Biuro Prasowe

tel. (+48) 22 856 60 60    fax. (+48) 22 856 64 95

Informacje prasowe

Do pobrania
więcej »
Kontakt
Kontakt dla widzów
e-mail: widzowie@tvn.pl
tel. (+48) 22 856 61 61
Biuro Prasowe
e-mail: press@tvn.pl

tel. (+48) 22 856 60 60
fax. (+48) 22 859 65 94
RSS

STARTUJĄ TVN FABUŁA I TVN METEO ACTIVE

Data publikacji: 15 kwietnia 2015 Data aktualizacji: 18 czerwca 2015 RSS
16 kwietnia 2015 roku rusza emisja dwóch kolejnych kanałów grupy TVN. TVN Meteo Active wystartuje o 9.00 rano, a TVN Fabuła nadawanie rozpocznie od emisji filmowego hitu „Władca pierścieni. Powrót króla.” o godz. 21:00.

Kanał TVN Meteo Active skierowany jest do widzów zainteresowanych aktywnym
i zdrowym stylem życia. W ofercie programowej znajdzie się 11 nowych, lokalnych produkcji poświęconych rekreacji, tematyce fitness i racjonalnemu odżywianiu. Hasło stacji brzmi: „Ruch i zdrowie”.

Już o 10.30 TVN Meteo Active pokaże premierowo „Studio active”. W tym codziennym daily-show znajdą się dwa bloki tematyczne; część poświęcona rozmowom oraz część dedykowana ćwiczeniom fizycznym. Magazyn na zmianę prowadzić będą Agnieszka Cegielska, Dorota Gardias oraz Marta Kuligowska.

W ofercie stacji znajdą się też takie programy jak: „Rozmowy w biegu” (program dedykowany biegaczom, zarówno tym początkującym jak i tym trenującym od lat, prowadzić go będą Robert Korzeniowski i pogodynka Anna Dec);  „M jak mężczyzna” (cykl o męskich pasjach i zainteresowaniach prowadzony przez dziennikarza Daniela Kondraciuka oraz Mariusza Czerkawskiego w roli eksperta); „Lady fit” (magazyn, w którym Katarzyna Kępka będzie radzić jak utrzymać dobrą formę); „Skok na lato” (Tomasz Wasilewski  pokaże ciekawe miejsca w Polsce, w których można aktywnie spędzać czas); „Dwa koła” (program dziennikarza Marcina Gazdy dla fanów jazdy na rowerze), „Zeszyt ćwiczeń” (mistrzyni fitness Natalia Gacka pokaże jak zdrowo i skutecznie ćwiczyć, by  osiągnąć zamierzone efekty), „Teraz kuchnia” (program o  zdrowym odżywianiu, w którym smacznie radzić i gotować będzie Beata Śniechowska, zwyciężczyni programu „MasterChef”), „Pożegnanie z wagą” (dietetyczka Aneta Łańcuchowska poradzi jak się prawidłowo i zdrowo odchudzać), „Apetyt na zdrowie” (Odeta Moro i Aleksander Sikora odwiedzą niejedną sportową imprezę, będą trenować z gwiazdami oraz uczyć jak żyć zdrowo).

W ramówce nie zabraknie także znanych i lubianych z TVN Meteo formatów jak „Maja
w ogrodzie” z Mają Popielarską czy „Magazyn żeglarski”.

Szefem kanału jest Grzegorz Płaza.

 

Drugi z kanałów, który wystartuje 16 kwietnia to TVN Fabuła - kanał dla miłośników filmów i seriali. Nadawanie rozpocznie o godz. 21:00 filmem „Władca Pierścieni”. To główne pasmo filmowe kanału. Jemu też dedykowane jest hasło Fabuły: „Umówieni na 21.00”. Widzowie zobaczą takie hity filmowe jak m.in. „Władca pierścieni: powrót króla”, „Pół żartem, pół serio”, „Gniew oceanu”, „Pula śmierci” czy „Matrix Rewolucje”.

Oferta programowa TVN Fabuła  składać się będzie ze znanych i lubianych seriali telewizyjnych produkcji TVN, seriali zagranicznych i najlepszych filmów. W ofercie programowej TVN Fabuła znajdą się też autorskie programy o świecie filmów i show-biznesu. Poprowadzą je dziennikarze znani z programów TVN, m.in. Anna Wendzikowska, Andrzej Sołtysik, Kinga Burzyńska i Olivier Janiak.

TVN Fabuła od czwartku 16 kwietnia dostępna będzie w ofertach takich operatorów jak nc+, UPC, Toya.

Szefem kanału jest Maciej Świerzawski.

Kontakt
Lidia Zagórska
Wyślij wiadomość
tel 856 65 18

Pozostałe informacje

„Pitbull. Ostatni Pies” tylko w player+

13.08.2018  |
Od poniedziałku, 13 sierpnia tylko w player+ dostępny jest najnowszy obraz Władysława Pasikowskiego „Pitbull. Ostatni pies”. To nie lada gratka dla fanów, ponieważ serwis oferuje film na dwa tygodnie przez premierą w innych serwisach VoD. więcej

Pięć nowości i premierowe odcinki kultowych produkcji jesienią w TVN Style

10.08.2018  |
TVN Style to najlepsza i najchętniej oglądana kobieca stacja tematyczna w Polsce. Od lat pokazuje wszystkie oblicza współczesnych kobiet. W tym roku twarzą TVN Style została dziennikarka i prezenterka telewizyjna Agata Młynarska, która dołączyła także do grona prowadzących kanału. więcej

Zmiana w ramówce TTV

09.08.2018  |
Szczegóły zmian: więcej
12345 ...502 Następne
Przejdź do:/502