Biuro Prasowe
TVN I DISCOVERY POLSKA

tel. (+48) 22 856 60 60    fax. (+48) 22 856 64 95

Informacje prasowe

Do pobrania
więcej »
Kontakt
Kontakt dla widzów
e-mail: widzowie@tvn.pl
tel. (+48) 22 856 61 61
Biuro Prasowe
e-mail: press@tvn.pl

tel. (+48) 22 856 60 60
fax. (+48) 22 859 65 94
RSS

Pięć wiosennych nowości w Travel Channel!

Data publikacji: 6 lutego 2018 Data aktualizacji: 6 lutego 2018 RSS
Już wiosną kanał Travel Channel przedstawi widzom aż pięć nowych, polskich produkcji! Co czeka na widzów w tym sezonie? Najciekawsze zakątki Starego Kontynentu w programie „Europa na weekend”, niezwykłe dokumenty „Martyny na krańcu świata”, podróże palcem po mapie w „Subiektywnym rankingu NAJ”, podniebne rejsy z programem „Jak zostać pilotem” oraz fascynujący bohaterowie programu „Jestem z Polski”!

Czegoś takiego jeszcze nie było! Już w kwietniu premiera programu „Jestem z Polski”, opartego na formule podróżniczego wideobloga! Polacy mieszkający w najodleglejszych zakątkach świata zdradzą w nim tajemnice miejsc, w których zatrzymali się na dłużej. Jak wygląda ich życie? Czy poznali już wszystkie lokalne zwyczaje? Co naprawdę warto zobaczyć w ich rejonie?

 

Na antenie zadebiutują nowi prowadzący - Ariel Bialski i Michael Torzecki, którzy zabiorą widzów do najciekawszych i najpiękniejszych zakątków naszego kontynentu! Jest piątek i nie masz pomysłu na weekend? Dlaczego nie wybrać się w podróż po Europie? Zdążysz choć przez chwilę nacieszyć się śródziemnomorską pogodą, zjeść kawałek pizzy prosto z włoskiego pieca czy napić się czeskiego piwa. W nowym cyklu „Europa na weekend” prowadzący udowodnią, że wystarczy kilka godzin, aby złapać oddech, oderwać się od obowiązków i do szaleństwa zakochać się w podróżach. Europa stoi przed tobą otworem!

 

W marcu widzowie będą mieli także okazję zobaczyć nieemitowane wcześniej, poszerzone wersje fragmentów podróży Martyny Wojciechowskiej do Japonii, Mongolii, Pakistanu i Boliwii! Powstały
z nich aż cztery niezwykłe dokumenty. „Martyna na krańcu świata” już wiosną!

 

Na kwiecień kanał Travel Channel przygotował idealną propozycję dla fanów rankingów, wyliczanek
i szybkich podróży palcem po mapie. Gdzie można wybrać się na weekend? Na jakiej plaży najprzyjemniej wygrzać swoje zziębnięte ciało? Najbardziej romantyczne miasto? Jaki jest perfekcyjny kierunek na podróż poślubną? Propozycje na ekstremalne wyprawy? Tego wszystkiego widzowie Travel Channel dowiedzą się od znanych i lubianych ekspertów w „Subiektywnym rankingu NAJ”.

 

W czerwcu Travel Channel zaprosi widzów do podniebnych podróży! „Jak zostać pilotem” to unikatowy serial dokumentalny, który pokazuje kulisy tego zawodu, począwszy od fazy testowej, przez szkołę, uzyskanie licencji, aż do praktyki w powietrzu. Pilot samolotu pasażerskiego to jedna
z najbardziej prestiżowych profesji świata. Tysiące młodych chłopaków marzą, żeby pracować właśnie w tym zawodzie. Kandydaci muszą mieć znakomity wzrok, świetny refleks, żelazne nerwy, doskonały stan zdrowia i wszechstronną wiedzę. Tylko wybrani przechodzą wszystkie testy pomyślnie. Travel Channel wita na pokładzie!

 

Już wiosną na antenie Travel Channel:

„Martyna na krańcu świata” – marzec

„Jestem z Polski” - kwiecień

„Subiektywny ranking NAJ” - kwiecień

„Europa na weekend” - maj

„Jak zostać pilotem” - czerwiec

Pozostałe informacje

Top Model, odc 4

24.09.2018  |
Gośćmi programu są Małgorzata Rozenek-Majdan i Robert Biedroń. więcej

Zmiana w ramówce TTV

21.09.2018  |
Szczegóły zmian: więcej

„Chyłka - Zaginięcie” – nowa produkcja player!

20.09.2018  |
We wrześniu ruszyły zdjęcia do pierwszej ekranizacji o słynnej mecenas - Joannie Chyłce. Na zlecenie TVN powstaje siedmioodcinkowy serial według tomu „Zaginięcie” autorstwa Remigiusza Mroza. Premiera została zaplanowana na połowę listopada w player. Rolę głównej bohaterki zagra Magdalena Cielecka. więcej
12345 ...512 Następne
Przejdź do:/512