Biuro Prasowe

tel. (+48) 22 856 60 60    fax. (+48) 22 856 64 95

Informacje prasowe

Do pobrania
więcej »
Kontakt
Kontakt dla widzów
e-mail: widzowie@tvn.pl
tel. (+48) 22 856 61 61
Biuro Prasowe
e-mail: press@tvn.pl

tel. (+48) 22 856 60 60
fax. (+48) 22 859 65 94
RSS

Święta w TVN 7

Data publikacji: 6 grudnia 2017 Data aktualizacji: 6 grudnia 2017 RSS
Oglądanie świątecznych filmów to nieodłączny element towarzyszący okresowi Bożego Narodzenia. W ten szczególny czas wielu z nas z ogromnym sentymentem powraca właśnie do tych klimatycznych produkcji. W TVN 7 na pewno ich nie zabraknie.

W Wigilię, 24 grudnia widzów czeka spotkanie z wielkim psem o jeszcze większym sercu. W kolejnej części przygód Beethovena, jeden z elfów świętego Mikołaja czuje się niedoceniony. Ucieka więc z Bieguna Północnego z torbą pełną zabawek. Po drodze jego łup ginie i niestety trafia w ręce nikczemnego właściciela sklepu z zabawkami, którego jedynym celem jest własny zysk  W tej sytuacji może pomóc tylko bernardyn. Wszystko trafia bowiem.

„Beethoven - Świąteczna przygoda” 24 grudnia, godz. 15:10

Świąteczny czas nie może się obyć, bez odwiedzin u rodziny Griswoldów i kultowej komedii „W krzywym zwierciadle: Witaj Święty Mikołaju”. Clark W. Griswold, junior (Chevy Chase)
i jego klan szykują się do świąt. Clark wymarzył sobie perfekcyjne Boże Narodzenie i sam na siebie wziął odpowiedzialność za jego przygotowanie. Jak mu poszło? Jedno jest pewne! Tej gwiazdki nie zapomni nikt z jego najbliższych.

„W krzywym zwierciadle: Witaj Święty Mikołaju” 24 grudnia, godz. 16:55

Z kolei w Boże Narodzenie bohaterowie filmu „Rok bez Mikołaja” wyruszą na poszukiwanie ducha świąt. Święty Mikołaj (John Goodman) twierdzi, że współczesne dzieci przestały
w niego wierzyć. Sfrustrowany postępującą komercjalizacją Bożego Narodzenia postanawia, że w tym roku nikt nie otrzyma od niego prezentu. Tymczasem pani Mikołajowa i jego dwaj pomocnicy, elfy Jingle i Jangle wszelkimi możliwymi sposobami starają się go przekonać, żeby zmienił zdanie. Święta bez Mikołaja?! To niemożliwe!

„Rok bez Mikołaja”, 25 grudnia, godz. 9:50

Tego samego dnia po południu na małych i dużych czeka roztańczony pingwin. Film „Happy Feet” to wyjątkowa historia dla całej rodziny. Na dalekiej Antarktydzie mieszkają królewskie pingwiny, które pięknie śpiewają wyrażając w ten sposób uczucia. Niestety nie wszystkie to potrafią.

Młody pingwin imieniem Mambo nie ma głosu ani słuchu i jest najgorszym śpiewakiem na świecie. Powoduje to liczne kłopoty, choć Mambo ma inny wielkie talent – cudownie stepuje. Jak potoczy się ta historia? Wspólne oglądanie filmu „Happy feet” to znakomita zabawa dla całej rodziny.

„Happy Feet” , 25 grudnia, godz. 15:30

W drugi dzień świąt TVN 7 zaprasza do świata psotników na „Święta Denisa Rozrabiaki”. Denis jest skupiony tylko i wyłącznie na prezentach. Bardzo lubi je dostawać. Równie wiele radości sprawia mu obdarowywanie innych. Czas jednak szybko ucieka, a Denis nadal nie ma żadnego pomysłu na właściwy prezent dla sąsiada. Potrzeba cudu, by znaleźć odpowiedni podarek. Tymczasem z zupełnie nieoczekiwaną pomocą przychodzi mu Bob, anioł Bożego Narodzenia. Anioł i rozbrykany Denis stanowią niezwykłą parę, która gwarantuje zaskakujące zwroty wydarzeń.

„Święta Denisa Rozrabiaki”, 26 grudnia, godz. 10:05

„Elf” z kolei to klasyczna opowieść wigilijna, która z pewnością zaciekawi wszystkie dzieci. Święty Mikołaj (Edward Asner) zostaje przybranym ojcem porzuconego chłopca. W pewien wigilijny wieczór, wiele lat temu, przez nieuwagę chłopczyk wpadł do worka z prezentami, z którym podróżował święty Mikołaj. Trafił na biegun północny, gdzie wychował się jako elf o imieniu Buddy (Will Farrell).
Z czasem urósł tak bardzo, że nie mógł już uchodzić za elfa. Wtedy postanowił odnaleźć swoją prawdziwą rodzinę. Nowy, nieznany świat najpierw go zachwyca, ale niestety dostarcza też wielu rozczarowań.

„Elf”,26 grudnia, godz.15:30

Wesołych Świąt z TVN 7!

Pozostałe informacje

Food Network bije kolejne rekordy oglądalności!

19.07.2018  |
16 lipca kanał Food Network odnotował najwyższy dzienny wynik oglądalności w historii stacji, osiągając udział 0,64 % SHR w grupie komercyjnej (16-49). więcej

Tajlandia - akcja ratunkowa w jaskini

19.07.2018  |
Od 23 czerwca do 12 lipca oczy całego świata zwrócone były na jaskinię Tham Luang na północy Tajlandii. To tam, prawie kilometr pod ziemią, trwała niezwykle skomplikowana akcja ratująca życie 12 młodych, tajskich piłkarzy i ich 25-letniego trenera. Przez ponad dwa tygodnie śledziliśmy dramat uwięzionych i heroiczną postawę ratowników. Z zapartym tchem oglądaliśmy mobilizację służb z całego świata. Ich odwaga, zaangażowanie i chęć pomocy to dowód potęgi ludzkiej solidarności. Zobacz niezwykły film dokumentalny „Tajlandia – akcja ratunkowa w jaskini” szczegółowo odkrywający kulisy tej brawurowej i jednocześnie jednej z najtrudniejszych operacji ratunkowych na świecie. Premiera już w sobotę, 21 lipca o godz. 11:00 na Discovery Channel. więcej

Top of the Top Sopot Festival 2018

19.07.2018  |
W dniach 14-16 sierpnia, w ramach kolejnej edycji Top of the Top Sopot Festival, na scenie Opery Leśnej wystąpi ponad 60 wykonawców, w tym 14 zagranicznych gwiazd. Gośćmi specjalnymi będą m.in. Anastacia, James Arthur, Aloe Blacc i Welshly Arms. Wszystkie koncerty będzie można zobaczyć na antenie stacji TVN. więcej
12345 ...499 Następne
Przejdź do:/499