Biuro Prasowe
TVN I DISCOVERY POLSKA

tel. (+48) 22 856 60 60    fax. (+48) 22 856 64 95

Informacje prasowe

Do pobrania
więcej »
Kontakt
Kontakt dla widzów
e-mail: widzowie@tvn.pl
tel. (+48) 22 856 61 61
Biuro Prasowe
e-mail: press@tvn.pl

tel. (+48) 22 856 60 60
fax. (+48) 22 859 65 94
RSS

Maraton z „Mission: Impossible” w TVN Fabuła!

Data publikacji: 20 sierpnia 2018 Data aktualizacji: 20 sierpnia 2018 RSS
Jeśli światu zagraża zorganizowana grupa przestępcza, a misja wydaje się niemożliwa do wykonania istnieje jedna organizacja, które może powstrzymać terrorystów. Już od 20 sierpnia w TVN Fabuła maraton filmowy „Mission: Impossible”!

Gdy zapadła decyzja o przeniesieniu na srebrny ekran historii agentów organizacji o nazwie MIF (Mission Impossible Force) nikt nie spodziewał się tak ogromnego sukcesu i produkcji kolejnych części cyklu. Gwiazdorska obsada i trzymająca w napięciu akcja przyciągnęły do kin miliony widzów, a postać Ethana Hunta (w tej roli Tom Cruise) wpisała się na stałe do kanonu filmowych tajnych agentów. Od 20 do 23 sierpnia TVN Fabuła zaprezentuje cztery części serii: “Mission: Impossible”, “Mission: Impossible II”, “Mission: Impossible III”, “Mission: Impossible IV – Protokół duchów”.

W 1996 roku firma producencka założona przez Toma Cruise’a i Paulę Wagner przedstawiła światu swój pierwszy projekt. „Mission: Impossible”, inspirowany popularnym amerykańskim serialem,  stał się filmem, który wyznaczył nowy kierunek w kinie szpiegowskim. Gdy zarejestrowana na dyskietce lista wszystkich tajnych agentów działających po 1989 r. staje się przedmiotem transakcji Ethan Hunt podejmuje się odzyskania danych.  Misja wydaje się niemożliwa. Niemal wszyscy członkowie zespołu Hunta zostają zamordowani, ona sam natomiast staje się głównym podejrzanym. Oprócz Toma Cruise w obsadzie filmu znaleźli się między innymi: Jon Voight, Emmanuelle Beart, Jean Reno, Ving Rhames, Kristin Scott Thomas i Vanessa Redgrave.

Druga część serii skupia się wokół działań skorumpowanego agenta Seana Ambrose, który sprzedając broń biologiczną postanawia jednocześnie zbić fortunę zapewniając sobie udział w zyskach z produkcji leku. MIF wysyła Ethana Hunta, któremu tym razem pomaga Nyah Hall (Thandie Newton), piękna złodziejka, która w przeszłości była blisko związana z Ambrosem. Ich wspólnym celem będzie odzyskanie niebezpiecznego wirusa.

Gdy Hunt postanawia odejść z czynnej służby i skupić się na szkoleniu nowych agentów jego plany pokrzyżuje bezwzględny handlarz bronią, który w trakcie jednej z misji demaskuje podopieczną Ethana i przetrzymuje ją jako zakładnika. W „Mission: Impossible III” oprócz Laurence’a Fishburne’a, Michelle Monaghan, Jonathana Rhys Meyersa do obsady dołączył również Philip Seymour Hoffmann w roli czarnego charakteru.

Akcja „Mission: Impossible – Protokół duchów” rozpoczyna się, gdy Ethan wraz ze swoim zespołem zostaje oskarżony o dokonanie zamachu terrorystycznego na Kreml. Zmuszeni do życia w ukryciu, pozbawieni środków agenci starają się oczyścić swoje dobre imię. Trafiają na ślad spisku, mogącego doprowadzić do wojny nuklearnej.

Maraton z „Mission Impossible” już od 20 sierpnia w TVN Fabuła!

„Mission: Impossible”, poniedziałek, 20 sierpnia, 20:00

„Mission: Impossible II”, wtorek, 21 sierpnia, 20:00

„Mission: Impossible III”, 22 sierpnia, 20:00

“Mission impossible: IV – Protokół duchów”, 23 sierpnia, 20:00

Pozostałe informacje

Zmiana w ramówce TVN Style

17.10.2018  |
Szczegóły zmian: więcej

„Zakochani po uszy” – nowa produkcja własna TVN7 i player.pl

17.10.2018  |
TVN7 we współpracy z platformą player.pl rozpoczęły prace nad nowym serialem obyczajowym „Zakochani po uszy”. Produkcja – oparta na autorskim pomyśle stacji – trafi na antenę na początku 2019 roku. więcej

Obłędna sobota w telewizji TLC - programy, które przełamują wszelkie tabu

15.10.2018  |
Zaskakuje, wprawia w osłupienie, zapiera dech – jednym słowem – doprowadza do obłędu. Takiej soboty w telewizji TLC jeszcze nie było! „One wolą młodszych”, „Poród inny niż wszystkie”, „Chirurg – rzeźnik” czy „Testerzy leków” - to tylko niektóre z propozycji, które będzie można oglądać w ostatnią sobotę października. Myślisz, że nic już nie jest w stanie Cię zadziwić? Włącz telewizję TLC już 27 października. więcej
12345 ...519 Następne
Przejdź do:/519