Biuro Prasowe
TVN I DISCOVERY POLSKA

tel. (+48) 22 856 60 60    fax. (+48) 22 856 64 95

Informacje prasowe

Do pobrania
więcej »
Kontakt
Kontakt dla widzów
e-mail: widzowie@tvn.pl
tel. (+48) 22 856 61 61
Biuro Prasowe
e-mail: press@tvn.pl

tel. (+48) 22 856 60 60
fax. (+48) 22 859 65 94
RSS

Październikowy dodatek „Logo & TVN Turbo”

Data publikacji: 28 września 2018 Data aktualizacji: 28 września 2018 RSS
Już po raz drugi miesięcznik Logo i telewizja TVN Turbo podjęły współpracę, która zaowocowała wydaniem 36-stronnicowego dodatku w całości poświęconego motoryzacji.

W październikowym dodatku „Logo & TVN Turbo” prezenterzy znani z anteny TVN Turbo poruszają wiele kwestii interesujących każdego fana motoryzacji. Prowadzący „Automaniaka” Patryk Mikiciuk opowiada o samochodach z przeszłości. Adam Klimek z programu „Samochód marzeń: kup i zrób” dzieli się swoją opinią na temat aut współczesnych, a gospodarz „Zakupu kontrolowanego” Adam Kornacki zdradza, w jakim kierunku zmierza rozwój motoryzacji. Cała trójka pojawiła się na okładce. Poznamy również ich zdanie na temat silników diesla.

Ponadto w dodatku pojawiła się także rozmowa z Przemysławem Szafrańskim, Pawłem Misztą („Wojny Samochodowe”) i Jackiem Szczęchem („Zawodowi Handlarze”), którzy podpowiadają na czym najczęściej oszukują nieuczciwi handlarze, jakie błędy popełniają osoby zainteresowane zakupem oraz jak skutecznie negocjować cenę. Z kolei Grzegorz Duda („Garaż Dudy”, „101 napraw”)  i Adam Klimek („Samochód marzeń: kup i zrób”) doradzają jak znaleźć zaufany warsztat, które pojazdy są najdroższe w serwisowaniu, a także w jakich przypadkach warto samodzielnie naprawiać auto. Rafał i Grzegorz Collins z programu „Odjazdowe bryki braci Collins” zdradzają, jaki jest minimalny budżet potrzebny na tuning auta. Dowiemy się też jak zmodyfikowali samochód, którym David Beckham wiózł królową Elżbietę II czy pojazd Rory’ego Reida – prezentera „Top Gear’a”. Nie zabraknie również najnowszych informacji ze świata motoryzacji, które na łamach miesięcznika przedstawiają prezenterzy „Raportu Turbo” – Marcin Orzepiński i Kacper Jeneralski.

Październikowe wydanie dodatku „Logo & TVN Turbo” ukazało się na rynku 28 września br.

Kontakt
Beata Bartosiewicz
Wyślij wiadomość

Pozostałe informacje

Zmiana w ramówce TVN Style

17.10.2018  |
Szczegóły zmian: więcej

„Zakochani po uszy” – nowa produkcja własna TVN7 i player.pl

17.10.2018  |
TVN7 we współpracy z platformą player.pl rozpoczęły prace nad nowym serialem obyczajowym „Zakochani po uszy”. Produkcja – oparta na autorskim pomyśle stacji – trafi na antenę na początku 2019 roku. więcej

Obłędna sobota w telewizji TLC - programy, które przełamują wszelkie tabu

15.10.2018  |
Zaskakuje, wprawia w osłupienie, zapiera dech – jednym słowem – doprowadza do obłędu. Takiej soboty w telewizji TLC jeszcze nie było! „One wolą młodszych”, „Poród inny niż wszystkie”, „Chirurg – rzeźnik” czy „Testerzy leków” - to tylko niektóre z propozycji, które będzie można oglądać w ostatnią sobotę października. Myślisz, że nic już nie jest w stanie Cię zadziwić? Włącz telewizję TLC już 27 października. więcej
12345 ...519 Następne
Przejdź do:/519