Biuro Prasowe

tel. (+48) 22 856 60 60    fax. (+48) 22 856 64 95

Informacje prasowe

Do pobrania
więcej »
Kontakt
Kontakt dla widzów
e-mail: widzowie@tvn.pl
tel. (+48) 22 856 61 61
Biuro Prasowe
e-mail: press@tvn.pl

tel. (+48) 22 856 60 60
fax. (+48) 22 859 65 94
RSS

Jesienne nowości w Travel Channel!

Data publikacji: 1 września 2017 Data aktualizacji: 1 września 2017 RSS
Co czeka widzów we wrześniu? Kanał Travel Channel przygotował aż trzynaście nowości! Na sam początek - prapremiera „Kobiety na krańcu świata”, „Wakacje z niespodzianką”, „Zaklinaczki aligatorów” i „Magik”. Jesteście gotowi? Świat jest w zasięgu ręki!

Travel Channel to wiodący kanał podróżniczy na świecie, który od stycznia br. znajduje się
w portfolio Grupy TVN. Dzięki niemu podróżowanie staje się łatwiejsze, a świat bardziej dostępny. Podpowiadamy co warto zobaczyć, gdzie trzeba pojechać i czego spróbować. Pokazujemy najpiękniejsze miejsca, dziwaczne potrawy i zaskakujące historie. Podsumowując – zabieramy widzów na sam kraniec świata!

Na początku września, już po raz dziewiąty Martyna Wojciechowska spakuje plecak i wyruszy na poszukiwanie fascynujących opowieści z nieodkrytych jeszcze zakamarków globu. Na jej podróżniczej mapie tym razem znajdzie się Ameryka Południowa oraz Azja. Nie zabraknie również ciekawych historii z Europy. Hasłem przewodnim nadchodzącego sezonu jest wolność. Prapremierowy odcinek „Kobiety na krańcu świata” na antenie Travel Channel już 9 września, w sobotę o godzinie 11:00.

Kto z nas nie marzy o tym, żeby spontanicznie wyjechać w nieznane? Już 5 września w programie „Wakacje z niespodzianką” niemożliwe stanie się możliwe! Zagadkowe miejsca, niesamowite atrakcje
i niezapomniane wrażenia – wszystko jest na wyciągnięcie ręki. Jedyne, co musisz zrobić, to tylko zgodzić się na podróż. A może by tak rzucić wszystko i …?

11 września o godzinie 21:00 na antenie kanału zadebiutuje program „Zaklinaczki aligatorów”, który fascynuje miliony Amerykanów! Jedni sprzedają ubezpieczenia, inni prowadzą kawiarnie. Są też tacy, którzy na co dzień zajmują się aligatorami. Jak wygląda życie na farmie z tymi niebezpiecznymi drapieżnikami? Czy trzy odważne siostry dadzą radę okiełznać wszystkie dzikie zwierzęta z okolicy?

W Travel Channel pojawi się także odrobina magii. Już 12 września JB Benn w programie „Magik”, odwiedzi wakacyjne kurorty, gdzie zaprezentuje swoje sztuczki. Za pomocą zwykłej monety lub kilku kart potrafi wprawić w osłupienie ludzi w każdym wieku, z różnych zakątków świata. Uliczny magik jest też mistrzem interakcji z publicznością. Jaki jest jego sekret?

„s.o.s DLA ŚWIATA” to program, który pokazuje, że każdy z nas może zmienić świat na lepsze. Wraz
z organizacją ekologiczną WWF zabierzemy widzów na wyprawę do lasów tropikalnych Borneo, które są domem dla zagrożonych wyginięciem orangutanów, słoni i nosorożców oraz 6000 gatunków roślin niewystępujących nigdzie indziej na świecie. Zajrzymy na jeden z największych na świecie targów egzotycznych zwierząt w Dżakarcie (Indonezja). Dotrzemy do Indii, zatrzymamy się na Malediwach – wyspach koralowych położonych na Oceanie Indyjskim. Odwiedzimy też mieszkańców jednej z wiosek w Afryce, a także staniemy oko w oko z krokodylem w Belize. Przewodnikami podróży będzie dwanaście znanych i lubianych osób, które zdecydowały się wybrać w tę niekiedy piękną, ale trudną podróż. Już od 7 września zmierzą się z największymi ekologicznymi problemami świata i pokażą, jak każdy z nas może je rozwiązywać poprzez wprowadzenie drobnych zmian w swoim codziennym życiu.

Tej jesieni wybierzemy się również na poszukiwania najbardziej niespotykanych hoteli na świecie.
Od mrocznych zamków po tipi i kurorty stylizowane na więzienia – czegoś takiego jeszcze nie widzieliście! Program „Niezwykłe hotele” zadebiutuje na antenie Travel Channel 6 września o godzinie 21:55.

Za nami wakacje, pora przygotować się na nadchodzącą zimę. 2 września o godz. 16:00, zapraszamy widzów w podróż po mroźnej Alasce! Jest to jeden z najbardziej bezlitosnych dla człowieka rejonów świata. Odważni bohaterowie programu „Alaska w budowie” ryzykują wszystko, by budować hotele
i górskie chaty w samym sercu dzikiej przyrody. Bez dróg czy centrów budowlanych w promieniu wielu kilometrów od placu budowy, Tom, Rich i Creig działają z dala od utartych szlaków, wykazując się nie lada kreatywnością. Muszą skonstruować położoną na odludziu chatę myśliwską, niedźwiedzi pensjonat i hotel na wyspie. Ubierzcie się ciepło i podziwiajcie nieustraszonych budowniczych!

 

To tylko część nowości. We wrześniu w Travel Channel również:

„Zwarty i gotowy” – premiera 4 września, godz. 21:55

„Turniej hotelowy”- premiera 13 września, godz. 21:00

„Dziwaczne kolekcje” – premiera 27 września, godz. 21:55

„Niebezpieczne miejsca” – premiera 7 września, godz. 21:55

„Nowe życie kampera z Bretem Michaelsem” – premiera 8 września, godz. 21:00

„Na deptaku w bikini” - premiera 8 września, godz. 21:55

Pozostałe informacje

NA WSPÓLNEJ: Iza pomimo zawału szuka nowych wyzwań?

24.05.2018  |
Zdybicka przyjeżdża do szpitala na prośbę Izy. Ta mówi jej, że chce otworzyć nowy klub sportowy i prosi o pożyczenie pół miliona złotych! więcej

Zmiana w ramówce TVN

24.05.2018  |
Szczegóły zmian: więcej

Zmiana w ramówce TVN Fabuła

24.05.2018  |
Szczegóły zmian: więcej
12345 ...490 Następne
Przejdź do:/490