca stacja tematyczna w Polsce. Od lat pokazuje wszystkie oblicza współczesnych kobiet. W tym roku twarzą TVN Style została dziennikarka i prezenterka telewizyjna Agata Młynarska, która dołączyła także do grona prowadzących kanału. więcej

Zmiana w ramówce TTV

09.08.2018  |
Szczegóły zmian: więcej
12345 ...502 Następne
Przejdź do:/502