Biuro Prasowe

tel. (+48) 22 856 60 60    fax. (+48) 22 856 64 95

Informacje prasowe

Do pobrania
więcej »
Kontakt
Kontakt dla widzów
e-mail: widzowie@tvn.pl
tel. (+48) 22 856 61 61
Biuro Prasowe
e-mail: press@tvn.pl

tel. (+48) 22 856 65 00
tel. (+48) 22 856 60 60
fax. (+48) 22 859 65 94
RSS

SABLEWSKIEJ SPOSÓB NA MODĘ - NOWY SEZON W ITVN

Data publikacji: 1 stycznia 2017 Data aktualizacji: 4 stycznia 2017 RSS

SABLEWSKIEJ SPOSÓB NA MODĘ

 

W nowym sezonie wśród bohaterów programu Mai Sablewskiej pojawi się coraz więcej mężczyzn. Czyżby zrozumieli, że wygląd jest ich wizytówką i pomaga w wielu sytuacjach? W kolejnych odcinkach nie zabraknie także prostych, modowych sztuczek, które pomogą widzom lepiej odnaleźć się w świecie mody. Jak ze starej koszuli męża zrobić sukienkę czy stylowy top? Na premierowe odsłony „Sablewskiej sposób na modę” zapraszamy w każdą środę od 11 stycznia o godz. 21.00 (CET – Berlin, Paryż), 22.20 (CST – Chicago) i 23.20 (EST – Nowy Jork, Toronto) do ITVN.

Prowadząca „Sablewskiej sposób na modę” od siedmiu sezonów pomaga kobietom zmieniać swój wizerunek i z wielką pasją ubiera je w pewność siebie. Maja słyszała i widziała już wiele. Jednak tak pięknego wyznania miłości, jakie bohaterka pierwszego odcinka wypowiedziała do swojego męża, chyba nie było w jej programie.

Małgosia ma 27 lat i wspaniałą rodzinę. Na castingu urzekła ekipę uśmiechem nieschodzącym z jej ust, niezwykłym ciepłem oraz słowami jakie powiedziała o swoim mężu – „Mój mąż jest najwspanialszym, najcudowniejszym człowiekiem na świecie. Kocham go ze wszystkich sił. Jest największym szczęściem jakie mnie spotkało.”

Gosia ma ten komfort, że pasja stała się jej pracą zawodową. Jako fotograf, robi zdjęcia reportażowe ze ślubów, uroczystości rodzinnych oraz sesje noworodkowe. W tak artystycznej i kreatywnej branży wizerunek to wizytówka. Kobieta niestety nie ma stylu. Jest nieśmiała, wstydliwa, nie wierzy we własne siły.

Cztery lata temu bohaterka miała wypadek. Przez rok chorowała, nie mogła wychodzić z domu. Dziewczyna bardzo się zamknęła, przytyła, straciła swoją, wcześniej naturalną, energię i pewność siebie. Ta słabość hamuje jej rozwój do dziś. Co zaproponuje jej Maja? Odpowiedź już wkrótce w ITVN. Zapraszamy!

Więcej informacji na www.itvn.pl

MATERIAŁY TVN STYLE

Pozostałe informacje

TVN partnerem nagrody publiczności na Netia Off Camera

28.04.2017  |
Po raz pierwszy w historii festiwalu Netia Off Camera telewizja TVN została partnerem nagrody publiczności. Już od 28 kwietnia wszyscy miłośnicy kina oraz seriali telewizyjnych będą mogli, podczas tego jednego z największych i najważniejszych festiwali filmowych, zobaczyć wyjątkowe produkcje. To jednak nie koniec atrakcji. Każdego dnia, w organizowanym przez TVN Fabuła Miasteczku Filmowym, Olivier Janiak zaprasza na spotkania i rozmowy z największymi gwiazdami małego oraz dużego ekranu. więcej

Zmiana w ramówce TTV

28.04.2017  |
Szczególy zmian: więcej

Czy geny decydują o wszystkim?

27.04.2017  |
Tym razem TVN7 prezentuje dokument o tematyce medycznej, który przyjrzy się dokładniej zagadnieniom związanym z genami. Film z pewnością zaskoczy widzów - ukaże geny nie tylko jako fenomen współczesnej biologii, ale umiejscowi ten temat w szerszym kontekście społecznym. więcej
12345 ...425 Następne
Przejdź do:/425