Biuro Prasowe

tel. (+48) 22 856 60 60    fax. (+48) 22 856 64 95

Informacje prasowe

Do pobrania
więcej »
Kontakt
Kontakt dla widzów
e-mail: widzowie@tvn.pl
tel. (+48) 22 856 61 61
Biuro Prasowe
e-mail: press@tvn.pl

tel. (+48) 22 856 60 60
fax. (+48) 22 859 65 94
RSS

Kolejny hit TTV „Królowe życia” startują z drugim sezonem. Od 3 marca, w każdy piątek premierowe odcinki na antenie TTV.

Data publikacji: 3 marca 2017 Data aktualizacji: 3 marca 2017 RSS
EMISJA: 03 MARCA (PIĄTEK), GODZ. 22.00

„Królowe życia” wracają! Z impetem i nowymi pomysłami na siebie i świat. Wyróżniają się z tłumu, są odważne, przebojowe i niezależne. Idą pod prąd, a opiniami na swój temat się nie przejmują, mówią na głos to, co innym wydaje się nie do pomyślenia. Nie dbają o konwenanse. Lubią życie, pieniądze i smak sukcesu.

Taka jest Dagmara z Kłodzka - kolorowa, głośna, energiczna. Kocha futra, biżuterię i przepych. Z życiowych błędów wyciąga wnioski. Nikogo nie krytykuje. Sama krytyką na swój temat się nie przejmuje. Naczelne miejsce w jej sercu zajmuje 15-letni syn Conan. Twarda i bezkompromisowa, potrafi walczyć o swoje jak lwica, ale serce jej mięknie, gdy trzeba pomóc bezdomnemu Ryszardowi. W nowej serii zobaczymy jak działa jej wymarzona dyskoteka w amerykańskim stylu.

Stylu nie traci Gabriel  -  Versace z Głogowa, który projektuje futra dla gwiazd z pierwszych stron gazet. Gabriel ani w życiu, ani w pracy nie rozstaje się ze swoim partnerem Rafałem, z którym tańczy ogniste tango i z takim samym zapałem kłóci się o meble. Gabriel w ostrych słowach potrafi krytykować gust polskich nowobogackich, jak i docenić talent konkurencji. Nie znosi jednak homofobii i zakłamania.

W nowym sezonie do grona panujących dołączą dwie nowe „monarchinie” - Kamila i Patrycja – każda wyjątkowa i jedyna w swoim rodzaju.

Kamila na co dzień mieszka w Poznaniu. Kocha modę, dba o urodę, spełniona bizneswoman, która z partnerem doktorem Maciejem, tworzy nowy gabinet medycyny estetycznej. Nie wstydzi się zamiłowania do drogich torebek i  otwarcie deklaruje, że swój punkt  G, odnajduje na końcu słowa shoppinG. Nie przebiera w słowach, a swoich hejterów zawsze ciepło pozdrawia.

Z kolei Patrycja to Wrocławianka z urodzenia, a Warszawianka z wyboru. Kobieta o wielu twarzach i talentach. Pisze książkę o blaskach i cieniach życia w stolicy, nagrywa singiel, pozuje do zdjęć. Świadoma swojej urody potrafi owijać mężczyzn wokół palca.  Jednak na tego jedynego wciąż czeka. Swoje kaprysy spełnia sama. Gdy będzie chciała mieć zaręczynowy pierścionek, to sama go sobie kupi…

Takie są nasze „Królowe Życia”, którym wszystko przystoi.

 

W pierwszym odcinku

 

Uwielbiana przez widzów Dagmara, ze wzmocnionym ładunkiem pozytywnej energii, otwiera swoją wymarzoną dyskotekę ‘Queen”. Trwają ostatnie przygotowania do tego wydarzenia. Impreza ma być na tip top! Pojawi się na niej magik, który wyczaruje dla Dagmary niejedną  niespodziankę.  Gabriel nasz „Versace z Głogowa” otworzy się na nowe aspekty życia. Razem z Rafałem wybiorą się na lekcję ognistego tanga i  równie gorąco pokłócą się przy składaniu  mebli.

Na dworze pojawią się nowe królowe. Kamila mieszka w Poznaniu, kocha modę i dba o urodę. Buty na obcasie to jej znak rozpoznawczy. Lubi zakupy i dobre samochody. Wraz ze swoim życiowym partnerem doktorem Maciejem toczą nierówną walkę z ekipą remontującą nowy gabinet medycyny estetycznej. Pracy jest bardzo wiele, czasu bardzo mało. Z problemów Kamila ma się komu zwierzyć, jej najwierniejszym przyjacielem jest Adrian - duchowy brat bliźniak.

Poznamy Patrycję, która z Wrocławia, ruszyła na podbój Warszawy.  Blaski i cienie życia w stolicy zamierza opisać w książce. Talentów ma wiele, nie tylko pisze, ale też  śpiewa, pozuje także  do zdjęć. Nosi się z zamiarem nagrania płyty. Jest niezależna i odważna. Swoje kaprysy spełnia sama, bo odpowiedniego mężczyzny, królewicza z bajki wciąż szuka…

 

Premiera piątek 3 marca godz.22:00

Powtórki: sobota  godz. 23:15,

wtorek godz. 23:00

Baza zdjęć Baza zdjęć
x-news
Kontakt
Justyna Durmaj
Wyślij wiadomość
tel 453 38 86

Oficjalna strona Oficjalna strona
ttv.pl

Pozostałe informacje

NA WSPÓLNEJ: Iza pomimo zawału szuka nowych wyzwań?

24.05.2018  |
Zdybicka przyjeżdża do szpitala na prośbę Izy. Ta mówi jej, że chce otworzyć nowy klub sportowy i prosi o pożyczenie pół miliona złotych! więcej

Zmiana w ramówce TVN

24.05.2018  |
Szczegóły zmian: więcej

Zmiana w ramówce TVN Fabuła

24.05.2018  |
Szczegóły zmian: więcej
12345 ...490 Następne
Przejdź do:/490